מגיסטר לאמנויות אומנויות

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

בין אם אנו בוחרים לעבוד בתחומי הדיסציפלינות והאינטנסיביות המוכרות לנו (קרמיקה, ציור, תכשיטים ומתכות, ציור, מדיה להדפסה ואמנות גרפית ופיסול) או על פני ז 'אנרים, אמנים יכולים לפתח מסלול לימוד מסוים ליצירה שלהם מחקר.

עם גישה מלאה לפקולטה ולאולפנים ברחבי בית הספר לאמנות, משרד החוץ באמנות סטודיו מספק לסטודנטים אפשרויות רבות של לימוד, כולל סמינרים המתמקדים בפועל אמנותי, בפועל מקצועי, פיתוח תזה; ביקורות המדגישות דיאלוג בין-תחומי; ותושבת סמסטר ייחודית התמקדה בפיתוח קריירה. ההתמקדות באומנות האמנותית תוך פיתוח מיומנויות ויכולות מקצועיות חיוניות, משרד החוץ באמנות הסטודיו מכין את התלמידים להצליח בתחום האמנות העכשווית.

למה קרמיקה?

באמנות סטודיו קרמיקה אינטנסיבית, אתה יכול להמשיך במחקר קדרות, פיסול, פסיפס אריחים, או במקרים מסוימים, בתחומים אחרים של עניין. אתה עובד בטכניקות חדשות ומסורתי עם סגל מגוונת של עבודה, ceramists מקצועי.

על פני כל האולפנים, המטרה העיקרית שלנו היא לטפח ולהעשיר את הסקרנות. אנו מבקשים מכם להרגיש בנוח עם חוסר הוודאות של הסיכון תוך הפעלת החופש לחקור את מה שאתם לא מכירים, מחבק את "מה אם" מנה. אנו רוצים שתיהפך לחידוש ולמתרגל של שינוי באולפן המתאים לך, תוך הכרה ב - ומסורת מסורתית. ההוראה אל כלי התפקוד הלא מתפקד באופן תפיסתי ועד לברר מושגי מושגית, מעצימה הפקולטה דיאלוג פתוח עם דיסציפלינות אחרות. זה היה הכוח הבסיסי של התוכנית שלנו דרך הרבה ההיסטוריה שלה 115 שנה.

למה לצייר?

הנוהג של ציור בבית הספר לאמנות יוצר את הסלע (היסוד) של רעיונות יצירתיים שיובאו לחיים על ידי אמנים לחקירה ופיתוח נוספים. סגל בית הספר סבור ששטף בציור מקדם דרכים נועזות, חדשות, לראות, לחשוב, לדמיין, להבין ולהבין את העולם. עכשיו יותר מתמיד, אוריינות חזותית, יחד עם חשיבה ביקורתית ופתרון בעיות יצירתיות, חיונית להצלחת התלמידים שלנו - באוניברסיטת סירקיוז ומעבר לה.

אמנות האולפן ציור אינטנסיבית מבקש להגדיר מחדש את החומריות של ציור בזמן טכנולוגיות דיגיטליות לשלוט תקשורת חזותית. על ידי אימוץ הייצוגים, המופשטים, הממחישים והרעיוניים, שואבת הציור אינטנסיבית לשמש פלטפורמה לשיטות, מושגים ופרקטיקות ניסיוניות, תוך כיבוד היסטוריות ומוסכמות עתיקות.

הציור אינטנסיבי שואף לקדם ולהפיץ מחקר ציור, עם דגש על פרקטיקות עכשוויות והקשר התיאורטי. תחומים ופעילויות יכללו, אך לא יוגבלו לסוגי הרישום הבאים:

  • ייצוג
  • צִיוּרִי
  • מִבנִי
  • תַקצִיר
  • אילוסטרציה
  • רַעיוֹנִי
  • פרקטיקות עכשוויות

למה תכשיטים

המתכות הן רכב אסתטי ורעיוני. אמנויות האולפן והתכשיטים המתמחות באולפן מספק לך אווירה תומכת של סגל מקצועי, שמאפשרת לך לעבוד באופן מסורתי ועם זאת להציג נקודות מבט חדשות על המשמעת ועל הנחות ההנחה.

המתקנים שלנו להכיל תכשיטים מסורתיים ולא מסורתיים טכניקות metalmithing. לסטודנטים לתארים מתקדמים יש אולפנים פרטיים או פרטיים למחצה בבניין המשמש גם לחינוך אמנותי, לקרמיקה, להדפסה ולפיסול. כמו כן מעודדים עבודה בין-תחומית בין הקהילה, כמו גם עם שאר בית הספר ואוניברסיטת סירקיוז.

בנוסף לפקולטה למתכת, תהיה לך הזדמנות לעבוד עם וללמוד מהפקולטה בדיסציפלינות אחרות ולנצל את תוכנית האמן החזק שלנו.

למה לצייר?

חוויה אינטנסיבית אך מתגמלת של אמנות ציור האולפן אינטנסיבית היא עבור ציירים המעוניינים לעבוד במגוון סגנונות תוך פיתוח כישורים טכניים שלהם שאיפות אישיות. אנו מאתגרים את התלמידים שלנו לבחון את ההשלכות הרחבות יותר של עבודתם ולהגיב על הטבע המתרחב בהתמדה של עולם האמנות.

תוכלו ללמוד עם כל חבר של הפקולטה שלנו, עצמם אנשי מקצוע פעילים, וניסיון בודדים וקבוצות ביקורת, סמינרים מקצועיים, ואת המשאב רב ערך כי היא תוכנית הביקור היוקרתי שלנו אמן. אנו מעודדים אתכם לנצל את קהילת האמנים שתשקעו בהם ולחקור דיסציפלינות כגון קרמיקה, מתכות, הדפסה, פיסול או צילום כדי לשפר את הצמיחה שלכם.

המשימה שלנו היא לספק לך את המשאבים והתמיכה שאתה צריך לפתח את הכישרון האמנותי שלך ולהבין את הכוחות המניעים מאמצים יצירתיים בעולם של היום יותר ויותר מחוברים. עם הפקולטה המוכרת בעולם, אמנים מבקרים ורמקולים, אנו מציעים לך פרספקטיבה רחבה על תהליך היצירה ומה זה אומר להיות אמן. המשאבים שאנו מציעים כוללים אולפנים אשר עולים בהרבה על מה אוניברסיטאות רבות לספק וכן תוכניות גלובליות הכוללות שיעורים באירופה ומקומות מפתח אחרים בארצות הברית. השיעורים היצירתיים שלנו משלימים את העושר שמציע סביבה אוניברסיטאית יוצאת דופן ומגוונת. שיעורי הציור בינוניים עד קטנים, עם המון תשומת לב אישית, אך גם בכבוד לחופש שכל תלמיד צריך למצוא את הקול היצירתי שלו.

למה להדפיס מדיה

התקשורת המודפסת והאמנות הגרפית אינטנסיבית באמנות הסטודיו שלנו היא תחום מתרחב ודינמי של לימוד, שהיא מובילה בתחום הדפוס האקדמי.

מדיה מעורבת, יצירות אמנות ציבוריות, התקנה, שיתוף פעולה, ואת אפקט אפקט מהדורות, שלנו מקצועי, בתוך הבית ישות פרסום, לתרום להפוך את התקשורת להדפיס וגרפיקה אמנות מעוגלות ותוסס. טכנולוגיות דיגיטליות, כולל אך לא רק נתבי CNC, חריטות לייזר, וכן בפורמט גדול דיו להדפסה דיו הם בראש סדר העדיפויות כאן.

יש לנו מגוון מרשים של כלי מדיה חדשים עבור הדפוס, ואנו ממשיכים לאמץ את הצרכים של אלה המעוניינים לכבד את המתודולוגיות שנבדקו בזמן. באולפני המדינה- of-the-art שלנו, אנו מציעים קורסים ליתוגרפיה, מונוטייפ / מונופרינט, תחריט, Screenprint, הקלה, papermaking, letterpress, אמנות הספר, ו printmaking דיגיטלי. כמו כן אנו מציגים אירוע שנתי להדפסת קיטור במרכז קמפוס ראשי. תוכנית האמן הפעילה שלנו מעניקה לתלמידים ניסיון רב בעבודה לצד זה לצד הדמויות המובילות בתחום.

הצעות אלו מספקות לתלמידים שלנו בסיס מוצק, תוך מתן האפשרות להם לנוע בחופשיות בין ההגדרות המתרחבות של הדפסה. סטודנטים ירכשו מומחיות טכנית, גוף בוגרת של עבודה המשקפת את האינטרסים המושגיים שלהם, וכן רשת רחבה של אנשי קשר שיספקו חברות לכל החיים בקהילת ההדפסה.

למה פיסול?

גיוון ואינטראקציה הם אבני היסוד של הפסל המוכרת בעולם שלנו אינטנסיבית בתוכנית האמנויות סטודיו שלנו. מטרתנו היא לספק חווית למידה לחיים המקדמת צמיחה אמנותית בקרב תלמידים באסתטיקה ובשקפות שונות ומעודדת שיחות בין-תחומיות עם חברים אחרים בקהילת האמנות המשגשגת של בית הספר.

הפקולטה שלנו מורכבת מאמנים בעלי מוניטין לאומי בעלי ניסיון אקטיבי. דיונים במחקר ובביקורת חורגים מהמסגרת המסורתית; בתערוכות הקמפוסים ובתחנות הקמפוס ובתכנית האמנית שלנו, המביאים סטודנטים וסגל יחד.

המתקנים המצטיינים כוללים סדנאות ליישומים מסורתיים ועכשוויים, כולל אלה של יציקת מתכת, ייצור, פלסטיק, וחנות עץ מהמדינה. לסטודנטים לתואר שני מוקצים אולפנים פרטיים, ומרחבי פרוייקטים וגלריות מוקדשים להצגת עבודות סטודנטים.

היינו מדורגים לא. 20 בין 20 תוכניות הפיסול המובילות בארה"ב על ידי חדשות ארה"ב

תוכנית הלימודים

להלן דרישות התוכנית הכללית עבור MFA באמנויות סטודיו. עיין בקטלוג הקורסים של אוניברסיטת סירקיוז, לקבלת מידע נוסף על תכנית הלימודים ועל הקורסים שלנו.

קטלוג הקורסים

דרישות התוכנית

ארבעה שיעורים סמינריוניים: 24 נ"ז

סמינר 1 תיאוריה ורעיונות: 6 נקודות זכות
סמינר 2 מקצועני: 6 נ"ז
סמינר 3 כתיבת תזה: 6 נ"ז
סמינר 4 תזה תערוכה: 6 נקודות זכות

שלושה ביקורי בוגר: 18 נ"ז
ארבעה אולפני סטודיו: 12 נ"ז
התמחות סמסטר אופציונלית: 6 נקודות זכות (מחליף שני אינטנסיבים סטודיו)סך כל האישורים: 60 שנות מגורים: 2 או 3 שנים

עדכון אחרון: יונ 2018

אודות בית הספר

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. קרא פחות