מגיסטר בתקשורת ושיווק לאופנה

כללי

תיאור התכנית

הקורס הזה בשפה האנגלית.

קורס המאסטר בקומוניזונה שיווק e la Moda מכשיר אנשי מקצוע אשר בחברה או סוכנות מסוגלים לנהל פעילויות תקשורת ושיווק, מול אתגרים של שינויים מתמשכים בשוק, מכיוון שהם רכשו ידע מעמיק בכלים צדדיות יצירתית וארגונית גבוהה.

"המאסטר ב Comunicazione e שיווק לכל לה מודה נועד כקורס הכשרה שמטרתה את התרבות של" לדעת איך לעשות "לעומת" לתת לדעת ", דגש מיוחד ניתן על המגמות העדכניות ביותר: מ דיגיטלית כדי- -מדידה, מאופנה מהירה לקיימות, מתוצרת איטליה לאבולוציה של קבוצות אופנה בינלאומיות גדולות ".

אנה נרי ואלסנדרה מכירות, רכזי הקורסים.

שותפים של קורס מאסטר: אלברטו גארדיאני, אנה ואלכס, סוויטה 19.

מטרה - הקורס הראשי מיועד לאלו בעלי תואר, אפילו שלוש שנים, או תואר מקביל, במדעי הרוח או בתחומים חברתיים, כלכליים ומדעיים. הוא פתוח גם לכל מי שיש לו ניסיון מקצועי מקביל באזור המשמעת של הקורס.

מתודולוגיה ומבנה - הקורס הראשי ב Comunicazione e שיווק לכל מודה מאפשר רכישת חזון רחב והבנה מעמיקה של מערכת האופנה, החל מן המותגים הבינלאומיים המפורסמים ביותר המתעוררים, עם דגש על נושאים של Made in איטליה, "עשה למדוד", קיימות, אופנה הצרכן הדיגיטלי.

תכנית הלימודים בנויה ברבעונים. בשני השניים הראשונים לומדים מיומנויות מעשיות ותיאורטיות בתחום השיווק והתקשורת. הרבעון האחרון של הקורס מוקדש לפיתוח פרויקט התזה, הכולל יישום של תוכנית שיווק ותקשורת, על בסיס תמצית קצרה של חברה.

באמצעות תרומות מנציגי חברות לאומיות ובינלאומיות, הוט קוטור ואופנה מהירה, לתלמידים יש גישה לקריאה מעשית של התהליכים שמאחורי התפיסה, ההפקה, ההפצה והתקשורת של מוצרים, עם דגש מיוחד על כלי התקשורת הדיגיטליים הנוכחיים, בנוסף על המסורתיים.

לסטודנטים יש גם אפשרות לבקר בחברות, ללמוד את שיטות ההפעלה ולהכיר את ארגון החברה, כמו גם את מוזיאוני האופנה ואת אירועי האופנה.

במהדורה הבאה של הקורס הראשי תהיה לתלמידים הזדמנות לבקר ולהקשיב במקרה של היסטוריות: אלברטו גארדיאני, אנה ואלכס, בלוטי אוטיקה אודיטו, ביריק בוטיק, בולגרי, קליקה, קמפארי, קמפוס כרמינה, אל, מקרתור גלן מעצב חנויות, מרסלה מרטינלי, רוברטה קרסניג, סארטוריה ג'וליבה, סרג'יו רוסי, סוויטה 19, ולנטינו.

הזדמנויות מקצועיות - קורס מאסטר ב Comunicazione e שיווק לכל לה מודה רכבות אנשי מקצוע בתחום השיווק אופנה ותקשורת, עם לקוחות פוטנציאליים הן בחברות והן בשירות סוכנויות, כגון פרסום, אירועים ויחסי ציבור.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world.

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world. קרא פחות