קרא את התיאור הרשמי

להתעורר היופי. קונספט חדש של עיצוב פנים הורים

המאפיין של קורסים אלה היא כי התיאוריה האקדמית משולבת עם בפועל על אתר משרות אמיתי.

המאסטר מתמקד בשאלות הגדולות של "יופי" וזהותו בשיטות מתקדמות בהרכב העיצוב. לאחר ההקדמה לתכנון האתר, הקורס מתרחב במספר נושאים כגון בתים, חללי תצוגה ירוקים, אולם תצוגה בינלאומי, משרדים בת קיימא ומרחבים רוחניים, המתאר ביטוי של ידע מעמיק של החללים, הצורות, החומרים ועיצוב האור ככלי עבור את הביטוי של העצמי הפנימי שלנו ושל הלקוח.


סקיצות: תראי עמוק ביצירתיות שלך

קורס זה נועד לסייע לנו להבין את האלמנטים הליבה של פרויקטים בינלאומיים עיצוב פנים. באמצעות ציור מהיר של היסודות הבסיסיים של הצורה, אנו סופגים או מבטאים את המהות של רעיונות העיצוב.


ציור בינלאומי

דגש על הדרך הבינלאומית של קובץ codify וסיווג סמלים ציור, שיטות, שכבות, פרטים ודרכים לתאר פרויקטים בחברה עיצוב גלובלית על מנת לאפשר לתלמידים להיות כבר מסוגל להגיש בקשה לעבודה אמיתית בחברה בינלאומית.


טכנולוגיה מתקדמת: העתיד

הידע של טכניקות וטכנולוגיות חדשות של עיצוב להבטיח את השליטה שלנו על הספקים שלנו ואת העלויות באתר השיפוץ. חשוב מאוד עבור עיצוב הפנים שלנו האקדמיה.

להתחיל בגישה מתקדמת חדשה עם עיצוב ירוק וטכנולוגיה בת קיימא, שם זה אפשרי, בחוויה ישירה על אב טיפוס כדי להבין ולתפוס את עוצמות בתוך צורות שנבנו באמצעות שליטה הפרופורציות שלהם.


היסטוריה של עיצוב: העבר הוא עכשיו

לדעת היסטוריה של אדריכלות ועיצוב לא רק כמידע של העבר אלא כתפיסה אמיתית של ההרפתקה הגדולה של הסופרים החשובים ביותר בתחום זה (ועל חייהם). במושג החדש שלנו של המאסטר הבינלאומי של עיצוב פנים, אנחנו חושבים שכל צורה של אמנות היא הביטוי של העולם החי והעשיר של האמן. זה נכון גם עבור אדריכל ומעצב ואפשר ללכת, במהלך הקורס, ישירות על המקום ההיסטורי לתפוס את "רוח המקום" של המחבר שלו.


תפיסה כרומטית: תהנה הצבעים

מציג לתלמידים את הידע על השפעת הצבעים על בני האדם בשילובים השונים שלהם בכמות ובסוגי הצורות והגיאומטריה של אותם הם יכולים להיות מורכבים, המתאר תפיסות שונות בתוך החלל הציבורי / פרטי וחלל הפנים. כמנהל עיצוב פנים בינלאומי, נושא זה נשמר בסיסית.


שירותי עיצוב מקוון: שיווק דיגיטלי

מציגה לתלמידים את הדרך החדשנית והמתקדמת ביותר לעבוד באינטרנט ולפגוש לקוחות באמצעות האינטרנט, לפתח את תהליך התכנון כולו באמצעות שיווק האינטרנט הדיגיטלי האחרון על מנת להיות מעורב באופן מלא את הדרך העכשווית לעבוד בכל רחבי העולם.


תיק מתקדם

ההצגה של עבודות הסופי ללקוח היא חשובה מאוד, כי היא הדרך לתאר נקודת מבט ספציפית של הפרויקט באמצעות צבעים, חומרים, אור, יצירת הסביבה ואת האווירה של התמונה. ללמוד את הדרך המתקדמת לעשות תיק פירושו להגדיר זהות חזקה לעבודה יש ​​הצלחה בשלב החשוב האחרון של המצגת.


3D מודל / טיוח

מתמקדת בהבאת הציור והרישומים על פני מודלים תלת-ממדיים ככלי רכב לחשיבה ותפיסה. תצפית המחקר הראשון אנאליטי לאחר, עם מספר חללי פנים תרגילים אשר מפתחים מיומנויות יצירתיות. למידה 3D לעבד תוכנה V-Ray לבניית תמונות עם מודלים 3D שונים.


אימון מקצועי

קורס זה במכון לעיצוב פנים בוחן את הארגון וניהול של פרקטיקות אמיתיות לאספקת שירותי עיצוב מקצועי. היא מתמקדת באחריות של האדריכל מן השלב precontact דרך הערכת עלות עם הצעת חוק של כמויות ומפרט הבנייה. אנו נסקור את כל ההיבטים כגון יישום של טכנולוגיית המחשב בהכנת מפרטים וביקורים בנייה.


ניהול לקוחות

המפגשים עם הלקוחות מן הראשון עד האחרון, כדי להבין את הצרכים האמיתיים שלהם, כדי להציג את הטיוטה של ​​הרעיון הראשון ואת הצעדים הבאים המדרגות של הפרויקט. כדי להיות מסוגל להדריך אותם באמצעות שלבים שונים של העבודה עד הסוף כדי להראות להם איך אפשר לשלוט על הצעת החוק של כמויות היא עבודה עדינה. הגישה הנכונה כמו זמן התנהגות ומקצבים כדי להראות את מספר השלבים של הפרויקט הוא חלק חשוב מאוד של אנשי מקצוע רגיל עבודה. פלורנס עיצוב פנים הספר להציג את הסטודנטים גם בנושא זה.


אפשרויות קריירה

בדרך כלל אנו בוחרים את משתפי הפעולה שלנו בקרב התלמידים הטובים ביותר שלנו. התלמידים יקבלו את התואר MASTER-Interior Designer או MASTER כפול של עיצוב פנים וריהוט יותר תעודת הסמכה מקצועית, ויכולים להמשיך בקריירה המקצועית שלהם בתחום עיצוב פנים כפרילנסר או שותף בתוך חברות עיצוב פנים ואדריכלות או עיצוב גרפי, עיצוב, עיצוב מוצר, עיצובי פנים, התמחות תלת מימדית, התמחות טיוח, איור פרוייקט, שיווק חזותית.


קונספט הקורס

זה יכול לקרות כי במהלך ביצוע הפרויקט שלך, תוך כדי לראות את המודל שלך תחת האור, אתה מתחיל להבין את עצמך, מי אתה באמת ומה אתה באמת רוצה מהחיים.

מאסטר זה הוא הגה בתוך אדריכלות פנים ועיצוב פנים המשרד משלב תיאוריה עובד אמיתי מקווה לשנות אותך ולגרום לך לגלות דרך "תפיסה בעיצוב" השיטה מי אתה ומה המציאות כתוצאה של העבודה שלך ואת המחקר שלך. כמעצב, תוכלו לגלות את העולם ואת העתיד שלך. אתה יכול להכיר ולהבין לעומק את ההסברים של הלקוח, אתה תצליח לזהות את הסימנים אשר חומר לשדר, אתה יכול לתפוס את הקולות ואת הריחות של הטבע כדי ליצור דיאלוג בין הפרויקט שלך ואת החלק הפנימי ביותר של עצמך. אור, שטח, חומר, ובנייה הם אלמנטים כדי ליצור שירה של הפרויקט מבלי לשכוח את היסודות של בקרת עלויות או להבין את התהליכים המבצעת של ריהוט כמו פנים וניהול של צוות של אומן העוסקת לממש את יצירת המופת שלך .

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
אִיטַלְקִית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School »

עדכון אחרון: February 13, 2019
This course is Campus based
Start Date
Oct 2019
Duration
1 שנה
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
- צלם בכיר 6950 Eur - Dual master 10590 Eur
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Oct 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Oct 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date