מאסטר בעיצוב גרפי - דגש על מדיה חדשה

כללי

תיאור התכנית

קורס זה מתקיים בשפה האנגלית.

קורס המאסטר בעיצוב גרפי מציע הכנה מקצועית גבוהה המבוססת על שיטת העיצוב, שליטה במיומנויות טכניות וטכנולוגיות ועדכון מתמשך לגבי דרישות השוק האחרונות.

מלבד רקע תרבותי חזק על השורשים וההתפתחות של עיצוב ותקשורת חזותית, התלמידים שלנו מקבלים הכשרה קבועה על התוכנה הכי שימושית ומתקדמת לפיתוח של פרויקטים רבים. הן פועלות זו לצד זו עם חברות איטלקיות ובינלאומיות המעורבות בתחומים שונים, על מנת לצבור ניסיון רב ככל האפשר בתרחיש העכשווי של העיצוב הגרפי.

מעצב גרפי בוגר קורס מאסטר זה עוסק במיוחד בסוגיות חברתיות ואתיקה תקשורתית מנהלת את התהליך היצירתי במיטבו ומוכן לספק את צרכי המותגים שהוא / היא עובדים איתם במגע אקספרסיבי אישי.

יַעַד

המאסטר מותאם לבוגרים או לאנשי מקצוע בתחום הגרפיקה, האדריכלות, העיצוב, האמנויות והפרסום. משתתפים עם ניסיון מקצועי (שנתיים לפחות) בתחומי הניהול, התקשורת, השיווק, יחסי הציבור או תקשורת חזותית (גרפיקה, מוצר, פנים, פרסום, צילום, אינטרנט או חברתי) מוזמנים גם הם.

אפשרויות קריירה

המעצב הגרפי עובד בחברות פרסומת ותקשורת, סוכנויות אינטרנט, בתי הוצאה לאור או כפרילנסר במתקן שלו; הוא מסוגל לתקשר עם לקוחות מרובים בתחומים שונים הודות צדדיות מפותחת. זה דמות מקצועית, למעשה, יש את הכלים הדרושים כדי להתעדכן ולצפות פעמים, המציע פתרונות חדשניים ללקוחות שלו.

מתודולוגיה ומבנה

למורה יש תוכנית מלאה ומפורשת בזכות מבנה דידקטי מאוזן, המאורגן בשלושה תחומים עיקריים: תרבות, כלים וטכניקות ופרויקטים.

היעדים המרכזיים של אזור התרבות כוללים רכישת מושגים ושיטת תקשורת יעילה של מספר סוגים של פרויקטים. אזור זה כולל הרצאות, שיעורים, סדנאות ומחקרים אישיים.

כלים וטכניקות באזור מיועד ליישום של עיצוב גרפי בהקשרים שונים עם תשומת לב מיוחדת לפיתוח אזורים (וידאו, תקשורת חברתית, UI ניידים / UX, עיצוב ממשק ופרסום דיגיטלי).

תחום הפרויקט הינו מעשי ואסטרטגי בעיקר, ומטרתו ניהול מלא של פרויקט תקשורת בכל שלביו בשיתוף עם חברות או שותפים חיצוניים אחרים.

השיעורים והשיעורים מובנים כולם כתסריטים וסדנאות עבודה. המשתתפים עובדים על בסיס תמלילים אמיתיים שהוכנסו מלכתחילה בהקשר המשחזר את הדינמיקה של חברות עבודה ואולפן בהקשרים מרובים כגון אולפני תקשורת, חברות או מחלקות ויזואליות בתוך מוסדות. הפרופסורים נבחרים ממומחים ואנשי מקצוע בתחומי ההוראה השונים.

במהדורות האחרונות, המאסטר אירח כמה רמקולים אורחים יוצאת דופן כגון:

דוד מורטי - מנהל אמנות Wired מגזין
מרקו Cendron - מנהל קריאייטיב עם שיתופי פעולה קודמים עבור Mondadori / ROLLING אבן איטליה / GQ איטליה
Riccardo לונה - חדשנות עורך עבור העיתון La Repubblica

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design.

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design. קרא פחות