מאסטר בניהול שרשרת אספקה ​​(TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

תיאור התכנית

Read the Official Description

מאסטר בניהול שרשרת אספקה ​​(TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

זה ייחודי מאסטר ב גלובל שרשרת האספקה תוכנית ניהול תואר גישות ניהול שרשרת האספקה ​​מנקודת מבט אינטגרטיבית הכוללת כלכלה, תפעול, לוגיסטיקה, ניהול סיכונים, מנהיגות, IT. זו תוכנית גלובלית באמת מתרחש על שלוש יבשות. הסטודנטים ישתתפו בסמסטר הראשון בהמבורג (גרמניה), בסמסטר השני בשנחאי (סין) ובסמסטר השלישי בנוקסוויל (טנסי, ארה"ב). הסמסטר הסופי מוקדש להתמחות ותואר שני.


Tri-Continent מאסטר למדעים ניהול שרשרת אספקה ​​גלובלית הוא מהלך קריירה חכם - הנה למה:/>


הוסף "גלובל" ל"ניהול שרשרת האספקה ​​"./>

כאשר אנו אומרים "ניהול שרשרת האספקה ​​העולמית," אנו מתכוונים לזה! תוכנית זו תואר ייתן לך את ההזדמנות הייחודית לחוות ניהול שרשרת האספקה ​​מנקודת מבט של שלושת הכלכלות הגדולות בעולם. זה יהיה לטבול אותך בעולם של נוהלי עסקים בינלאומיים תוכלו לדון בהשפעות של המגמות הכלכליות הגלובליות עם מנהלים מקומיים ומומחים אקדמיים.


קח את הרשת הקריירה שלך לשלב הבא./>

במהלך התכנית, סטודנטים מכל שלוש האוניברסיטאות השותפות יהיו בכיתה אחת משולבת. זה מעביר אותך לרשת פורש את הגלובוס ואת שרשרת האספקה ​​העסק כי יהיה דלק הקריירה העתידית שלך. ואת כישורי ניהול תרבותי לך לפתח עבור אנשים מכל רחבי העולם יהפכו אותך לאזרח גלובלי אמיתי.


למד את הטוב ביותר כדי להפוך את הטוב ביותר./>

לשלוש האוניברסיטאות השותפות יש גוף סטודנטים בינלאומי, סגל מצטיין, סביבת למידה אינטימית וקשרי תאגידים נרחבים. הם שייכים למוסדות האקדמיים המובילים בתחום הלוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה ​​באזורים שלהם. למידה מן הטוב ביותר ייתן לך יתרון תחרותי בשוק העבודה לקדם את הקריירה שלך.


MSC TriContinent בניהול שרשרת אספקה ​​גלובלית היא תוכנית שיתופית מאוניברסיטת Kühne Logistics University , אוניברסיטת טנסי ואוניברסיטת טונג'י./>


אוניברסיטאות משתתפות/>


לכל אחת משלוש האוניברסיטאות המשתתפות ב- TriCinent MSc יש כוח מסוים בניהול שרשרת האספקה, וכל אחת מהן מקבלת דירוגים מובילים עבור הנושא שלה בסקר הלאומי שלה. ממוקם במטרופולין הלוגיסטיקה המובילה בצפון אירופה, KLU היא האוניברסיטה הלוגיסטית היחידה בעולם. תוכנית המאסטר באוניברסיטת טנסי (UTK) נחשבת לאחת התוכנות המקיפות ביותר בתחום שרשרת האספקה ​​של ימינו, בקנה מידה עולמי. בית הספר של אוניברסיטת Tongji לכלכלה וניהול היה אחד המוסדות הראשונים בסין להציע המגמות והתמחויות וניהול שרשרת האספקה./>


דרישות קבלה/>

  • תואר ראשון או שווה ערך מאוניברסיטה או מכללה מוכרים *
  • TOEFL, IELTS או CAE / CPE להפגין מיומנות אנגלית. TOEFL, IELTS או אישור מקביל לא חייבים להיות מעל גיל שנתיים בעת הגשת הבקשה. במקרה של הודאה, אנא שים לב כי יהיה עליך דוח דו"ח רשמי (עותק קשיח) עבור ההרשמה. לכן, נא לציין KLU בעת הרישום לבחינה, אם אפשר (קוד המוסד של TOEFL הוא 7373).

* תואר ראשון חייב להכיל לפחות 180 ECTS. אנו דורשים תואר במינהל עסקים או בכלכלה, אך ישקלו תחומים אחרים כגון הנדסת תעשייה, מידענות עסקית ומתימטיקה אם התואר הראשון שלך יכלול מספר מספיק של קורסים (לפחות ארבעה) במנהל עסקים או בכלכלה.

עדיין אין לך תעודת רווקים? רק לספק תמליל של רשומות ואתה יכול להגיש את התואר הראשון שלך בשלב מאוחר יותר.

אנא בדוק https: //www.the- KLU .org / תואר-תוכניות / KLU your-program / master-in-supply-chain-management-tricontinent / לקבלת פרטים על תהליך הקבלה או לשלוח דוא"ל ללמוד @ - KLU .org.

אנו ממליצים מאוד שמבקשים ממדינות שאינן מדינות האיחוד האירופי יחולו עד ה -31 במרץ עם השלמת תהליך האשרה עד חודשיים.

This school offers programs in:
  • אנגלית


עודכן לאחרונה {תאריך}
משך ומחיר
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
תאריך התחלה
Sept. 1, 2018
Duration
משך
2 שנים
תכנית מלאה
Price
מחיר
7,475 EUR
7,475 € לסמסטר
Information
Deadline
בקשת מידע
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
גרמניה - Hamburg, Hamburg
תאריך התחלה : Sept. 1, 2018
מועד אחרון להגשת בקשה בקשת מידע
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
תאריך סיום בקשת מידע
Dates
Sept. 1, 2018
גרמניה - Hamburg, Hamburg
מועד אחרון להגשת בקשה בקשת מידע
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
תאריך סיום בקשת מידע
Videos

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management