מאסטר בניהול ארגונים

כללי

תיאור התכנית

מאז הקמתה, קרן האוניברסיטה של סן גיל –UNISANGIL– היא המשימה לתרום להתפתחות החברה ברמה המקומית והאזורית עם חזון גלובלי, באמצעות השתתפות בהיווצרות אינטגרלית של אנשים, ייצור ויישום של ידע, אינטראקציה חברתית בהתאם לעיקרון זה, המוסד מפתח תהליכי הכשרה אקדמאית ברמת התואר הראשון והתואר המתאים לצרכים והדרישות של היישובים והאזורים בהם הוא נמצא.

כך מציגה UNISANGIL את המאסטר בניהול ארגונים, תכנית אקדמית המוצמדת לפקולטה למדעי כלכלה ומינהל, שמוצאה קשור להסמכה באיכות גבוהה של תכניות לתואר ראשון במנהל עסקים (החלטה 021081 מדצמבר 2015 ) וחשבונאות ציבורית (החלטה 05421 מאפריל 2015).

תכנית אקדמית זו מהווה השלמה לתהליכי ההכשרה המוצעים מאז ההתמחות במימון (סן גיל - צ'יקינוויירה); התמחות במינהל פיננסי אסטרטגי (יופל); התמחות בשיווק אסטרטגי (San Gil - Chiquinquirá) והתמחות בתחרותיות תיירותית (San Gil). זה מהווה אסטרטגיה של שילוב ורלוונטיות של ההצעה האקדמית עם הצרכים הכלכליים, הפוליטיים והחברתיים לא רק של סן גיל, יופל וצ'יקווינאווירה כמרכזי פיתוח מחוזיים, אלא של כל העיריות שמסביב.

כתואר שני לעומק, התכנית מטרתה להתעמק בתחומי הידע הספציפיים הקשורים לניהול בכיר, ארגון, הכוונה וניהול. זה מבקש פיתוח מיומנויות המאפשרות פיתרון של בעיות בארגונים, כמו גם ניתוח של מצבים משמעתיים, בין תחומיים ומקצועיים המתרחשים בסביבה האזורית והארצית.

מטרה

מטרת תכנית המאסטר בניהול ארגונים של UNISANGIL היא: "הכשרה אינטגרלית של המאסטר בניהול בכיר, ארגון, הכוונה וניהול, לפיתרון בעיות של ארגונים".

המשימה

מכשיר ויישם את הידע שנלמד בארגונים תוך פיתוח באמצעות מבנה הלימודים שלהם יכולת לביקורת, ניתוח, סינתזה ודיון, דרך העמקת הידע בניהול בכיר, ארגון, ניהול וניהול, חיזוק פיתוח וצמיחה אינטגרלית, בהקשר אזורי ולאומי.

נוף

בשנת 2022 אנו תכנית תואר שני המוכרת ברמה האזורית והארצית, לפיתוח ושיפור אסטרטגיות ניהול, קבלת החלטות ופתרון סכסוכים; גיבוש מורים עם חשיבה ביקורתית, כישורים וגישות של מחקר יישומי, המאפשרים אבחון ופתרון של בעיות ארגוניות.126794_pexels-photo-3184291.jpeg דביקים / פוקסלים

תכנית לימודים

סמסטר א '
נושא קרדיטים
ניהול וניהול ארגוני 3
ניהול אסטרטגי 2
הקשר מקרו-כלכלי וכלכלי של ארגונים 2
ניהול פיננסי וחשבונאות של הארגון 3
סמינר כיתה א 2
סך כל הקרדיטים 12
סמסטר ב '
נושא קרדיטים
ניהול אסטרטגי של המשאב האנושי 3
הערכת ארגון 3
עיצוב, יצירתיות ארגונית וחדשנות 2
קבלת החלטות 2
סמינר כיתה ב ' 2
סך כל הקרדיטים 12
סמסטר ג '
נושא קרדיטים
ניהול בינלאומי 3
ניהול שיווק 3
ההקשר המשפטי של הארגון 2
סמינר בחירה 2
סמינר כיתה ג ' 2
סך כל הקרדיטים 12
סמסטר ד '
נושא קרדיטים
סדנת כישורי ניהול 3
סמינר בחירה 3
סמינר בחירה 3
סמינר כיתה ד ' 3
סך כל הקרדיטים 12

כניסה בפרופיל

תכנית המאסטר בניהול ארגוני UNISANGIL מכוונת לארבעה סוגים ספציפיים של אוכלוסייה:

  1. אנשי המקצוע סיימו אוניברסיטת UNISANGIL.
  2. בוגרי מוסדות השכלה גבוהה אחרים באזור או במדינה.
  3. מומחים מענפי ידע שונים, בין של UNISANGIL, או ממוסדות השכלה גבוהה אחרים באזור או במדינה.
  4. אנשי המקצוע העוסקים בתפקידים ברמה הבינונית והגבוהה בארגוני האזור והמדינה, מודעים לצורך בצמיחה ארגונית אינטגרלית ומערכתית.

כל המועמדים לרשת לתואר שני יתקיימו ראיון אקדמי ותעסוקתי, לפני הקבלה.

פרופיל בוגר

המאסטר בניהול ארגונים, מטרתו להכשיר מנהיגים עם חשיבה אסטרטגית, אנשי מקצוע עם חזון לעתיד, יוצרים ומחדשים, עם עמדות ביקורתיות ומסוגלים לתת מענה לאתגרים והאתגרים הארגוניים בעתיד.

לבוגרינו יהיה ידע בסביבה הלאומית והבינלאומית, בגיאופוליטיקה ובניהול כלים פוטנציאליים המאפשרים להם לפתח רמות מיומנות טובות יותר בארגונים.

דרישות קבלה

  • תעודת צילום או תעודת תואר ראשון
  • צילום מסמך הזהות, הורחב ל -150%
  • שני (2) תמונות צבעוניות 3x4
  • חברות או כרטיס EPS או כרטיס Sisben
  • הגש ראיון עם רכזת הבוגרים של הפקולטה

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contri ... קרא יותר

UNISANGIL es una entidad de educación superior centrada en la investigación, extensión y formación de su comunidad. Somos una institución de educación superior de origen y acción solidarios que contribuye al desarrollo de la sociedad en los ámbitos local y regional con visión global, mediante la participación en la formación integral de personas, la investigación y la interacción social. קרא פחות