מאסטר במשחקים רציניים

כללי

תיאור התכנית

האם אתה נהנה להמציא משחקים, ויש לך שאיפה להמיר את הרעיונות שלך למשחקים למחשבים או מוביילים? בתכנית המאסטר של Serious Games, תלמדו לפתח משחקים הכוללים אלמנטים מרגשים, במטרה להעביר משהו מעבר לבידור גרידא. זה עשוי להיות כרוך ביצירת משחקים למטרות אימונים, חינוך או שיווק.

ישנם מגזרים עסקיים רבים בהם יש עניין הולך וגובר בשימוש במכונאות משחק על מנת למשוך תשומת לב לנושא או להתמקד בסוג מסוים של התנהגות. זה יכול, למשל, לכלול יצירת חומר הדרכה מוטיבציוני לעובדים. משחקים רציניים נותנים לך בדיוק את התנאים הנכונים כדי לאפשר לך ליצור מערכות מבוססות משחקים למטרות שאינן בידור טהור.

מוקד הלימודים

תוכנית זו מכוונת ברובה לפרויקטים. משמעות הדבר שתעבוד על פרויקט עבור לקוח על מנת לחקור כיצד משחקים יכולים להוסיף ערך לעסק שלהם. אתה תנתח את צרכי החברה, ותפתח משחק בהתאם לצרכים אלה.

תוכלו גם ללמוד עיצוב משחקים, להכיר מחקרים מובילים וללמוד כיצד משתמשים בשיטות מדעיות בהערכת משחקים ויישומיהם. בקדנציה האחרונה תערוך פרויקט מחקר בהיקף קטן הקשור למשחקים רציניים.

משחקים רציניים היא תוכנית בינלאומית, וכל שכר הלימוד מתקיים באנגלית.

תכנית המאסטר מתחילה בסמסטר הסתיו. זה מוצע בשנה אקדמית אחת (שני סמסטרים).

האם התוכנית הזו מתאימה לי?

תוכנית Serious Games מתאימה לך אם יש לך רקע בפיתוח משחקי מחשב, עיצוב משחקים, מדעי המחשב, מדיה או תחומים דומים. השיקול החשוב ביותר הוא שיש לך עניין רב במשחקים. אנו מאמינים כי אינטראקציה יצירתית בין אנשים עם רקע שונה מועילה לתחום המשחקים הרציניים.

עם סיום הלימודים

מפתח משחקים רציניים מסוגל לעבוד בחברות וארגונים המפתחים, מתאימים או משתמשים במשחקים למטרות שאינן בידור גרידא. משחקים רציניים ומשחק משמשים בתחומים רבים ושונים, ולמטרות שונות, כולל אימונים וחינוך הן במגזר הצבאי והן באזרחים. יש שימוש הולך וגובר בהוראה מבוססת משחק בבתי ספר, וגישות מבוססות משחק מיושמות במגזרים רבים ושונים, כמו ענף משחקי המחשב, פרסום, מוזיאונים, תיירות, מערכות מידע ומשאבי הוראה. תחום שימוש נוסף הוא להכשרה ושיקום בתחום הבריאות. השימוש צומח במגוון תעשיות בהן יש צורך גובר בפיתוח פתרונות יצירתיים וחדשניים.

סיום מוצלח של התוכנית מביא לתואר שני לשנה (60 נ"ז), אותו ניתן לשלב עם לימודים מתקדמים אחרים בתחום פיתוח משחקי מחשב University of Skövde . ניתן להמשיך בלימודים במשך שנה נוספת על מנת לקבל תואר שני בטכנולוגיית מידע (120 נ"ז).

מחקר בתחום זה

תחום המשחקים הרציניים כולל אתגרים מעניינים רבים. ממש כמו במחקר המיוחד האחר שלנו בנושא משחקים ופיתוח משחקים, יש הזדמנויות ללימודי דוקטורט עתידיים.

131216_pexels-photo-682933.jpegגארט מורו / פיקסלים

דרישות קבלה

כדי להיות זכאי לתכנית תואר ראשון (שווה ערך לתואר ראשון שבדי) בתחומי אינפורמטיקה, מדעי המחשב או לימודי מדיה דיגיטלית (או דומה).

דרישה נוספת היא הוכחת כישורים בשווה ערך באנגלית ללימודים תיכוניים בשבדיה המכונה קורס אנגלית 6 / קורס אנגלית ב '. זה מוכיח בדרך כלל באמצעות מבחן מוכר בינלאומי, למשל IELTS או TOEFL או המקבילה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... קרא יותר

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. קרא פחות