מאסטר במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

האם אתה רוצה ללכת בכיוון חדש, אבל הם לא בטוחים באיזו דרך ללכת? או אולי אתה מרוצה הקריירה שלך ואת פשוט רוצה לעשות את זה טוב יותר. חכמה יותר.

עם MBA באטלר, אתה יכול להגיע לשם. התוכנית היא אישית יכולה להסתיים ב או במשרה חלקית או במשרה מלאה. קורסים מוצעים בערב הזמנים הוא גמיש ונוח, לא lockstep.

תוכנית הלימודים לתואר MBA הפך אפילו יותר קשוב לצרכים של עובדים מקצועיים. תנאים מוקדמים היה מרוכז כעת ניתן להשלים בסמסטר קטנה כמו אחד. התכנית ניתן להשלים בקצב שלך ב כ 2-2.5 שנים במשרה חלקית.


תוכנית MBA באטלר:

משלבת רלוונטי, חוויות עסקי אמיתי, אנשים ופרויקטים

מתחבר תיאוריה עם פרקטיקה עסקית

מועבר על ידי סגל במשרה מלאה העוסקים עם הקהילה העסקית, קורסים מסוימים הם שיתוף לימד על ידי ההנהלה וכן פרופסור

משלבת לימודי ערב מסורתית עם פגישות מואץ השבוע

מציע ריכוז של האוצר, עסקים בינלאומיים, מנהיגות שיווק

אני זה מוכר על ידי AACSB International


MBA תוכנית הלימודים

אנו מציעים תוכנית אישית במנהל עסקים. הנתיב היחיד הסיום הוא הכין עבור כל תלמיד הנכנס מבוסס על הרקע האקדמי שלו או שלה. כל תלמיד חייב להשלים 32 שעות של שיעורי הליבה האשראי בוגר בתוספת של עד 10 שעות של תנאים מוקדמים.

משך הזמן שיידרש כדי לקבל MBA תלויה במספר הכולל של שעות אשראי נדרש בנתיב הפרט של כל תלמיד כדי הלימודים וכיצד קורסים רבים נלקחים לסמסטר. עם זאת, התלמידים יכולים להשלים את התוכנית כ 2-2.5 שנים, תלוי בקצב הפרט של אחד דרך התוכנית. התנאים המוקדמים עשוי להסתיים סמסטר קטנה כמו אחד.

כאשר התלמידים להתקדם בתוכניות בקצב אישי שלהם, הם יכולים לבחור להמשיך MBA ​​כללי או ריכוז באחד מארבעת התחומים ממוקד:, הנהגת האוצר, שיווק או עסקים בינלאומיים.

באביב כל, אנו מציעים טיולים בינלאומית האשראי כמובן. הזדמנויות מסעות מסורתי כוללים צ 'ילה, פריז או מדריד.

עדכון אחרון: May 2011

אודות בית הספר

Young people arrive here each year, all with a unique story, all ready to write the next chapter themselves; Working professionals come to us ready for new challenges, ready to meet the constantly cha ... קרא יותר

Young people arrive here each year, all with a unique story, all ready to write the next chapter themselves; Working professionals come to us ready for new challenges, ready to meet the constantly changing demands of our global economy. This business of education, this education of business people, defines everything we do in the college—and it is what drives each of us to strive mightily in our work; to continue expanding upon the tradition of excellence built at Butler over the past 150 years. קרא פחות