מאסטר במימון יישומי (השקעה

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

המאסטר למימון יישומי עם התמחות כפולה בשירותי השקעה ופיננסים מיועד לסטודנטים המעוניינים להתמקד בהשקעות, ניהול תיקים ושירותים פיננסיים. התואר יאפשר לכם לשלב ידע טכני, תיאורטי ותעשייתי בנוגע לתפעול וארגון הכספים וההשתתפות במימון מקומי ובינלאומי. ההתמחות בהשקעות מתמקדת בניהול השקעות וניהול תיקים ואילו ההתמחות בשירותים פיננסיים מתמקדת במוסדות פיננסיים, כמו גם בניהול והלוואות בנקאיות.

118705_Sydney1.png

קמפוס סידני

מבנה למידת הקורס

תוצאות הלמידה של הקורס הן הצהרות על הישגי למידה המתבטאות במונחים של מה שהלומד צפוי לדעת, להבין ולהיות מסוגל לעשות עם השלמת הקורס. סטודנטים שיסיימו קורס זה יוכלו להדגים:

1

שלב ידע טכני, תיאורטי ותעשייתי בכל הקשור להפעלה, ארגון והשתתפות במימון מקומי ובינלאומי

2

החל באופן קריטי את הידע והכישורים הטכניים, התיאורטיים והתעשייתיים כדי להציע פתרונות לבעיות שגרתיות ו / או מתפתחות במימון

3

להפעיל שיקול דעת מקצועי כדי להציע פתרונות לבעיות בהקשרים מגוונים תוך שימוש בפרספקטיבות כלכליות, פיננסיות, רגולטוריות ואתיות.

4

תקשר בצורה מתאימה בצורה בעל פה, בכתב ובוויזואלית עם בעלי העניין הרלוונטיים.

5

עבדו כראוי עם אחרים על מנת להשיג תפוקות הרלוונטיות למימון.

6

ערוך פרויקט מחקר יישומי.

7

הרהור בביצועים ומשוב כדי לזהות הזדמנויות למידה ושיפור עצמי.

118706_Wollongong2.png

קמפוס וולונגונג

הסמכה והכרה מקצועית

בוגרי תואר שני במימון יישומי עשויים להיות זכאים לחברות במכון לשירותים פיננסיים באוסטרליה (FINSIA) ובמימון.

דרישות כניסה

תואר ראשון מוכר בהתמחות עסקים, הנדסה, מתמטיקה או IT עם ציון ממוצע שווה של 50% או תעודת בוגר במימון יישומי. יישקלו כישורים שלישוניים אחרים בשילוב ניסיון מקצועי מקצועי.

118917_IMG_8285JPG.jpg

למה ללמוד איתנו?

אנו מציעים שלוש צריכות בשנה, ונושאים רבים אמורים להשתלב עם התחייבויותיך המקצועיות ואורח החיים. חלק מהשיעורים מוצעים על בסיס שבועי, לרוב בערב, בעוד שאחרים פועלים במצב אינטנסיבי בסוף השבוע כדי למזער את הזמן הרחק מאחריות אחרת.

מעל 90% מהבוגרים שלנו מועסקים תוך ארבעה חודשים מסיימת הלימודים והמשכורת ההתחלתית של הסטודנטים לתארים מתקדמים שלהם היא 108,800 דולר ארה"ב, 4% יותר מהממוצע של המדינה *.

בחר ללמוד את התוכנית שלך מאחד משני הקמפוסים שלנו: קמפוס CBD של סידני, המשקיף על נמל סידני המהמם ועל הגשר המרשים שלו, או קמפוס וולונגונג שלנו שוכן בין גנים מעוצבים, מרחק דקות מהאוקיאנוס השקט.

אנו מציעים מגוון מלגות הזמינות לסטודנטים מקומיים ובינלאומיים, בין 10% ל- 100%, כך שתוכלו להשקיע בעתידכם.

הקורסים שלנו מפותחים ללא הרף, מושכלים על ידי מחקרים, מובנים על תוצאות יישומיות, מוכרים על ידי מעסיקים, מועברים על ידי אקדמאים מוסמכים מאוד ונתמכים באמצעות משאבי לימוד ופיתוח מיוחדים נוספים של סטודנטים.

שירותי התמיכה המתקדמים שלנו בנויים סביב הצרכים האישיים שלך. היועצים שלנו, סגל אקדמי יועצים קריירה זמינים כל שבוע להתייעצות. סדנאות מיומנויות למידה גם לרוץ שבועי כדי להבטיח את ההצלחה שלך. אנו מספקים מספר אירועים חברתיים וחצי-רשמיים המעניקים לכם הזדמנות להתחבר עם חבריכם, חברי הקהילה העסקית המקומית והבוגרים.

118913_0E6A5290JPG.jpg

סטודנטים בינלאומיים יכולים לבחור לקחת את האפשרות לבחור את נושא הבחירה, Global Workplace Practice, הכולל פעילויות מעשיות לחיפוש עבודה וגישה לכוח העבודה האוסטרלי בין אם באמצעות התמחות, פרויקט מבוסס תעשייה או עבודה חלקית.

* סקר תוצאות תוצאות הבוגרים של QILT 2016-2018.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. קרא פחות
צפון וולונגונג , סידני + 1 יותר פחות