תוכנית המאסטר שלנו בתחום אקולוגיה ומגוון ביולוגי תספק לך ידע חיוני להבנת הקשרים המורכבים של הטבע והקשרים בין המינים, סביבתם ואקלים. אקולוגיה אבולוציונית ועיצוב ניסיוני הם היבטים חשובים של תוכנית שבה יהיו לך הזדמנויות ללמוד אקולוגיה אמפירי הן בתחום והן במעבדה.

סיבות לבחור

  • יותר ויותר סמינר מבוסס הוראה מספק הזדמנויות רבות אינטראקציה ודיונים
  • הכשרה רחבה המשלבת תיאוריה אבולוציונית עם כישורים ניסיוניים ואנליטיים
  • גמישות לעצב את הלימודים שלך לאינטרסים שלך ואת שאיפות הקריירה

מבנה תכנית

תכנית המאסטר באקולוגיה ומגוון ביולוגי כוללת קורסים המכסים אקולוגיה אבולוציונית, מגוון ביולוגי, עיצוב ניסיוני ומדע בחקר ובחקר ביולוגי. יש הרבה מקום בתוך התוכנית כדי לאפשר לך לבחור מתוך מבחר קורסים בחירה נוספת אופציונלית, כך שתוכל להמשיך תוכנית מותאמת לאינטרסים שבחרת ואת מטרות הקריירה.

שנה ראשונה

אקולוגיה אבולוציונית

המגוון הביולוגי: תבניות ותהליכים

קורסי בחירה

שנה שניה

קורסים אופציונליים ותואר שני (30 או 45 נ"ז)
מדע במחקרים ובדיקות ביולוגיות

או

פרויקט תואר 60 נ"ז
מדע במחקרים ובדיקות ביולוגיות

סיכויי קריירה

תואר שני באקולוגיה ומגוון ביולוגי פותח אפשרויות רבות לקריירה באקדמיה או במגזר הציבורי. בסיום תכנית זו תהיה זכאי להגיש מועמדות ללימודי דוקטורט. התוכנית מספקת רקע מוצק לעבודה בתחום השימור והאקולוגיה, למשל, ייעור וחקלאות, דיג וציד או בתוך רשויות מינהל העובדות עם שימור טבע.

למה אוניברסיטת סטוקהולם?

ללמוד באוניברסיטת שטוקהולם עושה את ההבדל

אוניברסיטת שטוקהולם היא אחת מ -100 האוניברסיטאות בעלות הדירוג הגבוה ביותר בעולם והמוסד הגדול ביותר בשוודיה להשכלה גבוהה עם השכלה איכותית ומחקר יוצא דופן במגוון רחב של תחומים.

הקמפוס שלנו ממוקם בפארק הלאומי המלכותי, במרחק דקות ספורות ממרכז העיר שטוקהולם. שטוקהולם מדורגת לאחרונה הבירה הבטוחה ביותר באירופה, והיא מפורסמת באזורים הירוקים והנקיים שלה. שטוקהולם מובילה בתחומים כמו רווחה חברתית, שוויון, IT, קיימות וחדשנות. שוודיה מדורגת במקום השני בעולם במדד ההתקדמות החברתית.

דרישות הזכאות

כדי להיות זכאי לתוכנית אנו דורשים את המקבילה לתואר ראשון עם גדול בביולוגיה, כולל אקולוגיה או אבולוציה. בנוסף, אתם נדרשים להראות מיומנות אנגלית שווה לרמה של בית הספר התיכון השוודי.

בקשה ושכר לימוד נדרשים, אלא אם אתה אזרח של האיחוד האירופי / EEA או בעל מעמד ארוך / תושבות קבע בשבדיה (או תושבות ארעית מסיבות שאינן מחקרים).

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי Stockholm University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 31, 2020
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
Price
280,000 SEK
בשנה האקדמית
Deadline
ינו 15, 2020
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 31, 2020
End Date
June 5, 2022
מועד אחרון להגשת בקשה
ינו 15, 2020

אוג 31, 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
ינו 15, 2020
End Date
June 5, 2022