מאסטר באמנות אודיו

כללי

תיאור התכנית

60007_audioarts.jpg

אולי נהנית מהמורה שלך כסטודנט לתואר ראשון, אבל הניסיון שלך בוועדת הקונצרטים או ברדיו בקמפוס היה מה שהוציא אותך מהמיטה כל יום. אולי יש קריירה בשבילך בתעשיית המוזיקה, באולפן ההקלטות או טלוויזיה או רדיו. קחו את אומנויות האודיו של תוכנית תואר שני באוניברסיטת סירקיוז . עם רגל אחת בבית הספר Newhouse והשני במכללה לאמנות חזותית ואמנויות הבמה , אמנויות השמע הוא 14 חודש ברמה של חיפושים ברמה של עולם השמע והעסק של המוסיקה.

מה מוקד התוכנית?

תוכנית הלימודים באמנויות אודיו נועד לספק את השילוב הדרוש של הכשרה מעשית ומחקר תיאורטי כדי להכין אותך לקריירה בארבעה תחומים מרגש. בעת השלמת תוכנית הלימודים 36-אשראי זו, תוכל לבחור להתמקד ב:

 • הקלטת שמע
 • עסקי מוזיקה
 • אופקי רדיו
 • קליפ

חברי הסגל המקצועי שלנו מדגישים ניסיון מעשי בכל הקורסים ומעודדים אותך להמשיך התמחות בטלוויזיה, תחנות רדיו ומבצעים חדשות מולטימדיה. גודלי הכיתה הקטנים מאפשרים אינטראקציה חד-פעמית בין תלמידים לבין סגל ההוראה.

מה אני חווה כסטודנט לאומנות שמע?

 • אומנויות אודיו היא תוכנית טבילה המספק הידיים על ניסיון מהיום הראשון שלך באוניברסיטת סירקיוז עד האחרון שלך.
 • הניסיון שלך מתחיל בקיץ "מחנה האתחול", אשר מחולק בין סיור מקיף בתעשיית המוזיקה Pro- Tools-מבוא מבוא לאמנות ההקלטה באולפן.
 • אתה יכול לבחור "ללכת עמוק" לתוך אחד ההתמחויות המפורטות לעיל, או "ללכת רחב" ולערבב את השדות להדהד איתך.
 • תוכלו לבלות את סמסטרים הסתיו והאביב השחזה העסק שלך ומיומנויות טכניות באמצעות חקר בכיתה עם סגל הדינמי שלנו ואת הידיים על פרויקטים באמצעות פרויקטים לימוד הראשה עצמאית.
 • סדרת הקולקציות של הקולקציות של האודיו והקולנוע יעמידו אתכם בפני אנשי מקצוע פעילים מתוך מגוון רחב של התמחויות.
 • במהלך חופשת החורף תוכלו לבחור שבוע "Winterlude" בניו יורק או בלוס אנג'לס, רשת ולמידה של מנהיגים עסקיים ברמה עולמית יוצרי תוכן.
 • עבור אבן הקיץ הסופי: הפקולטה לאמנויות אודיו יעבוד איתך כדי לזהות נתיבי קריירה אטרקטיביים לעזור לחבר אותך עם אבן ההתמחות כדי לפתוח את הדלתות האלה.
 • מתקני Newhouse עברו שדרוג משמעותי עם פתיחתו של Newhouse Studio & Innovation Center בסתיו 2014. זה 18 מיליון דולר הפרויקט מציב את הטכנולוגיה החדישה ביותר הימנית בהישג יד.

מה אני יכול לעשות עם התואר שלי?

אוניברסיטת סירקיוז כבר בוגרת מוצלחת עסקים, מנהלי עסקים, יזמים techies במשך עשרות שנים. תוכנית הבנדייה לתואר ראשון למוסיקה ולתעשיות הבידור החלה בסתיו 2007. Bandier של המעורבות עם הקהילה המקצועית אומנויות אודיו באופן טבעי הוביל את הקמתה של תוכנית אומנויות אמן אודיו, אשר הושק בחודש יוני 2014. המעמד הראשון של סטודנטים לאומנויות אודיו הם שילוב דינמי של צעירים ונשים מרקע מגוון.

מהו המועד האחרון לבקשה?

יש להגיש את כל הבקשות עד ה -1 בפברואר.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on ... קרא יותר

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on the highest caliber education made possible by an incredible, forward-thinking faculty and state-of-the-art facilities. We offer 11 professional master's degree programs in public communications, most of which can be completed in one calendar year. We also offer an academic master's program in media studies and a Ph.D. program in mass communications. קרא פחות