יחידת עסקים אופנה

כללי

תיאור התכנית

קורס זה מתקיים בשפה האנגלית.

המאסטר בעסקי אופנה מיועד לאנשי מקצוע ובוגרים המעוניינים לרכוש מיומנויות ברמה גבוהה בטכנולוגיות חדשות המיושמות על תקשורת אופנה. ערש האופנה הודות לאירועי פיטי, פירנצה מוכרת ברחבי העולם כמרכז תעשיית האופנה האיטלקית ותהליך הייצור שלה בכללותה, מחומר הגלם ועד מושא האופנה המוצג. הקורס משלב טכנולוגיות מתקדמות, טכניקות מסורתיות ומלאכות לטובת מוצרים ושירותי תקשורת חדשניים. יתר על כן, שרה מיינו (עורכת בכירה של ווג איטליה) היא הרכזת המדעית של בית הספר.

אפשרויות קריירה

בסוף המאסטר, מנהל עסקים אופנה יכול לעבוד עבור אירועי אופנה, יחסי ציבור, עסקים אופנה, פרסומת, ומשרדי העיתונות. סטודנטים יכולים למצוא עבודה כמו מומחה מותג, אופנה מקדם, מומחה שיווק אופנה, יצירתי בפרסום יועץ עבור מדיה חדשה.

יַעַד

המאסטר בעסקי האופנה מברך על בוגרי אוניברסיטאות ואקדמיות בתחומי האופנה, התקשורת והשיווק, וכן אנשי מקצוע צעירים בעלי ניסיון רלוונטי בתחום.

מתודולוגיה ומבנה

המטרה העיקרית היא פיתוח מיומנויות יצירתיות ותקשורתיות באמצעות גישה קריטית, אנליטית וחיצונית למערכת האופנה.

הקורס כולל מחקר וניתוח של אלמנטים תרבותיים, היסטוריים וסוציו-כלכליים המגדירים את עולם האופנה העכשווית. מבנה התכנית מספק לסטודנטים הזדמנויות לעבוד עבור מותגי אופנה איטלקיים על מקרים אמיתיים ולהעמיק, יחד עם מעצבים ואנשי מקצוע במערכת האופנה העכשווית, את הידע של כל תהליך תעשיית התקשורת. הקורס מקדיש תשומת לב מיוחדת לאסטרטגיות משולבות הכרוכות בשימוש באמצעי תקשורת ומדיה חברתית חדשים.

התלמידים בוחנים בצורה ביקורתית את מתודולוגיית עבודת הצוות ואת נושאי התכנון והניהול. נושא האופנה נבחן בכל צורותיו: היסטוריה, תקשורת, שיווק, סמיוטיקה, תקשורת חזותית.

חקר אירועי האופנה ותקשורתם באמצעות משרד העיתונות חשוב במיוחד: הקורס בוחן תערוכות, תצוגות אופנה, אירועי תצוגה ועוד, המתמקדים בתפקידים ובאינטראקציות של כל אנשי המקצוע, כגון יח"צ, מעצבים וצלמים. הכישורים הנרכשים כוללים את ארגון האירועים ואת התקשורת האפקטיבית שלהם באמצעות גישה אסטרטגית וניתוח קריטי מפורט.

הקורס עוסק גם במערכת העיצוב האיטלקית מנקודות מבט שונות: החל מסחור חזותי ועד תהליכי ייצור, מהתוכנית העסקית ועד להצגה המקצועית של המוצר / אירוע ללקוח.

הפרויקט הסופי מציע למשתתפים הזדמנות לפתח ולהציג את הפרויקט שלהם בתערוכה הבינלאומית פיטי בפירנצה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design.

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design. קרא פחות