יחידת ניהול תקשורת אופנה

כללי

תיאור התכנית

מול מצבי החירום הקיימים כיום, Accademia del Lusso הוכיחה את מחויבותה הבלתי נסבלת כלפי סטודנטים וסטודנטים פוטנציאליים בכך שהיא ממשיכה לספק קורסים ברשת באמצעות סטרימינג בשידור חי. מורי בית הספר, כולם אנשי מקצוע מומחים בתחום האופנה, העיצוב והמותרות, מלמדים בשידור חי בשיטות חדשניות ויעילות המבטיחות רצף לתלמידים ושומרים על האינטראקציה האותנטית בין מורים לתלמידים המאפיינת את כל הקורסים של Accademia del Lusso .

לפרטים נוספים בקרו באתר href = "accademiadellusso.com/en

---

הזדמנות מלגה: מלגות זמינות לקורס זה! הגש מועמדות עד 10 באוגוסט 2020. צור קשר עם Accademia del Lusso למידע נוסף.

סקירת הקורס

קורס התואר השני בניהול תקשורת אופנה מטרתו לפתח איש מקצוע המסוגל לכסות תפקידים הקשורים לתקשורת בעסקים בענף האופנה המנהל מותגים, או סוכנויות מיקור חוץ. התלמידים לומדים את הפעילויות החיוניות של חברות אלו, כמו ניסוח הודעות לעיתונות וחומר פרסומי, פיתוח ושמירה על קשרים עם שירותי עיתונות, קיום יחסי ציבור וניהול אירועים. פתיחות מקצועיות אחרות בתחום זה כוללות תקשורת מיוחדת דרך מדיה כמו מגזינים, פורטלים מקוונים וטלוויזיה, ותקשורת מתמדת המבוססת על אירועים מיוחדים וסלבריטאים. הקורס מלמד את התלמידים להיות מסוגלים לנהל כל שלב בתוכנית תקשורת, כמו גם לנהל את צוות אנשי המקצוע השונים המהווים חלק מתחום התקשורת בתוך עסק אופנה.

אפשרויות קריירה

מנהל תקשורת אופנה, מנהל אירועים, מנהל יחסי ציבור, מנהל משרד עיתונאים, עורך אופנה, מתכנן אסטרטגי, אוצר תוכן ברשת, אסטרטג דיגיטלי, מעצב אופנה וסלבריטאים, יועץ מחקר, יועץ תדמית.

חלק מהנושאים הנלמדים בתכנית זו

  • שוקי בינלאומי ואופנה
  • שיווק ורישוי יוקרה
  • תקשורת אופנה ואופנת אינטרנט
  • אנתרופולוגיה וסוציולוגיה של אופנה
  • עיתונות אופנה ועריכת רשת
  • סטיילינג וירי
  • משרד עיתונות ויחסי ציבור
  • עיצוב גרפי אופנה

הזדמנויות התמחות

קריירה וקשרי חוץ במשרד Accademia del Lusso הוא פעיל מאוד ביצירת קשרים עם עסקים חשובים במגזר לאפשר לתלמידים למצוא הזדמנויות התמחות.

דרישות כניסה

  • ידע מתאים באנגלית: הוכח על ידי תעודה רשמית או ראיון שפה סקייפ
  • תואר אקדמי תלת-שנתי (לסטודנטים בעלי הכשרה לא-איטלקית, יש צורך להשלים בהצלחה לפחות 15 שנות לימוד בבתי ספר ובאוניברסיטאות)

היישומים פתוחים!

הקורס החל באוקטובר 2020 ובפברואר 2021

עדכון אחרון: אוג 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Accademia del Lusso School of Fashion & Design opened in 2005 with the specific objective of providing high-quality education to young people interested in starting a career in the fashion and ... קרא יותר

The Accademia del Lusso School of Fashion & Design opened in 2005 with the specific objective of providing high-quality education to young people interested in starting a career in the fashion and design industry or to professionals already working in the sector who wish to improve or update their skills and knowledge. קרא פחות