הורים של ממשל בריאות

כללי

תיאור התכנית

המאסטר של תוכנית מינהל הבריאות מיועד בעיקר עבור הכניסה אמצע ברמת מנהלי שירות בריאות אשר דורשים משופרת עסקי מיומנויות ניהול על מנת להשיג מטרות הקריירה שלהם. למרות התוכנית מיועדת בעיקר עבור אלה שעובדים בשירות הבריאות הגדרות עבור שלוש שנים בערך, הסדרים נפרדים עשויים להיות מפותחים עבור אנשים עם קביעות קצרות יותר, כמו גם לאלה שלא נהנו תעסוקה קודמת בתחום הבריאות.

זה כמובן המחקר מתמקד היישומים המעשיים של העסק והן בשירות הבריאות תחומי הידע. מושם דגש על פיתוח כישורי המנהיגות הנדרשים כדי לשגשג משתנה במהירות ולעתים קרובות מורכבים להפליא שירות בריאות מפעל של המאה ה -21, הן בתוך ארצות הברית ובעולם.

התוכן MHA, השאובים ממגוון רחב של תחומי עניין משמעתי, הוא ממוקד במיוחד לסביבה הבריאות שירות עם כל הממדים הרבגוניות שלה המבצעי והפוליטי. שיקולים ניהוליים, פיננסיים, משפטיים ואתיים הם בסיסיים ביותר כדי הקורסים בתוכנית הלימודים.
ריבונו של תוכנית מינהל הבריאות מקיים איכות אקדמית גבוהה, מדגיש יישומים מעשיים, ומספק אפשרויות לימוד גמישים ונוחים הן בקביעת בכיתה המסורתית דרך האינטרנט. בוגרי יהיה להם את הידע הנדרש ואת המיומנויות לקידום מקצועי משמעותי במגוון רחב של הגדרות הבריאות בנושא.

עדכון אחרון: מרץ 2011

אודות בית הספר

פייפר מאוניברסיטת הראשון שפתח את שעריו בשנת 1885 בתור בית הספר של המיסיון הוקם כדי לספק חינוך לתלמידים שהיו מעט הזדמנויות ללמידה פורמלית. הרבה השתנה עם השנים, אבל פייפר ממשיכה להדגיש את "שירות עצמי לפ ... קרא יותר

פייפר מאוניברסיטת הראשון שפתח את שעריו בשנת 1885 בתור בית הספר של המיסיון הוקם כדי לספק חינוך לתלמידים שהיו מעט הזדמנויות ללמידה פורמלית. הרבה השתנה עם השנים, אבל פייפר ממשיכה להדגיש את "שירות עצמי לפני" העקרונות שעליהם אנו בנויים. נכון ל ההיסטוריה שלנו, פייפר עשה אחד affordability של בראש סדר העדיפויות שלה עובד עם התלמידים לכתובת מגבלות פיננסיות. מעל 90 אחוז מהסטודנטים של פייפר לקבל צורה כלשהי של סיוע כספי. הדגש של פייפר ממשיכה להיות מנהיגות משרתת. שלושת האזורים בהם האוניברסיטה מבקשת לספק צמיחה אישית ידע אקדמי לסטודנטים שלנו שירות הנוצרית, שירות או עוסקת למידה, פיתוח שיתוף הלימודים. בונר של פייפר מנהיגים התוכנית, שדרכו סטודנטים מקבלים מלגות חינוכי המבוסס על שעות של עבודות שירות, היא הגדולה ביותר במדינה. התלמידים שלנו להשתתף במגוון פרויקטים לשירות הקהילה לאורך כל השנה, כולל הדרכה וחניכה בבתי הספר באזור, הבניין Habitat for Humanity בתים, להתנדב בבית אבות באזור, וכן במתן שירות למספר כלשהו של המקומיים סוכנויות ללא כוונת רווח. רבים מן הסטודנטים שלנו גם להשתתף ליפול אלטרנטיביים חופשת האביב טיולים המשימה, אשר בשנה זו נקטה התלמידים הוריקן הכתה בפלורידה הנסיעה הקרובה לקובה. חדש המדינה של מתקן ה-Art מדעי מעבדה, אולם מגורים חדשים בצד הדרומי שינתה לחלוטין של הקמפוס המשיכו לשפר את הקמפוס כבר ידידותי לתלמיד. המטרה של פייפר היא לחנך לאזרחות. אם אתה סטודנט שמחפש החינוך אשר יסייעו לך לפתח אישי כמו גם בלימודים, פייפר הוא המקום בשבילכם. קרא פחות