שווייץ

מחקר בשוויץ

השכלה גבוהה בשוויץ

יש שווייץ עשר האוניברסיטאות "קנטונלית ", כמו גם שני המכונים טכנולוגי שנחשבים facitlities השכלה הגבוהה הפדרלית. בנוסף, מכללות רבות פזורות בכל רחבי הארץ כדי להכיל את מספר גדל והולך של סטודנטים בינלאומיים ומקומיים. אוניברסיטאות ומכללות בשוויץ לדבוק בלוח זמני הסמסטר, עם סמסטר החורף שנמשך מאוקטובר עד מרץ וסמסטר הקיץ נמשך מאפריל עד יולי.

ישנם שלושה תארים אקדמיים בסיסיים שניתנו בשוויץ: הרישיון, התעודה והתואר השלישי. קבלת "Lizentiat " ותעודה מתאים למקבילה של קבלת תואר 's מאסטר ארה"ב. רוב הסטודנטים מרוויחים רישיון ותעודה בתוך ארבע עד חמש שנים. תלמידים חייבים להרוויח שני תארים אלה ראשון לפני שהם יכולים להמשיך לתואר שלישי.

סטודנטים פוטנציאליים צריכים להציג בקשה למוסד החינוכי גבוה יותר של הבחירה שלהם, המפרטים את השדה הצפוי של מחקר. גם עותקים של תוצאות בדיקה, קורות חיים וכל תארים או תעודות שעשויות להשפיע על קבלה לבית הספר אחרים צריכים להיות כלולים במנה. בעקבות קבלה, תלמידים יצטרכו ליצור קשר עם ארצם 's שגרירות שוויצרי לקבלת מידע בנוגע לנהלי כניסה לשוויץ. בנוסף, כל הסטודנטים יצטרכו לספק הוכחה של להיות יציב מבחינה כלכלית בזמן לימודים במכללה או באוניברסיטה שוויצרי.

כל התלמידים חייבים להיות מוכרת מדינת תעודה בגרות או תעודה אחרת שהוכרה כשווה ערך לתעודה בגרות על ידי האוניברסיטה שבה הם כבר קיבל. בנוסף בעל ציונים מעולים, תלמידים צריכים להחזיק ידע מספק של שפה מדוברת בעיקר 's האוניברסיטה לפני החלת לאוניברסיטה זו.

עם הגיע לשווייץ, תלמידים יצטרכו לקבל רישיון לישיבת בתחנת המשטרה המקומית. הם יצטרכו להציג דרכון בתוקף, מכתב הקבלה מהאוניברסיטה וחשבון בנק או כל מסמך אחר שאימת כי יש להם אמצעים כספיים מספיקים ואילו בבית הספר. רישיון לישיבת זו צריכה להיות מחודש בכל שנה אתם משתתפים מוסד חינוכי גבוה שוויצרי.


אוניברסיטאות שוויצרי בולטות

האוניברסיטאות עממיות בשוויץ כוללות:

  • האוניברסיטה ברן (בעיקר דוברי גרמנית)
  • אוניברסיטת ג'נבה (בעיקר דוברי צרפתית)
  • האוניברסיטה של ​​לוזאן (דובר צרפתי)
  • מכון שוויצרי פדרלי לטכנולוגיה ציריך (דוברי גרמנית ואנגלית)

שוויץ גם יש הרבה מכללות פרטיות, אוניברסיטאות אמנות ואוניברסיטאות פדגוגיות המציעות תעודות הוכרו על ידי הוועידה שוויצרי שרי הקנטון של חינוך, או EDK.

שכר הלימוד עבור השתתפות באוניברסיטה או במכללה שוויצרי משתנה בין 2000 פרנקים שוויצרי עד 8000 פרנק שוויצרי, ואולי יותר, תלוי באוניברסיטה ובלימודים.

כיסוי ביטוח בריאות

כל מי שמתגורר בשוויץ יותר משלושה חודשים חייבים לשאת איזה כיסוי ביטוח בריאות, בין אם זה שוויצרי מבוסס או מוכר על ידי מדינה אחרת. סטודנטים המגיעים ממדינות המציעות כיסוי בינלאומי ייתכן שלא יהיו לך ביטוח בריאות compulsury של שוויץ .

למה ללמוד בשוויץ?

שוויץ היא ידועה עבור תעשיית המחקר והפיתוח החדשני שלה כדי שהתלמידים מתאמצים גדול בביוטכנולוגיה, גנטיקה, תרופות וחדשניות, בריאותי ואחרות הקשורות לקריירה רפואית ימצאו השכלה גבוהה שוויצרי שופעת מדע יוצא דופן ותוכניות טכנולוגיה. לחלופין, שוויצרי גם כיבד מאוד עבור החוש הפיננסי והעסקי שלהם. תלמידים מתאמצים לפתח קריירה במגזר הפיננסי גם לגלות כי האוניברסיטאות שוויצרי לספק לתואר מקיף למגמות עסקיות והפיננסיות.