רוסיה

מחקר ברוסיה

מערכת חינוך ברוסיה

למרות שרוסיה מספקת חינוך חינם לכל אזרחיה כמובטחים על ידי החוקה שלהם, להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה בתיכוני הוא תחרותי מאוד. בגלל המגזר הממשלתי הרוסי האחראי על ויסות מערכת החינוך שמה דגש רב על להרוויח תארים בתחומים טכנולוגיים ומדעיים של מחקר, וסטודנטים המבקשים להתמחות בתחומים אלה צריכים להחזיק כשרון יוצא דופן לסוג זה של אזור מחקר זה, כמו גם ציונים מעולים ב כדי להתקבל לאוניברסיטה רוסית.

בנוסף להקצאת מימון לתשלום שכר לימוד לסטודנטים, רוסיה גם משלמת סטודנטים בחו"ל קצבה קטנה ומספקת דיור חינם עבורם גם כן. המדינה גם יש לחסל הרבה בירוקרטיה שמשמשת כדי למנוע או לעכב סטודנטים זרים מללמוד באוניברסיטה רוסית.עכשיו שיישום המערכת היא יעילה יותר, תלמידים שלמדו באוניברסיטאות אמריקניות, גרמנית, דנית, סינית, איטלקי ויפניות חווים מינימאלי אין בעיות בכל הקשור להעברת לאוניברסיטה רוסית.

רוסיה נמצאת כרגע בתהליך של מיתוג דגם תואר ההשכלה הגבוה המסורתי שלה לאחד שהוא הרבה יותר תואם את תארים אקדמיים מסוג מערבי. בשנת 2003, רוסיה חתמה על הצהרת בולוניה שסללה את הדרך לממשלה לחוקק חוק שהסיר את המודל הישן שלה, חמש שנים לתואר אחד דומה למערכת האמריקנית התואר - התואר הראשון ארבע השנים אחריו אמן של 'מידה. עם זאת, עדיין שומרת על מידת postdoctorate דפוס האיחוד המסורתי, המועצות שהוקם לפני כמעט 90 שנים. בעיקרון, תואר הדוקטור ברוסיה מוגדר והרוויח פי העומק של תלמיד 's הישגים אישיים בתחום מחקר מדעי (דוקטור Nauk, או רופא של מדע) או מחקר אקדמי.

אוניברסיטאות רוסיות פופולריות

האוניברסיטאות הגדולות והוותיקות ברוסיה הן האוניברסיטה של ​​מדינת סנט פטרסבורג והאוניברסיטה הממלכתית של מוסקבה. במהלך שנתי ה -2000, יזמה ממשלת תכנית שהוקמה "" האוניברסיטאות הפדרליות על ידי מיזוג מוסדות להשכלה גבוהה, שכבר היו קיימות והקצאת מענקי מימון מיוחד להם. חלק מן האוניברסיטאות החדשות אלה כוללים אוניברסיטת קאזאן הוולגה הפדרלית, אוניברסיטה הפדרלית הסיבירי והאוניברסיטה הפדרלית צפון מזרח.

השתתפות אוניברסיטה ברוסיה

מאחר שרוב האוניברסיטאות רוסיות ללמד שיעורים ברוסית, צריכים תלמידים לפחות ידע בסיסי של השפה לפני החלת לאוניברסיטה. זה חובה לכל הסטודנטים הזרים לקחת קורס בשפה רוסית, כחלק מתכנית הלימודים שלהם, אלא אם הם יכולים להוכיח שהם לא צריכים את זה.

סטודנטים בינלאומיים יכולים לעבוד במשרה חלקית בזמן נרשם לתכנית לתואר. להיות מודע לכך שמעסיקים של סטודנטים בינלאומיים חייבים להיות בעל רישיון מיוחד המציג להם מותר להעסיק סטודנטים זרים לפני תלמידים באופן חוקי יכולים לעבוד בשבילם.

פנייה לאוניברסיטה רוסית יש להגיש את המסמכים הבאים:

  • טופס בקשה מצביע על שדה רצוי של מחקר
  • ההעתק מאושר של תעודה בגרות או תעודה חינוכית אחרת המציין תלמיד זכאי להירשם לתכנית השכלה גבוהה
  • תעודה מוסמכת בריאות ועותק של תוצאות בדיקת דם HIV שהונפק על ידי חברת ביטוח בריאות שהוא מוכר על ידי הקונסוליה רוסית
  • העתק מאושר של תעודת לידה
  • 4 תמונות פספורט בגודל 6 x (כולל לפחות שש מהתמונות האלה)

למה ללמוד ברוסיה?

מערכת השכלה גבוהה של רוסיה היא קפדני, תחרותית ומוכר בעולם לתארים שיש לה באופן עקבי אונסק"ו וארגון הבריאות העולמי דירוגים גבוהים. כדי למשוך סטודנטים בינלאומיים במיוחד, האוניברסיטאות רוסיות לספק 100 אחוזים ויתורים שכר לימוד תשלום, כמו גם מלגות נדיבות. בנוסף, רוסיה היא מדינה מרתקת, מגוונת והיסטורי רב השפעה, שמציעה לסטודנטי זרים עושר של חוויות חדשות ומעשירה.