קנדה

מחקר בקנדה

השכלה גבוהה בקנדה

זה את הפרובינציות הקנדיות של אונטריו, ניופאונדלנד ולברדור, אלברטה, מניטובה, נובה סקוטיה, קוויבק, בריטיש קולומביה, ססקצ'ואן, ניו ברונסוויק ואי נסיך אדוארד שאחראים חוקתי לפעולות להשכלה גבוהות.

למרות שכל מחוז שונה במקצת בדרך שהם לנהל את מערכת ההשכלה הגבוהה שלהם, יישארו כמה קווי דמיון שיכול לסייע לתלמידים מתכננים ללמוד בקנדה לקבל מושג למה לצפות ממערכת חינוך הארץ 's. לדוגמה, בכל האוניברסיטאות ומכללות מענק ראשון 's מאסטר ' s ותואר PhD בעת מכללות מקצועיות או טכניים לספק אישורים או תעודות. מוסדות להשכלה גבוהה בקנדה כוללות גם מכללות קהילה המציעות לשייך שתיים שנה 's מעלות, מכללות לאמנויות שימושית וטכנולוגיה, מוסדות מחוזיים ומכללות מקצועיות פרטיות.אם תלמיד מעוניין בלימודים במכללה או באוניברסיטה מסוימת, הוא או היא צריכה לבקר באתר האינטרנט של מחוז מסוים שכדי ללמוד יותר על מערכת החינוך הייחודית שלו.

אוניברסיטאות פופולריות בקנדה

אוניברסיטת טורונטו באופן עקבי מדרג גבוה ברשימה של התלמידים הטובים ביותר בצפון אמריקה universities.Offering לגשת לקורסים אקדמיים יותר מאשר בכל unversity קנדי ​​אחרים, כמו גם את ההזדמנות לעבוד במעבדות מחקר מוכרות, UT נחשב לאחד העליונה של קנדה מוסדות להשכלה גבוהה בטיסה.

האוניברסיטאות קנדיות מכובדות אחרות כוללות את האוניברסיטה של ​​קולומביה הבריטית, שבו מעל 50,000 תלמידים ליהנות מאולמי קונצרטים, מוזיאונים ועוד מגוון של מוסיקה ותוכניות ספורט; ואוניברסיטת אלברטה, אוניברסיטה אינטנסיבית בעולם מכובדת וידועה במחקר תכנית הלימודים מעמיקים שלה וסטנדרטים גבוהים של למידה.

שכר לימוד

שכר הלימוד ממוצע לסטודנטים מקנדה המבקשות להרוויח תואר ראשון במדינה שלהם הוא כ 5000 $ CAD לשנה (5000 דולרים בדולרים של ארה"ב ו3700 ביורו). תלמידים בוחרים להרוויח תואר שני בקנדה צריכים לצפות לשלם כ 1000 $ (740 יוריו) יותר מאשר בשנה שכר לימוד undergraduation.

סטודנטים בינלאומיים נדרשים לשלם תעריפים גבוהים יותר מאשר תושבי קנדה - כמעט פי שלושה מהסכום, למעשה. אם אתה סטודנט בינלאומי, מצפה לשלם 14,000 $ (10,400 €) לשנה עבור תוכניות לתואר ראשון וסכום גבוה אף יותר לתארים מתקדמים. תושבי חוץ שנכחו ססקצ'ואן ואוניברסיטאות קוויבק לשלם הגבוה ביותר בשכר הלימוד, ואילו סטודנטים בינלאומיים הלומדים ניופאונדלנד ואוניברסיטאות מניטובה ישלמו את שכר הלימוד הנמוכים.

זכאות לאשרות לימודים

כדי להיות זכאי לקבל אשרת מחקר קנדית, תלמידים חייבים להוכיח שהם כבר התקבלו על ידי מכללה או אוניברסיטה בקנדה, מראים שהם כלכלי יכולים לפרנס את עצמם ולשלם שכר לימוד ולהציג את עברו נקי בכל הקשור להיסטוריה פלילית. אפשר לבקש מתלמידים לעבור בדיקה רפואית במקרים מסוימים לפני שויזת סטודנט מונפקת.

למה ללמוד בקנדה?

למרות שזה יקר עבור סטודנטים בינלאומיים כדי להשתתף במתקנים להשכלה גבוהים בקנדה, המדינה הזאת יש גם אחד מהמוניטין הטוב ביותר בנוגע לאיכות חינוך. בנוסף, קנדה מספקת סביבה שקטה, בטוחה ומגוונת מעניקה אווירה לימודית מצוינת עבור סטודנטים המבקשים לחוות את אחת ממערכות החינוך הטובות ביותר בעולם.