פינלנד

מחקר שנערך בפינלנד

השכלה גבוהה בפינלנד

המוסדות הטכנולוגיים (המכונה גם כטב"מ, או uiversities למדעים) ואוניברסיטאות הם שני המגזרים המרכיבים את מערכת השכלה גבוהה של פינלנד . בעוד האוניברסיטאות במפורש לקדם מחקרים המבוססים על המחקר אקדמיים כגון תוכניות ביו ופסיכולוגיות, המוסדות הטכנולוגיים להקנות לתלמידי חינוך מקצועי מהסוג שנועד לתת להם את הכישורים הדרושים כדי להשיג תעסוקה עם סיום לימודיו. אתה יכול רק להרוויח פוסט מאסטר 's או תואר דוקטור מאוניברסיטה.

הסטודנטים הצעתו של כטב"מ לגשת למגמות שונות המספקות תואר ראשון והתואר שני עם השלמתו. זה בדרך כלל לוקח סטודנט טכניון בין שלוש וחמש שנים כדי להרוויח את תואר ראשון 's מכטב"מ ושנים עד שלוש שנים נוספות להרוויח מאסטר ' s תואר. בנוסף, "יש האוניברסיטאות טכניון של תוכניות רבות, כי הם זמינים באנגלית, יחד עם כמה מאסטר 's פינלנד תוכניות שזמינות גם באנגלית.

קבלה למוסדות להשכלה גבוהה פיניות מבוססת על סטודנט 's-GPA הרוויח ואילו בבית הספר תיכון או מנקיטת אוניברסיטה "בחינת כניסה שלו. בדיקות אלה שונים מהאחרים בכך שהם לא נועדו לבחון תלמיד 's היכולת לשנן מידע או "ניחוש " את התשובה לשאלת בחירה אפשרית. במקום זאת, שאלות על כישורים פיני כניסה בחינת מבחן אנליטיות וחשיבה ביקורתיים על ידי יישום שאלות מאמר מסוג קצרים יותר.

סטודנטים שסיימו את לימודי אוניברסיטת פוליטכניק עשויים לחול באוניברסיטה להמשיך אמן 's תואר. בוגר טכניון אולי לקחת מחקרים נוספים באוניברסיטה על מנת לשמור על רמת חינוך שחווים בוגרי האוניברסיטאות.

מערכת שכר לימוד של פינלנד

משרד של פינלנד חינוך להשכלה גבוהה ולכן כספי אזרחי פינלנד לא צריך לשלם שכר לימוד כאשר השתתפות טכניון או באוניברסיטה.זה חל גם על סטודנטים בינלאומיים ברוב המקרים. לדוגמה, לתואר של איזה אמן אולי קשור שכר לימוד לסטודנטים שאינם חברים באיחוד האירופי או באזור הכלכלי האירופי. עם זאת, סטודנטים הלומדים בטכניון או באוניברסיטת מתקן יצטרכו לרכוש ספרים וחומרים אחרים כמובן, כמו גם לשלם עבור ההוצאות המחיות שלהם. העלות של פינלנד המחיה בדומה למדינות אחרות באיחוד אירופי.

אשרות והיתרי תושב לסטודנטים

אם אתה לוקח את בחינת כניסה בפינלנד, תצטרך ויזה, אשר מאפשרת לך להישאר מקסימום של שלושה חודשים. כסטודנט לתואר לומד בפינלנד שאינו אזרח איחוד אירופי או EEA, לאחר מכן, יצטרך להגיש בקשה לרישיון ישיבת תלמיד. לקבלת מידע נוסף, פנה למדינה שלך 's שגרירות פינית כדי לברר כיצד לקבל רישיון ישיבת תלמיד. אתה יכול גם לבקר באתר האינטרנט של שירות ההגירה הפיני כדי לקבוע מה תהיה עליך להגיש בקשה לקבלת היתר זה.

להיות מודע לכך בזמן שאתה להגיש בקשה להיתר תושב סטודנט, אתה תתבקש להציג הוכחה שאתה יכול לתמוך בעצמך בעת שהתגורר בפינלנד. נכון לעכשיו, סטודנטים בינלאומיים חייבים להראות שיש להם גישה ל6000 € לשנה או 500 € לחודש כדי לכסות את ההוצאות מחיות מינימאלי. בדולרים של ארה"ב זה משווה ל כ 600 $ לחודש או 7000 $ בשנה.

למה ללמוד בפינלנד?

מלבד העובדה שפינלנד משלם עבור רוב, אם לא את כל שכר לימוד, את הייחודיות של התרבות הפינית, קירבה לכמה מדינות אחרות ומרתקות בארץ 's דגש על שיפור איכות מערכת ההשכלה הגבוהה שלה כל הזמן עושה פינלנד אחד המקומות הטובים ביותר להרוויח תואר בעולם.