העצימו את תחילת הקריירה המקצועית שלכם

תוכנית השקת קריירה אינטנסיבית לשנה לאנשי מקצוע צעירים ובוגרים אחרונים בעלי פוטנציאל גבוה. ה- EGADE Master בניהול עסקי היא תוכנית אינטנסיבית המיועדת לאנשי מקצוע המוקדמים בשלב מוקדם, שמטרתם להוריד את הקריירה שלהם לדרך צמיחה מהירה.

פורמט זמן מלא
משך הזמן 1 שנה
מקום מונטריי וגוואדלחרה
צריכת תכנית ספטמבר
שפה אנגלית
ניסיון מקצועי בוגרים אחרונים או אנשי מקצוע צעירים עם ניסיון של 0-2 שנים במשרה מלאה
אפשרויות למגורים בינלאומיים לימודי טבילה גלובליים, חילופי דברים בינלאומיים, סטאז 'גלובלי ואפשרויות לתואר כפול

תוכנית זו מכינה אותך להתבלט בנוף תחרותי, להרחיב את החזון העסקי שלך, לפתח דיגיטלי מפתח

חווית למידה טרנספורמטיבית ומשולבת

קבלת תואר שני בניהול עסקי פירושה מעבר לנהגי למידה מסורתיים בסביבה שיתופית ופעילה לצד קבוצה מגוונת של עמיתים דינמיים ובעלי מוטיבציה גבוהה. אתה תביא את הכישורים שלך לפועל ותודרך בתהליך הלמידה שלך על ידי מומחים שונים כמו מנטורים ארגוניים, חברי סגל ומאמנים.

 • צלול לעומק הסביבה הארגונית

באמצעות תכנית הברית הברית התאגידית EGADE קבוצות סטודנטים מוקצות לארגון עולמי מוביל. קבוצות אלה יהיו שקועות באתגר תאגידי הקשור לנושאים המשפיעים כיום על אחת החברות המובילות הללו.

 • שפר את היכולות שלך לטרנספורמציה מובילה

חיזקו את הכישורים שישפרו את הקריירה שלכם עם חזון עולמי ומיומנות דיגיטלית , כולל חשיבה יצירתית ומערכתית, פתרון בעיות, תקשורת אפקטיבית, משא ומתן רב-תרבותי, תיאוריה של למידה חברתית, חדשנות ויזמות.

 • בנה רשת חזקה

לא תוכלו רק לבנות רשת עולמית עוצמתית ואסטרטגית באמצעות אגודת הבוגרים, אלא גם ליצור קשר עם סטודנטים ובוגרים מ- 30 מבתי הספר לעסקים בינלאומיים היוקרתיים בעולם, בגלל תפקידה של EGADE כבית ספר מייסד של הרשת העולמית. לניהול מתקדם (GNAM).

מיקוד בינלאומי, השפעה עולמית

הרחב את ההיקף שלך על ידי השתתפות בשבועות הרשתות הגלובליות ב- EGADE או באוניברסיטה שותפה השייכת לרשת הגלובלית לניהול מתקדם. אירוע בלעדי זה יסייע לכם ליצור קשר עם עמיתים בינלאומיים מרשת GNAM, לסייר בבתי עסק מקומיים ולהיפגש עם מומחים פורצי דרך מענפים שונים. הגש מועמדות לבלות שנה בבית הספר למינהל ייל ולזכות בתואר שני שני (MMS בעסקים וחברה גלובלית).

ניסיון אמיתי בעולם שמאיץ את הקריירה שלך

התוכנית לתואר שני בניהול עסקים נועדה לחזק את כישוריך כך שתוכל להצליח בקריירה שלך ולהרחיב את ההזדמנויות המקצועיות שלך . בסוף התוכנית הזו בת 12 חודשים, תוכלו להיות מצוידים להצטרף לארגונים גלובליים ולקחת חלק פעיל בצוותים הגבוהים שלהם.

EGADE Business School ידוע בטיפוח מנהיגות טרנספורמטיבית כזרז אמיתי לשינוי הן בתחום המקצועי והן באישיות של התלמידים שלנו. המשאבים הניתנים להשגת שינוי זה כוללים:

 • תוכנית פיתוח כישרונות

תלמידי MBM זוכים להערכת מנהיגות 360 מעלות שמטרתה לאבחן את מערך המיומנויות הספציפי שלהם ולהגביר את הפוטנציאל שלהם בסביבה עסקית תחרותית במיוחד.

 • שירותי הדרכת קריירה

שירותי הכוונה תעסוקתית מספקים לך את הכלים הדרושים לך כדי להגביר את מסלול התהליך המקצועי שלך, אשר יקל על איתור פרופילי עבודה המתאימים יותר ליעדים ולדרישות שלך.

 • אימון מנהלים

שיפור התפוקה וניהול הזמן שלך הוא אחד היתרונות של אימון יעיל. תהליך אימון מנהלים זה מושרש בסדנאות שונות העוסקות בהיבטים מרכזיים של השקת הקריירה שלך. סדנאות אלה ממוקדות כיצד לנהל ראיונות עבודה מוצלחים, להגדיר את המיתוג האישי שלך, לכתוב את קורות החיים שלך ואת מכתב השער, להציג מגרש מעליות, לנהל משא ומתן עם שנינות, להחיל את הכלים המתאימים לחיפוש העבודה שלך וכו '.

למידע נוסף על מקדמי הקבלה

הכניסה לתכנית זו תחרותית ביותר. ועדת הקבלה בוחנת בקפידה כל בקשה, בוחנת את כל ההיבטים הכמותיים והאיכותיים של הרקע המקצועי והאקדמי של מועמד, ותעריך את פוטנציאל ההצלחה האקדמית וצמיחה מקצועית.

דרישות קבלה

ניסיון מקצועי אנשי מקצוע צעירים או בוגרים אחרונים עם ניסיון של 0-2 שנים במשרה מלאה
טווח גילאים 22 - 25
חינוך בוגרי קולג
GMAT מינימלי / ממוצע 550/600 PAEP (או שוויון GMAT / GRE / הערכה ניהולית)
שפה בחינת מיומנות לאנגלית (TOEFL, IBT או שווה ערך)
דרישות נוספות
 • טופס בקשה
 • ציון מבחן הקבלה (PAEP או שווה ערך)
 • שתי מכתבי המלצה מקצועיים
 • תיעוד רשמי מעודכן
 • תעודת מיומנות באנגלית (TOEFL או שווה ערך)
 • הצהרת תכלית
 • ראיון עם מנהל התוכנית או חבר הסגל
שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי EGADE Business School »

עדכון אחרון: אוקטובר 7, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date