סינגפור

מחקר בסינגפור

השכלה גבוהה בסינגפור

מוגדר כמוביל בעולם ונבחר לשבח על ידי Britian 's שר החינוך, סינגפור ' מערכת השכלה גבוהה של התפתחה כוח מוביל שמסייע בקידום המוניטין שלו כאחד מהמרכזים מובילים בעולם לצמיחה כלכלית ו התקדמות טכנולוגית. שש האוניברסיטאות לאומיות בסינגפור מדורגות בין 50 הראשונים בעולם: האוניברסיטה הטכנולוגית נניאנג, אוניברסיטת סינגפור של טכנולוגיה ועיצוב, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור, המכון טכנולוגי של סינגפור, אוניברסיטת סינגפור וניהול אוניברסיטת ה-SIM. האוניברסיטאות אלה מציעות תוכניות לתואר ראשון ותארים מתקדמים לתואר בחשבונאות, ניהול מערכות מידע, מנהל עסקים, כלכלה, מדעי החברה, משפטים ומדעי מחשב.

סינגפור יש גם מכללות טכניון שנועדו להכשיר את התלמידים למשרות התומכות בפיתוח הכלכלי וטכנולוגי של המדינה. נכון לעכשיו, סינגפור מציעה חמישה המוסדות הטכנולוגיים לתלמידים המבקשים להרוויח תואר שאינו אקדמי המאפשר להם להיכנס לשוק העבודה מייד עם סיום התכנית. תואר הרוויח בטכניון דומה לתואר 's כלול או תעודה מקצועית ולוקח פחות משנתיים כדי להשלים.

סטודנטים בינלאומיים מותר לעבוד 16 שעות בכל שבוע בזמן שנרשם במשרה מלאה באוניברסיטה בסינגפור. סטודנטים פונים לקבלת אשרת עבודה צריכים להוכיח שהם שולטים בשפה אנגלית על ידי מתן את התוצאות של מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL); תעודה כללית של חינוך יסודי (GCSE), או מערכת הבינלאומית אנגלית שפת בדיקה (IELTS ).גם הם בטח קיבל את מכתב קבלה מאוניברסיטה או טכניון, כמו גם תמונות פספורט ותיעוד המוכיח את זכאותם להיכנס לתכנית לתואר באוניברסיטה (תעודה בגרות, למשל).

כמו כן, סטודנטים בינלאומיים יצטרכו לקבל חסות מקומית שהוא אזרח סינגפורי לפני שהם יכולים להגיש בקשה לויזת סטודנט. האוניברסיטאות מסוימות ומוסדות טכנולוגיים לא רשאיות לדרוש מתן חסות, ולכן צריכים לבדוק עם תלמידי בית הספר המיועד של בחירה שלהם כדי לקבוע אם נדרש חסות. ויזה עיבוד עלול לקחת חודש עד חודשיים, תלוי בתוקפו של ניירת תלמיד 's וכמות התיעוד. כל היישומים יש להגיש באינטרנט לרשות ההגירה ומחסומים של סינגפור (שמש), המספק את כל המידע הדרוש כדי להקל על סטודנט 's הכניסה לסינגפור ' מערכת השכלה גבוהה של.

למה ללמוד בסינגפור?

הסטודנטים בוגרים מהאוניברסיטות בסינגפור מדורגים גבוהים במיוחד בהערכות לגבי מדע וידע מתמטי באופן עקבי. למעשה, סטודנטים סינגפורים היו מדורגים מספר אחת על פי מחקר סטטיסטי שבוצע על ידי האגודה הבינלאומית להערכת הישגים הלימודי של ארגון. יתר על כן, האוניברסיטה הטכנולוגית נניאנג והאוניברסיטה הלאומי של סינגפור נחשבות בין 50 מוסדות החינוך המובילים בעולם. בנוסף, סטודנטים יהיו גם ליהנות ממערכת בריאות מצוינת של סינגפור שארגון הבריאות העולמית מדרג כשישי הכי טוב בעולם.