אנימציה אינטראקטיביות עם פעילות סקריפט

כללי

תיאור התכנית

תוכנית כללית

בחברה העכשווית מתאפיינת בפיתוח של טכנולוגיות דיגיטליות, אשר מציעים כיום הבניין כלים קלים לשימוש, שכן הם מאוד אינטואיטיבי.


זו אפשרה את הפיתוח של מוצרים דיגיטליים אטרקטיבי, אבל לא תמיד עם ידע מספיק על מה להיות שנוצר. רצוי כי מקצועי ומנוסה בתחום הדיגיטלי, אשר שולטת יסודות העיצוב החדש תכנות התקשורת, כולל אינטראקטיבית נפתרה על ידי אנימציה 2D ו בתכנות מונחה עצמים.


מסיבה זו, ICONOS (מכון המחקר תקשורת ותרבות), מפתחת התמחות אנימציה אינטראקטיביות עם Action Script, במטרה להכין מומחים בתחום זה של עבודה רועם המתעוררים.


תוכנית לימודים זו המומחיות למד 9 מקצועות בשנה נדרש להשתתף יום אחד שיעורים בשבוע, כי אכפת לנו, כי התלמידים שלנו להמשיך לעבוד, כך שהם יכולים ליישם את הידע הנרכש לתואר שני זה.

כללי המטרה


להכשיר מומחים ליצירת אנימציה 2D פתרונות, בהתחשב עיצוב ממשקי שלהם בתכנות מונחה עצמים עם Action Script, עיצוב מדיה דיגיטלית אינטראקטיבית.

בפרט יעדים


• להבחין בין יסודות האנימציה 2D ו אינטראקטיביות לעיצוב מדיה דיגיטלית.


• לקשר בין המאפיינים של אנימציה 2D ו אינטראקטיביות משאבים אודיו וידאו דיגיטלי, לפיתוח מולטימדיה דיגיטלית.


• בחר תהליכי ניהול, פיתוח וייצור של מדיה אינטראקטיבית לפיתוח פרויקטים מולטימדיה פשוטים ומורכבים.


• להכיר את אבני הבניין של שפות התכנות עם Action Script, להלחין לשחזר מסמכים דיגיטליים מולטימדיה.


• לשלב את העקרונות של מחקר כדי לתמוך העיצוב של הפקות אנימציה 2D אינטראקטיבית.


• זיהוי המשתנים ותקשורת אינפורמטיבי של מולטימדיה דיגיטלית, אנימציות אינטראקטיבי המבוסס על 2D.


• החלת 2D מולטימדיה משאבים בעיצוב ממשקים אנימציה, דפי אינטרנט, עיצוב משחק, עיצוב מצגות יצירתי, בין האפשרויות האחרות.


• הארקה 2D מולטימדיה העבודה מן הניסוחים אתית, על מנת לשפר את ההתפתחות של העבודה.

סטודנט פרופיל


בוגרי בעלי תואר תקשורת או שמות דומים, עיצוב גרפי או שמות דומים, שיווק, מערכות מחשב או שמות דומים. גם שמות הנדסת מערכות או דומה. מעלות אחרות והנדסה יכול להיכנס כל עוד הם מצדיקים את היחס שלהם לתוכן של תוכנית הלימודים של ההתמחות. הוא חייב להוכיח קורס הכנה לבאות מכיוון לימודים אחרים.

התוצאה פרופיל


בוגר המומחיות הזו תהיה הידע של אנימציה 2D דיגיטלית השפה הפעולה שלה כתב תכנות לפיתוח מדיה דיגיטלית אינטראקטיבית. גם הקישור אודיו ווידאו דיגיטליים, פיתוח מולטימדיה עודד. הבניין ידוע גם לפיתוח תסריטים כדי האנימציה היא לא מורכבים, כמו תהליכי 2D טרום ייצור ו postproduction אנימציות אינטראקטיביות, מיושם בפיתוח של ממשקים עבור אתרי אינטרנט, משחקים חינוכיים microapplicator, חברות, מצגות, וכו '


לפתח מיומנויות בתהליך הבחירה, התכנון וניהול לקראת עיצוב של מולטימדיה אינטראקטיבית אנימציה 2D, בהתחשב בצרכים של הלקוחות, המשתמשים ואת ההקשר. גם לבחירת כלים להשתמש בשפות שלהם האובייקט

תכנות מונחה בקבוצות עבודה בינתחומית רב תחומית.

לבנות גישה של אחריות ומחויבות לפתח פרויקטים דיגיטליים; זיהוי והבנה של ההקשר החברתי שבו היא פועלת, אשר יובילו מוצרים דיגיטליים שלה, מנהיגות על מנת למקד את פרויקטי פיתוח 2D מולטימדיה אנימציה אינטראקטיבית.

כניסה דרישות


- להגיש בקשה לחברות ההתמחות.


- כותרת של תואר (מקורי והעתק).


- כרטיס מקצועי או הוכחה של תהליך (מקורי והעתק).


- תעודת מחקרים כדי להוכיח כי היה מכוסה 100% של זיכויים של התואר (מקורי והעתק).


- תעודת לידה (המקורי והעתק).


- מינימום ממוצע של 8.0 בלימודי התואר הראשון. אי צריך את זה הממוצע, זה עשוי לבדוק את המקרה דרך המועצה טכנית Scholar.


- 6-פספורט תצלומים בשחור לבן.


- קורות חיים עם מסמכים המעידים.


- מכתב הסבר למה אתה רוצה להיכנס המומחיות.


- ראיון עם רכזת של ההתמחות.


- מכתב המלצה מבית הספר, או המנחה האקדמי.


סטודנטים זרים צריכים להגיש את כל המסמכים מאומתים על ידי ספטמבר, תירגם כדין לחוקית על ידי משרד החינוך, משרד החוץ והקונסול של מקסיקו במדינה שבה המחקרים, ועל מסמך ההגירה.

עדכון אחרון: May 2011

אודות בית הספר

ICONOS - מכון המחקר תקשורת ותרבות, הוא התחום האקדמי המוקדש למחקר ופיתוח תוכניות לימוד בתחומים של תרבות ותקשורת, במיוחד דיגיטלית. שטח זה כולל הערכה של איכות, ולכן מפגיש מומחים המעוניינים לתרום ידע והפצ ... קרא יותר

ICONOS - מכון המחקר תקשורת ותרבות, הוא התחום האקדמי המוקדש למחקר ופיתוח תוכניות לימוד בתחומים של תרבות ותקשורת, במיוחד דיגיטלית. שטח זה כולל הערכה של איכות, ולכן מפגיש מומחים המעוניינים לתרום ידע והפצת התרבות באזורים אלה אנו רואים כל כך רלוונטי. קו מנחה לפתח תהליכים להשכלה גבוהה בתחומי תרבות ותקשורת, מדעי הרוח, לקדם ולהפיץ ידע האמנות האוניברסלית, וכן לחקור, ליצור ידע לתקשר בחברה שלנו באמצעות צורות שונות ומשאבים חינוכיים. יעדים 1. כדי לספק ההוראה במוסדות להשכלה גבוהה בתחום הקוגניטיבי, ומשמעת מקצועי של תקשורת ותרבות. 2. קורסים הצעה, קורסי תעודה התמחויות בתחומים של תקשורת והדרכה התרבות עבור אנשים עם ממוצע מקצועי טכני או מוסמך כנדרש בתחומים ספציפיים מתוך כוונה לפתח את פעילותה עם באיכות גבוהה יעילות, וחדשנות. 3. בוגר הצעה מחקרים בתחומים של תקשורת ותרבות להכשיר אנשי מקצוע וחוקרים עם רמה טכנולוגית אקדמית גבוהה, מסוגל לפתור בעיות קריטיות בתחום החברתי והמקצועי, בזכות אימונים מצוין, עם מוצק מושגית רב תחומית. 4. התוכניות מציעות דוקטורט בתחומים של תקשורת ותרבות לחנך חוקרים ומפיקים של ידע ברמה גבוהה המסוגלים לפתור בעיות חברתיות מכרעת. 5. פיתוח פעילויות מחקר פרספקטיבות שונות על מודלים מרובים ואסטרטגיות מתודולוגיים, מקושרים על ידי החוט המשותף של הקפדה ואיכות. 6. פיתוח פרויקטים ותוכניות מחקר בסיסי בתחומים של תקשורת ותרבות בתחומים המשמעת השונים שלהם יחסית, רב תחומית ובין תחומית: מ iconological אנתרופולוגיים, אסתטיים, סמיוטי, הרמנויטי, לשונית, וכו '. , כמו גם חלק של קווים מחקר שפותחה על ידי הפקולטה של תוכניות לתואר שני, עבור הסטודנטים בתהליך החינוכי שלהם, או כפי שהוגדר מוסדית ניסוחים. עקרונות ב ICONOS העקרונות הם החושים אקסיולוגית מי מנת הדרך שלנו להיות ואשר, בעת ובעונה אחת, מדריך מעשינו. 1. אידיאולוגית פלורליזם אפיסטמולוגי. 2. וכחן הדיאלוג כבסיס של הקהילה האקדמית. 3. החשיבה חינם. 4. חשיבה ביקורתית. 5. אנוש ואחריות חברתית. 6. חופש אקדמי. הוראת אסטרטגיות ב ICONOS אנו יודעים כי הידע חייב להיות קשור מעשית במובן של תורם לפתרון בעיות המתעוררות במקום העבודה. אנו מסתמכים על ההוראה מודלים המבוססים על הידע הנרחב של המורים שלנו באמצעות תרגול הבולטים של תרגול מחקר מקצועי. אנו משתמשים ההוראה מבוססת על יחס אישי, שנעזר לעבוד בקבוצות קטנות של תלמידים מובילים-edge משאבים טכנולוגיים. הצמח מורים יש לנו הוראה גבוהה מאוד צוות איכות עם ניסיון בתחום הפרטי והציבורי. אנשי אקדמיה וחוקרים שנאספו ICONOS יש קריירות מצטיינים בהוראה באוניברסיטה הן אזורים לתארים מתקדמים, כגון מחקר והפקת מקצועי. כל הצוות שלנו מלמד יש מעלות, ורוב יש אדונים או רופאים במוסדות יוקרתיים ברמה הלאומית והבינלאומית. ב ICONOS, אנו מבינים כי החברה שלנו צריכה להבהיר, לסדר לפי שיטה, ולפרש את משאביהם, מבנים הדינמיקה התרבותית ואת התקשורת, לכן אנו תומכים הכשרה של אנשי מקצוע ברמה גבוהה. קרא פחות