אמן של לימודים מקצועיים (MPS)

כללי

תיאור התכנית

תואר השני בלימודים מקצועיים הוא תואר שני רב תחומי שנועד לענות על צרכי פיתוח כוח האדם מתעוררים. זה נועד כדי לפתח את המיומנויות מקצועיות מתקדמות בתחומים שונים כרגע לא מיוצגים בFHSU ידי מגיסטר למדעי אישורים (MS). מאפיין בולט של התכנית לתואר הוא הגמישות לתלמידים לשלב אזור נושא מרכזי עם אזורים מאותו מקור אחד או יותר שנועדו לשפר את כישורי כוח אדם מקצועיים רצויים על ידי מעסיקים בתעשייה, ממשל, בריאות, טכנולוגיה ומידע קריירה.

ישנן הזדמנויות רבות בקריירה בקנזס ומעבר לבוגרים בעלי תואר MPS, כולל משרות בתחום טכנולוגיית מידע, משאבים אנוש, ממשלה, רשויות אכיפת החוק ותעשיית התיקונים, ובתעשייה ללא כוונת רווח או מנהיגים לשירותים חברתיים. תואר MPS גם מספק לסטודנטים את הכלים הדרושים כדי לצאת למיזמי קריירה יזמיים חדשים. כדי להיות יעיל כיום, אנשי מקצוע צריכים להבין את המגמות המשפיעות על תחום קריירה הרחב ומגזר "תעשייה" שבו הם עובדים. הם גם צריכים כישורים מיוחדים - לפעמים שילובים יוצאי דופן של כישורים מיוחדים - כדי להוסיף ערך לארגונים שבם הם עובדים.

תכנית הלימודים MPS מכיל ארבעה מרכיבים: 1] תכנית לימודים 9 שעות ליבה שכולל קורס שיטות מחקר, כמובן סטטיסטיקה, ובוגר קורס מבוא ריכוז ספציפי, 2] אזור ריכוז 9-12 שעות גדול, 3] 6 עד 9-hourcognate אזור קורסי בחירה חופשית שדה או, ו4] פרויקטים של 3 שעות או קורס התמחות. המספר הכולל של נקודות הנדרשות לתואר זה 30 שעות אשראי.

עדכון אחרון: יול 2014

אודות בית הספר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... קרא יותר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. קרא פחות
וויצ'יטה , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות