ה- Specialised Master® SIS מיועד לכל מי שרוצה להיות מומחה בתחום אבטחת מידע ומערכות, בעל חזון עולמי של מערכת המידע - ובאופן כללי יותר - שהוא חייב להגן על יכולתם להגיב במהירות וביעילות לסיטואציות של חוסר ביטחון שונים הקשורים להתקפות חיצוניות או פנימיות. מול התופעות הללו, על המומחה להיות בעל חזון עולמי.

ה- Specialised Master® SIS מיועד לפרופילים Bac 5 (או אולי Bac 4) בעלי תכנות, ובעל בסיס טכני איתן. ה- Specialized Master® SIS פתוח במיוחד למנהלים שכבר בפעילות המעוניינים להתמחות באבטחת מחשבים.

בסיום ההכשרה התלמידים מסוגלים להעריך את אבטחתה של מערכת מידע, להגדיר תוכנית הגנה על המתקנים שהופקדו עליהם, לפתח וליישם את המכשירים הטכניים המתאימים להם. ולהבטיח את ניצולו המבצעי. הם יתערבו כמנהלי תפעול, מהנדסים, יועצים או מנהלי פרויקטים באבטחת מערכות מידע או רשתות, פיתוח אפליקציות מאובטחות, הנדסת רוורס או ביקורת והערכת סיכונים.

אבטחת מידע

מטרת המאסטר המתמחה ב- SIS היא להכשיר את מומחי אבטחת המידע שחברות צופות להם.

נקודות החוזק של המאסטר המתמחה באבטחת מידע ומערכות

מאסטר מומחה הוא קורס Bac 6 שנמשך לפחות שני סמסטרים. זה כולל קורסים עיוניים, עבודת מחקר אישית בעסקים והגנה על עבודת גמר מקצועית. הכשרה זו מוסמכת על ידי ה- Conférence des Grandes Écoles.

המאסטר המומחה SIS - ESIEA הוא הכשרה מקיפה ותובענית העוברת מ- ISO 27001 להנדסת רוורס, וירולוגיה וקריפטולוגיה, דרך תכנות מאובטחת, בינה כלכלית, אבטחת חלונות או תכנות. כרטיסים חכמים.

הפדגוגיה מבוססת על תרגול מתמיד, בו התלמיד מעורב באמת בהכשרתו. על מנת להציב את עצמנו במצבים הקרובים למציאות של חברות, תרחישי חירום משתתפים בזמן אמת במעבדת האבטחה שלנו, או כנגד צוותים מתנגדים המגנים ותוקפים לסירוגין מערכת או יישום.

המאסטר המתמחה ב- SIS - ESIEA כולל כחמישים מומחים, לעיתים קרובות מוכרים בינלאומיים.

הוקם בשנת 2004, המאסטר המומחה SIS - ESIEA סיים יותר מ- 350 סטודנטים.

ESIEA הוא שחקן מוכר באימוני ומחקר בנושא אבטחת סייבר. בית הספר הוא אחד השחקנים החינוכיים הבודדים שהובאו בדו"ח המידע להגנת הסייבר של הסנטור בוק (יולי 2012). צוות הקריפטולוגיה והוויראולוגיה התפעולית שלו היה במקורו של פרויקט DAVFI, פיתוח אנטי-וירוס קוד פתוח "תוצרת צרפת", שנתמך על ידי המדינה כחלק מההשקעות לעתיד.

המאסטר המתמחה ב- SIS - דמות ESIEA :

בארבעת הקורסים שנבחרו בקטגוריית "רשתות, טלקום, תקשוב" על ידי רשימת מיטב המאסטרים המתמחים בעיתון Le Figaro-Étudiant משנת 2014. כאימוני האבטחה היחידים שהתקיימו בספסל הבדיקות של MS ו- MBA המתמחה במערכות מידע בעיתון Le Parisien

תנאים מוקדמים

ההדרכה דורשת תנאים מוקדמים טכניים, מוטיבציה חזקה וזמינות גבוהה:

  • דע כיצד לפתח תוכנית ב- C וב- Java
  • דע וידע כיצד להשתמש בפקודות UNIX
  • לקבל רעיונות כלליים לגבי הארכיטקטורה של מערכת, מחוץ לחומרה, (מעבד, זיכרון, מערכת כניסה, יציאה): תפקידים ויחסים.
  • נדרשים גם כישורי דיבור וכתיבה טובים בצרפתית, כמו גם רמה טובה בשפה האנגלית.
  • בקשות (שנת לימודים אקדמית 2017/2018)
  • יש להגיש בקשות לתיק המועמדים בדואר, בליווי קורות חיים המאפשרים להנהלת התוכנית להחליט על קבילות בקשתכם.

אם בקשתך נחשבת קבילה, אנו שולחים לך תיק מועמד, אשר יש להחזיר אלינו כנדרש.

מפגש הגיוס הראשון למאסטר המתמחה ב- SIS מתמקד בבקשות שהוגשו לפני 31 במאי 2017.

מומלץ לכל הפונים להגיש בקשה ולהגיש את בקשתם בהקדם האפשרי - ובמיוחד למועמדים שכירים, אשר יגישו בקשה לסיוע FONGECIF, או מועמדים זרים שיצטרכו להגיש בקשה למימון. קבלת ויזה. רק עשרים מקומות פתוחים.

תלוי בשאר המקומות הפנויים, מושב גיוס נוסף יסתיים ב- 30 ביוני 2017, ואולי שליש, לפני 25 בספטמבר 2017.

לאחר עיון בתיק הבקשה, המועמדים שהוכרזו כשירים מוזמנים לשני ראיונות (או, למועמדים המתגוררים בחו"ל, לפגישה עם סקייפ או טלפונית):

  • ראיון עם וינסנט GUYOT, מנהל מדעי של המאסטר המומחה בפריס, או מנהל המחקר של אריק פיליול, מעבדת CVO (קריפטולוגיה וירולוגיה תפעולית, ציר ה- CNS (אמון דיגיטלי וביטחון).
  • ראיון עם חבר אחר בצוות ההוראה.

החלטת הקבלה מועברת למועמד בכתב בעקבות ראיונות אלה, בחודש שלאחר המועד האחרון להגשת הבקשה. החלטה זו באחריותו של מנכ"ל ESIEA , על פי הצעה מונעת של מנהל התוכנית. הרישום הסופי כפוף לכללי הלימוד.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • צָרְפָתִית
ESIEA Graduate Engineering School
עדכון אחרון: אוקטובר 26, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
12 חודשים
תכנית מלאה
Price
10,150 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date