קרא את התיאור הרשמי

הצהרה האמריקנית הלאומית מכללת המשימה

אמריקאי המכללה הארצית מאושרת על ידי התכנית חילוף סטודנטים המבקרים (SEVP) להנפיק 20 אני ויזות לסטודנטים בינלאומיים המבקשים ללמוד באמריקה. אמריקאי המכללה הלאומית מציעה תוכניות לסטודנטים ויזת M-1 ו-F-1 ללימודים בחו"ל!

זוהי המטרה האמריקנית המכללה הלאומית להכין את התלמידים למקצועות חיוניים על ידי מתן אותם עם כישורים הדרושים, כמו גם רקע המוסרי ואקדמי להתאמן ביעילות מקצועות אלה.

במקצועות תובעניים כמו טכנולוגיית מידע, שירותי בריאות, קוסמטיקאיות (בית ספר לשיער, בית ספר לציפורניים, ואסתטיקה), טכנולוג כירורגי, עוזר משפטית ורפואי עוזר, מצוינות היא סטנדרט מינימאלי. לכן, במאמצים בית הספר כדי למשוך הייעודי רק רוב התלמידים, מעמיד אותם סטודנטים בהשגחה וההדרכה של סגל מודאג ומסור, ומספק סביבה מגרה עם חומרי הלימוד העדכניים ביותר הזמינים כדי לייצר בוגר מקצועי ממדרגה ראשונה אשר עמדה בשוק המקום מובטחת.

אמריקאי המכללה הארצית מאושרת על ידי התכנית חילוף סטודנטים המבקרים (SEVP) להנפיק 20 אני אשרות F-1/M-1 תלמיד. זוהי המשימה של הלאומית האמריקנית המכללה לאפשר לסטודנטים חרוצים, מסורים בינלאומיים לקבל חינוך אמריקאי מקיף כדי לשפר עוד יותר את הכישורים כדי לסייע לכל תלמיד במסלול קריירה מרגש בארץ מוצאם.

אמריקאי המכללה הארצית היא בית הספר רק של דרמלוג'יקה, צ'י וOPI המקצועי יופי בדרום.