קרא את התיאור הרשמי

מכללת יורק פנסילבניה היא קהילה של לומדים ולמידה, שחבריה חולקים את הקשר המשותף של השתתפות פעילה בחיים אקדמיים וקמפוס. ב- יורק, אנו מאמינים ניסיון המכללות במיטבו הוא תהליך מקיף של התפתחות אישית הוליסטית, המכינה בוגרים לתפקידים יצרניים בחברה, ואילו המאפשר הצמיחה שלהם כיחידים וכלומדים לכל חיים. סימן ההיכר של ניסיון יורק הוא מצוינות בהכנה מקצועית. יורק היא מוסד מכובד חינוכי, התחקות המורשת שלה בחזרה לשנותיה הראשונות של הרפובליקה האמריקנית. לאורך ההיסטוריה הארוכה שלה, מחויבותה של יורק הייתה לספק איכות גבוהה, תוכניות חינוכיות סבירים שמנהיגים להכין לתפקידים משמעותיים מקצועיים בעסקים, ממשלה, בריאות, תעשייה, מדע, שירות חברתי, ואמנויות. מכללת יורק השיגה הכרה באזור האוקיינוס ​​האטלנטי התיכון והן ברמה הלאומית למצוינות בתוכניות האקדמיות שלה ועל מחויבותה לaffordability. כמכללה גדולה יחסית (יותר מ -4,600 סטודנטים במשרה מלאה), מייצגת יורק "שביל זהב" בהשכלה גבוהה, המשלבת את המשאבים רחבים אקדמיים והזדמנויות מחוץ לשעתי לימודים של אוניברסיטה משובחת עם רוח הקהילה ויחס אישי של קטן מכללה.

המשימה שלנו מכללת יורק מבקשת לספק מצוינות אקדמיות סבירים לתלמידים שלנו על ידי:

מציע יותר מ 50 המטבעות העיקריים בגרה בתוכניות מקצועיות, מדעי הרוח וחברה; תוכניות התואר השני בעסקים, חינוך וסיעוד, ודוקטורט בסיעוד בפועל; יצירת סביבת למידה התמקדה תשומת לב ובודדה ידיים על למידה; מתן תוכניות חינוכיות עם תואר מעולה של יעילות, על מנת לשמור על העלויות הנמוכים ביותר האפשריים עבור תלמידים; ניצול תכנות קמפוס מגוון כדי להקל על צמיחה רוחני, מקצועית וחברתית.

החזון שלנו מכללת יורק מוקדשת להכנת תלמידים להיות אנשי מקצוע בכל קריירה שלהם להמשיך ב:

ביצוע סקר לאומי שמגדיר את המאפיינים של מקצועיות; פיתוח תוכניות שיתוף תכנית לימודים המדגימים מאפיינים מקצועיים.

יצירת מקצוע לבנות על מסורת של מצוינות אקדמית סביר ולחזק את ההבטחה של הכנה מקצועית לסטודנטים שלנו שלנו, מכללת יורק יצרה את המרכז למצוינות מקצועיות (CPE), אשר מבצעת סקר לאומי שמגדיר את המאפיינים של מקצועיות ומסייע בפיתוח תוכניות לפיתוח מקצועיים לסטודנטים. תוצאות הסקר השנתי להנחות נושאי סמינר עתיד, מבטיחות שהתלמידים שלנו הם יתרון של העקומה כאשר מדובר בביצוע עצמם כבוגרים סחירים. באמצעות הסקר שלה במקצועיות, אנו מבטיחים לתלמידים שלנו יודעים בדיוק מה מנהלי משאבים ועסקיים אדם מחפשים בשל היום מקצועי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

York College of Pennsylvania (YCP)

ריבונו של תוכנית החינוך היא תוכנית הכנה מקצועית שנועדה לבנות את היכולת המנהיגות של בתי ספר ציבוריים ופרטיים האזוריות. ... [+]

ריבונו של תוכנית החינוך

ריבונו של תוכנית החינוך היא תוכנית הכנה מקצועית שנועדה לבנות את היכולת המנהיגות של בתי ספר ציבוריים ופרטיים האזוריות. תוצאה של שנים של דיון ותכנון, M.Ed. התוכנית פותחה בשיתוף פעולה עם אנשי מחוז בית הספר וקבוצות ייעוץ אזוריים. לאחר ניתוח מעמיק של הצרכים המקומיים, שני תחומי התמחות זוהו: מומחה קריאה למנהיגות חינוכית.

מיועדת מקצוע העובדים ... [-]

ארצות הברית יורק
בקשת מידע
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית