Washington University of Virginia (Washington Baptist)

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

OMNIS ARBOR BONA FRUCTUS BONOS FACIT

כל עץ טוב מניב פירות טובים. זה העיקרון של הפילוסופיה שלנו. כל האנשים נוצרים שווים, עם חובות וזכויות בסיסיות, כולל חובות חברתיות-כלכליות וזכויות לרדוף אחרי אושר. באוניברסיטת וושינגטון בווירג'יניה אנו מחויבים לעזור לסטודנטים שלנו להניב פירות טובים בחיים ולתרום לקהילה.

המשימה שלנו

לפתח גברים ונשים בעלי אופי ומנהיגות על ידי הקניית חינוך נוצרי איכותי באמצעות שירותים מוסדיים בריאים, כך שיתרמו תרומות משמעותיות לעולם

גיבוש תו

זו המטרה הסופית של החינוך שלנו. נשיאת פרי טוב קשורה למצב העץ. כמו כן, מידת ההצלחה של האדם חייבת ללוות גם את האופי של האדם. גיבוש האופי, אם כן, הוא החינוך החשוב ביותר שעלינו להשתדל בעצמנו.

הצהרת אמונה

אנו מאמינים שיש אלוהים אחד, הקיים לנצח בשלושה אנשים: אב, בן ורוח הקודש.

אנו מאמינים כי התנ"ך הוא בהשראתו, דבר אלוהים סמכותי אחד.

אנו מאמינים באלוהות של אדוננו ישוע המשיח, בלידתו הבתולית, בחייו חסרי החטא, בניסיו, בכפרתו השופטת דרך דמו שפך, בתחייתו הגופנית, בעלייתו ליד ימין של האב, ובשובו האישי והגלוי בכוח ותהילה.

אנו מאמינים שהאדם נברא בצלם אלוהים, שהוא התפתה על ידי השטן ונפל, וכי בגלל החטא הגדול ביותר שבטבע האנושי, התחדשות על ידי רוח הקודש היא הכרחית בהחלט לישועה.

אנו מאמינים במשרד הנוכחי של רוח הקודש שבאמצעות מגוריו הנוצרי מאפשר לחיות חיי אלוהים, ובאמצעותו הכנסייה מוסמכת לבצע את המשימה הגדולה של ישו.

אנו מאמינים בתחייתם הגופנית של שניהם והאבודים, אלה שניצלו לתחיית החיים ואלה שאבדו לתחיית הארור.

ארגון ומחויבות

אוניברסיטת וושינגטון בווירג'יניה היא מוסד דתי ללא מטרות רווח, המאוגד עם חבר העמים בווירג'יניה. WUV נמצא בבעלות הדירקטוריון, כאשר ד"ר נ 'יוג'ין ברימר משמש כיו"ר הדירקטוריון הנוכחי וד"ר פיטר מ. צ'אנג מכהן כנשיא השישי. את הצהרת ההיסטוריה של ה- WUV ניתן למצוא בקטלוג האקדמי של WUV. הצהרת הבעלות על WUV זמינה על פי בקשה על ידי כתיבה לכתובת info@wuv.edu או ביקור במשרד הקבלה ב 4300 Evergreen Lane, Annadale, VA 22003. בהיותנו נאמנים למשימה של המוסד, אנו מחויבים לעזור לסטודנטים, לכן שתלמידינו עלולים להפוך להשפעות חיוביות בחברה שלנו. בדיוק כמו שהמוטו שלנו אומר, "עץ טוב, פרי טוב", המטרות שלנו מתמקדות בתלמידים בודדים, מכיוון שאנחנו מאמינים שכל אחד מהתלמידים שלנו הוא סוכן של מיסיו דיי, ולכן יש להם מטרה משמעותית לתרום לכולם.

הצהרה על יעילות מוסדית

אוניברסיטת וושינגטון בווירג'יניה מחויבת להעלות את הסטנדרטים החינוכיים שלה על ידי נקיטת אמצעי תכנון והערכה שיטתיים להערכת יעילות כל תוכנית. לשם כך צוות WUV והפקולטה מחויבים לחולל שינוי ביחס לצמיחה מוסדית ולמידת סטודנטים על ידי הצבת הנלמד מתהליך ההערכה והוצאתו לפועל בכל היבטי פעולתו של WUV, וחשוב מכך, בכך שתכבד מקפיד על משימת האוניברסיטה.

ההשפעה של המאמץ החינוכי של WUV נראית בעובדה שרוב התלמידים מוצאים עבודה. בקרב בוגרי 2019 43.37% קיבלו התמחות, כולל הכשרה מעשית אופציונלית (OPT), 22.89% מצאו עבודה קבועה, 17.50% למדו תואר מתקדם, 13.25% הועברו למוסדות אחרים, 4.82% חזרו לארצות מולדתם, ו- 15.66% המשיכו בעבודתם המקורית.

שאלון הסטודנטים ללימודי סיום ATS (GSQ) לשנים 2018-19 מדגים את החוב הנמוך של סטודנטים לסמינר, אשר בדרך כלל מיוחס לשיעורי הלימוד המשתלמים של WUV. על פי ממצאי GSQ לשנים 2018-2019, 70% מהתלמידים לא הביאו חובות חינוכיים עם כניסתם למדרשה בעוד ש 30% מהתלמידים הביאו חובות חינוכיים של פחות מ -20,000 דולר. 85% מהתלמידים לא חוו חובות חינוכיים במהלך לימודיהם בסמינר, ואילו 15% נשאו פחות מ -10,000 דולר.

על פי ממצאי מלאי שביעות רצון הסטודנטים נואל-לויץ לשנת 2018 (SSI), ממוצע הביצועים של WUV גבוה מהממוצע הארצי בקטגוריות הבאות:

עמידה בשיעורי הציפיות של התלמידים 4.76 מעל 4.65 (ממוצע בתי הספר הפרטיים הארבע-שנתיים) (+0.11);

שביעות הרצון מניסיונם מבית הספר היא 5.23 מעל 5.29 (-0.06); ו

הנכונות להירשם שוב ל- WUV היא 5.41 מעל 5.23 (+0.18).

לתלמידים ב- WUV יש גם יתרון חינוכי גדול בכל הקשור ללמידה בסביבת כיתה מגוונת. שלושים וחמש לאומים מיוצגים בגוף הסטודנטים של WUV. התלמידים חולקים זה את זה את התרבויות, הדיאטות והמנהגים שלהם. חשיפה ייחודית זו מסייעת לתלמידים להתגבר על פחדים, דעות קדומות והטיות, ומציעה אפשרות להבין שאנשים יכולים לחיות יחד בהרמוניה.

מיקומים

אננדייל

כתובת
Evergreen Lane,4300
22003 אננדייל, וירג'יניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: