Wake Forest University - School of Business

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1834, ווייק פורסט הוא מבוסס פרטי, אונ' מכללות מעורבת ב ווינסטון-סיילם, צפון קרוליינה. אחד המוסדות מסוגו המובילים, ווייק פורסט משלב את האינטימיות של מכללה במדעי הרוח עם חיוניות האקדמי של אוניברסיטת מחקר. בליבה של ווייק פורסט הוא אידיאלי מורה-תלמיד. פרופסורים מחויבים הוראה אישית להתפתחות פרט תלמידיהם. בהדרכת המוטו שלנו Pro Humanitate (לאנושות), ווייק פורסט מוקדש לחינוך מושכל אתי באקלים מעריכת צמיחה אישית, אינטראקציה בקהילה וכבוד פרט.

פיתוח את האדם השלם

בבית הספר למינהל עסקים, המשימה שלנו הוא לעצב את האדם השלם. אנו מסייעים לעסקים ליצור עולם טוב יותר באמצעות פיתוח תשוקה, מנהיגים עסקיים אתיים שמקבלים תוצאות ביושר, וחשב שמנהיגות היא משפיע גלוי באופן חיובי את הנוהג של עסק.

אנו מזמינים תלמידים המאמינים הישג מוגדר על ידי עבודה קשה, שיתוף פעולה ואופי להצטרף אלינו בהפיכת השפעה חיובית ומתמשכת על המקצוע האצילי של עסק.

תוצאות משמעותיות

כתוצאה המחויבת שלנו, בית הספר ווייק פורסט של עסקים הציב באופן עקבי בין הטובים בעולם על ידי ארגונים גדולים בדירוג. לב כשירות האופי שלנו מוביל תוצאות מוכחות עבור בוגרים, הנהנים מהיוקרה השלים בתלאות התוכניות העליונות המדורגת שלנו, ואת היתרונות לכל חיים של רשת בוגרים חזקה. הבוגרים שלנו להשיג הצלחה אישית תוך מתחייבים מטרות נעלות. פילוסופיות הגרעין החזקות של התוכניות העסקיות שלנו לייצר מנהיגים עקרוניים ונודעים להם השפעה הרבה מעבר בקמפוס של החברה בעולם.

שרות קמפוס Reynolda יער בעיר ווינסטון סיילם

עיגון באזור פיימונטה-השלישייה של צפון קרוליינה, האיזון של ווינסטון סיילם הזדמנויות עירוניות יופי טבעי באופן עקבי מרוויח זה סימן לאומית גבוה לאיכות החיים. עם טמפרטורות ממוצעות של 69 מעלות נעימות, "העיר לאמנויות וחדשנות" הוא באמצע דרך רכזת חיונית בין החופים המזרחיים של צפון קרוליינה בהרים מערביים. ווינסטון סיילם, הבית של הקמפוס המרכזי ווייק פורסט, כבר מדורג ארצי בין המקומות הטובים ביותר כדי לפתוח עסק על ידי האוהב של פורבס מגזין Money, ו ביזנסוויק כלל אותו בין עשר ביותר "הכיף, בר השגה" הערים ארצות הברית.

גולת הכותרת של הקמפוס Reynolda הוא הול פארל, הבית החדש של שרות אוניברסיטת יער של עסקים. 55 מיליון $, 130,000 מתקן רגל מרובע נפתח בסתיו של 2013, שילוב המדינה- of-the-art טכנולוגיה וחללים למידה גמישים עם האדריכלות הגאורגית באוגוסט ל עודד שיתוף פעולה נוח, יעיל בין אנשי סגל וסטודנטים.

שרות מרכז שרלוט יער

הניסיון ווייק פורסט חשוב מכדי להגביל לעיר אחת. שני הקמפוס שלנו בעיר הגדולה של צפון קרוליינה, שרלוט, מרחיב את וייק פורסט המותג ומניח תלמידים עוד יותר לריכוזים של הכח בעולם העסקים. מרכז פיננסי גדול עם נכסים שניים רק לניו יורק, "עיר המלכה" משמשת כמטה ענק כמו בנק אוף אמריקה ו-וולס פארגו וכן קבוצות ספורט מקצועיות כגון פנתרי קרוליינה ואת שארלוט הורנטס.

בתגובה שולש של אוכלוסיית הסטודנטים MBA שלה במשרה חלקית מאז 1995, אוניברסיטת ווייק פורסט עברה בקמפוס שרלוט שלה לכמעט 30,000 מטרים רבועים של שטח בשנת 2012. מתגוררים סמוכים חלק מהעסקים הגדולים בעיר, הצעדים מן האפשרויות לקניות וסעודות השונות של העיר העילית שרלוט, קמפוס עירוני זה מספק נוחות מעשי המדינה- of-the-art שירותים לאנשי מקצוע העבודה העמוס נרשמו לתוכניות שלנו.

אוניברסיטת ווייק פורסט הוא מוכר על ידי:

הבינלאומי AACSB, האגודה לבתי הספר למנהל עסקים קולגייט מראש, אשר מייצגת את רמת ההישגים הגבוהה ביותר עבור בתי ספר למנהל עסקים ברחבי העולם. במוסדות מוכרים לאשר את מחויבותם איכות ושיפור מתמיד באמצעות סקר עמיתים קפדנית ומקיפה.

האגודה הדרום של ועדת מכללות ובתי ספר על מכללות, שהיא הגוף האזורי להכרה במוסדות להשכלה גבוהה-מתן תואר, אשר מהווה את המכנה המשותף של הערכים המשותפים ושיטות עבודה בין מוסדות מגוונים הדרום קובע כי עמית פרס, תואר ראשון , תואר שני, או תואר דוקטור.

מיקומים

ווינסטון-סאלם

Wake Forest University School of Business

כתובת
Wake Forest School of Business
1834 Wake Forest Road
Building 60, Farrell Hall
Wake Forest University

NC 27106 ווינסטון-סאלם, צפון קרוליינה, ארצות הברית
אתר אינטרנט
טלפון
+1 336-758-5422

שרלוט

כתובת
שרלוט, צפון קרוליינה, ארצות הברית

אקרדיטציות

AACSB Accredited