קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

נוסד בשנת 1834, ווייק פורסט הוא מבוסס פרטי, אונ' מכללות מעורבת ב ווינסטון-סיילם, צפון קרוליינה. אחד המוסדות מסוגו המובילים, ווייק פורסט משלב את האינטימיות של מכללה במדעי הרוח עם חיוניות האקדמי של אוניברסיטת מחקר. בליבה של ווייק פורסט הוא אידיאלי מורה-תלמיד. פרופסורים מחויבים הוראה אישית להתפתחות פרט תלמידיהם. בהדרכת המוטו שלנו Pro Humanitate (לאנושות), ווייק פורסט מוקדש לחינוך מושכל אתי באקלים מעריכת צמיחה אישית, אינטראקציה בקהילה וכבוד פרט.

פיתוח את האדם השלם

בבית הספר למינהל עסקים, המשימה שלנו הוא לעצב את האדם השלם. אנו מסייעים לעסקים ליצור עולם טוב יותר באמצעות פיתוח תשוקה, מנהיגים עסקיים אתיים שמקבלים תוצאות ביושר, וחשב שמנהיגות היא משפיע גלוי באופן חיובי את הנוהג של עסק.

אנו מזמינים תלמידים המאמינים הישג מוגדר על ידי עבודה קשה, שיתוף פעולה ואופי להצטרף אלינו בהפיכת השפעה חיובית ומתמשכת על המקצוע האצילי של עסק.

תוצאות משמעותיות

כתוצאה המחויבת שלנו, בית הספר ווייק פורסט של עסקים הציב באופן עקבי בין הטובים בעולם על ידי ארגונים גדולים בדירוג. לב כשירות האופי שלנו מוביל תוצאות מוכחות עבור בוגרים, הנהנים מהיוקרה השלים בתלאות התוכניות העליונות המדורגת שלנו, ואת היתרונות לכל חיים של רשת בוגרים חזקה. הבוגרים שלנו להשיג הצלחה אישית תוך מתחייבים מטרות נעלות. פילוסופיות הגרעין החזקות של התוכניות העסקיות שלנו לייצר מנהיגים עקרוניים ונודעים להם השפעה הרבה מעבר בקמפוס של החברה בעולם.

שרות קמפוס Reynolda יער בעיר ווינסטון סיילם

עיגון באזור פיימונטה-השלישייה של צפון קרוליינה, האיזון של ווינסטון סיילם הזדמנויות עירוניות יופי טבעי באופן עקבי מרוויח זה סימן לאומית גבוה לאיכות החיים. עם טמפרטורות ממוצעות של 69 מעלות נעימות, "העיר לאמנויות וחדשנות" הוא באמצע דרך רכזת חיונית בין החופים המזרחיים של צפון קרוליינה בהרים מערביים. ווינסטון סיילם, הבית של הקמפוס המרכזי ווייק פורסט, כבר מדורג ארצי בין המקומות הטובים ביותר כדי לפתוח עסק על ידי האוהב של פורבס מגזין Money, ו ביזנסוויק כלל אותו בין עשר ביותר "הכיף, בר השגה" הערים ארצות הברית.

גולת הכותרת של הקמפוס Reynolda הוא הול פארל, הבית החדש של שרות אוניברסיטת יער של עסקים. 55 מיליון $, 130,000 מתקן רגל מרובע נפתח בסתיו של 2013, שילוב המדינה- of-the-art טכנולוגיה וחללים למידה גמישים עם האדריכלות הגאורגית באוגוסט ל עודד שיתוף פעולה נוח, יעיל בין אנשי סגל וסטודנטים.

שרות מרכז שרלוט יער

הניסיון ווייק פורסט חשוב מכדי להגביל לעיר אחת. שני הקמפוס שלנו בעיר הגדולה של צפון קרוליינה, שרלוט, מרחיב את וייק פורסט המותג ומניח תלמידים עוד יותר לריכוזים של הכח בעולם העסקים. מרכז פיננסי גדול עם נכסים שניים רק לניו יורק, "עיר המלכה" משמשת כמטה ענק כמו בנק אוף אמריקה ו-וולס פארגו וכן קבוצות ספורט מקצועיות כגון פנתרי קרוליינה ואת שארלוט הורנטס.

בתגובה שולש של אוכלוסיית הסטודנטים MBA שלה במשרה חלקית מאז 1995, אוניברסיטת ווייק פורסט עברה בקמפוס שרלוט שלה לכמעט 30,000 מטרים רבועים של שטח בשנת 2012. מתגוררים סמוכים חלק מהעסקים הגדולים בעיר, הצעדים מן האפשרויות לקניות וסעודות השונות של העיר העילית שרלוט, קמפוס עירוני זה מספק נוחות מעשי המדינה- of-the-art שירותים לאנשי מקצוע העבודה העמוס נרשמו לתוכניות שלנו.

אוניברסיטת ווייק פורסט הוא מוכר על ידי:

הבינלאומי AACSB, האגודה לבתי הספר למנהל עסקים קולגייט מראש, אשר מייצגת את רמת ההישגים הגבוהה ביותר עבור בתי ספר למנהל עסקים ברחבי העולם. במוסדות מוכרים לאשר את מחויבותם איכות ושיפור מתמיד באמצעות סקר עמיתים קפדנית ומקיפה.

האגודה הדרום של ועדת מכללות ובתי ספר על מכללות, שהיא הגוף האזורי להכרה במוסדות להשכלה גבוהה-מתן תואר, אשר מהווה את המכנה המשותף של הערכים המשותפים ושיטות עבודה בין מוסדות מגוונים הדרום קובע כי עמית פרס, תואר ראשון , תואר שני, או תואר דוקטור.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Wake Forest University - School of Business

תכנית ה- Master of Science (MSc) לניהול של 10 חודשים מיועדת במיוחד לבוגרי אומנויות, מדעים ובוגרים הנדסיים אחרונים שרוצים להצטיין באופן אישי ומקצועי בשוק של ימינו. ... [+]

קבל יתרון תחרותי

התוכנית לתואר שני במדעי הניהול במנהל 10 שנים מיועדת במיוחד למג'ינים שאינם עסקיים (קטינים עשויים להגיש מועמדות) שרוצים להצטיין בשוק של ימינו. כאחת התוכניות החדשניות ביותר בחינוך עסקי לתארים מתקדמים, התוכנית שלנו בונה על הכישורים והידע שנצברו בלימודי התואר הראשון בהכנתך למגוון רחב של תחומים וקריירות.

נקודות עיקריות כוללות:סביבת למידה מעשית עם שיעורים קטנים ויחס סטודנטים 10: 1 לסגלהזדמנויות לצבור ניסיון בעולם האמיתי באמצעות פרויקטים של ייעוץ מבוסס צוותהכוונה אישית וקריירת אימון מאנשי קשר, צוותים סגליים ומקצועייםסדרות רמקולים והזדמנויות נטוורקינג המחברות אותך עם חדשנים ומובילי מחשבה בתעשייה... [-]
ארצות הברית ווינסטון-סאלם
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wake Forest University - School of Business

תואר שני במדעי החשבונאות באוניברסיטת וואק פורסט (MSA) הוא אחת התוכניות המובילות בחשבונאות בארה"ב. עם שיעורי רו"ח שאין כמוהו, אנו בית ספר לגיוס מוביל לחברות מובילות והיסטו ... [+]

המאסטרים שלך בחשבונאות מובילים להצלחה ניתנת למדידה

התוכנית לתואר שני במדעי החשבונאות של חברת Wake Forest (MSA) היא אחת התוכניות המדורגות ביותר מסוגה במדינה . לתכנית שלנו יש היסטוריה מוכחת של מצוינות בהוראה, ביצועי תעריף של רואי חשבון ללא תחרות , שירותי קריירה חזקים, ומוניטין חזק בקרב חברות מובילות המאפשרת לנו להשיג בעקביות כמעט 100% תעסוקה בסיום הלימודים .

תכנית MSA הינה תכנית לתואר שני בעל סמסטר של כ -30 נקודות זכות, אשר מתחילה בכל קיץ ומציעה מבחן CPA מובנה לקראת סיום סמסטר האביב, עם סיום הלימודים במאי.... [-]

ארצות הברית ווינסטון-סאלם
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wake Forest University - School of Business

התואר Wake Forest Master of Science in Business Analytics (MSBA) מתוכנן על ידי הסגל שלנו עם הכניסה של השותפים הארגוניים שלנו כדי להבטיח שאנו מספקים את אנשי המקצוע המוכנים ... [+]

התואר Wake Forest Master of Science in Business Analytics (MSBA) מתוכנן על ידי הסגל שלנו עם הכניסה של השותפים הארגוניים שלנו כדי להבטיח שאנו מספקים את אנשי המקצוע המוכנים לביצועים שהשוק דורש. אנו מפתחים פתרונות בעיות שיכולים לקחת נתונים מתובנה להשפעה ויכולים להוסיף ערך לכל ארגון מהיום הראשון.

תכניות לימודי תואר שני באנליטיקה עסקית מאפשרות לתלמידים שלנו:יכולת - להגדיר בעיות עסקיות שניתן לפתור באמצעות שימוש בנתונים ואנליטיקהידע - לקבוע את המתודולוגיות הנכונות הנדרשות כדי להתמודד עם אתגרים עסקיים עכשווייםביטחון - להשתמש ביעילות במסקנות הניתוחים שלהם כדי לעצב החלטות עסקיות קריטיותהתמקד בפרויקטים של למידה חווייתית עם שותפינו הארגוניים ושימוש בנתונים קמעונאיים בפועל מהמרכז הייחודי שלנו לשותפויות ארגוניות לחדשנות קמעונאית . ג'פרי קאם, דיקן חבר באנליטיקס עסקים וכיו"ר הנשיא של אינמר, אנליטיקס עסקים"תוכנית Wake Forest MSBA קשורה לשוק, שם התפוצצו ההזדמנויות בתחום ניתוחים עסקיים. באמצעות התוכניות המקוונות שלנו ובקמפוס המקוון, אנו מספקים את הכישורים הטכניים, השכלול העסקי והלמידה החווייתית כדי לצייד את התלמידים בכישורים להניע את האנליטיקס לפעולה. "תוכנית בקמפוסמיקום: ווינסטון-סאלם, קרוליינה הצפוניתמשך הפעילות: 10 חודשיםזכאות: בוגרי מכללות אחרונות עם ניסיון בעבודה מוגבל או ללא משרה מלאה לאחר התואריתרון: התחל את הקריירה שלך בתפקיד מונע אנליטיקהתוכנית מקוונתמיקום: כיתה מקוונתמשך הפעילות: 2 שניםכשירות: אנשי מקצוע עובדים עם ניסיון של למעלה משנתיים במשרה מלאה, לאחר התואר הראשוןיתרון: שפר את מערך המיומנות המקצועי שלך והתקדם במנהיגות תוך כדי עבודה מלאהעיקרי התוכנית... [-]
ארצות הברית ווינסטון-סאלם
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 - 24 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
כתובת
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 ווינסטון-סאלם, צפון קרוליינה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 336-758-5422
כתובת
שרלוט, צפון קרוליינה, ארצות הברית
טלפון
false