קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

נוסד בשנת 1834, ווייק פורסט הוא מבוסס פרטי, אונ' מכללות מעורבת ב ווינסטון-סיילם, צפון קרוליינה. אחד המוסדות מסוגו המובילים, ווייק פורסט משלב את האינטימיות של מכללה במדעי הרוח עם חיוניות האקדמי של אוניברסיטת מחקר. בליבה של ווייק פורסט הוא אידיאלי מורה-תלמיד. פרופסורים מחויבים הוראה אישית להתפתחות פרט תלמידיהם. בהדרכת המוטו שלנו Pro Humanitate (לאנושות), ווייק פורסט מוקדש לחינוך מושכל אתי באקלים מעריכת צמיחה אישית, אינטראקציה בקהילה וכבוד פרט.

פיתוח את האדם השלם

בבית הספר למינהל עסקים, המשימה שלנו הוא לעצב את האדם השלם. אנו מסייעים לעסקים ליצור עולם טוב יותר באמצעות פיתוח תשוקה, מנהיגים עסקיים אתיים שמקבלים תוצאות ביושר, וחשב שמנהיגות היא משפיע גלוי באופן חיובי את הנוהג של עסק.

אנו מזמינים תלמידים המאמינים הישג מוגדר על ידי עבודה קשה, שיתוף פעולה ואופי להצטרף אלינו בהפיכת השפעה חיובית ומתמשכת על המקצוע האצילי של עסק.

תוצאות משמעותיות

כתוצאה המחויבת שלנו, בית הספר ווייק פורסט של עסקים הציב באופן עקבי בין הטובים בעולם על ידי ארגונים גדולים בדירוג. לב כשירות האופי שלנו מוביל תוצאות מוכחות עבור בוגרים, הנהנים מהיוקרה השלים בתלאות התוכניות העליונות המדורגת שלנו, ואת היתרונות לכל חיים של רשת בוגרים חזקה. הבוגרים שלנו להשיג הצלחה אישית תוך מתחייבים מטרות נעלות. פילוסופיות הגרעין החזקות של התוכניות העסקיות שלנו לייצר מנהיגים עקרוניים ונודעים להם השפעה הרבה מעבר בקמפוס של החברה בעולם.

שרות קמפוס Reynolda יער בעיר ווינסטון סיילם

עיגון באזור פיימונטה-השלישייה של צפון קרוליינה, האיזון של ווינסטון סיילם הזדמנויות עירוניות יופי טבעי באופן עקבי מרוויח זה סימן לאומית גבוה לאיכות החיים. עם טמפרטורות ממוצעות של 69 מעלות נעימות, "העיר לאמנויות וחדשנות" הוא באמצע דרך רכזת חיונית בין החופים המזרחיים של צפון קרוליינה בהרים מערביים. ווינסטון סיילם, הבית של הקמפוס המרכזי ווייק פורסט, כבר מדורג ארצי בין המקומות הטובים ביותר כדי לפתוח עסק על ידי האוהב של פורבס מגזין Money, ו ביזנסוויק כלל אותו בין עשר ביותר "הכיף, בר השגה" הערים ארצות הברית.

גולת הכותרת של הקמפוס Reynolda הוא הול פארל, הבית החדש של שרות אוניברסיטת יער של עסקים. 55 מיליון $, 130,000 מתקן רגל מרובע נפתח בסתיו של 2013, שילוב המדינה- of-the-art טכנולוגיה וחללים למידה גמישים עם האדריכלות הגאורגית באוגוסט ל עודד שיתוף פעולה נוח, יעיל בין אנשי סגל וסטודנטים.

שרות מרכז שרלוט יער

הניסיון ווייק פורסט חשוב מכדי להגביל לעיר אחת. שני הקמפוס שלנו בעיר הגדולה של צפון קרוליינה, שרלוט, מרחיב את וייק פורסט המותג ומניח תלמידים עוד יותר לריכוזים של הכח בעולם העסקים. מרכז פיננסי גדול עם נכסים שניים רק לניו יורק, "עיר המלכה" משמשת כמטה ענק כמו בנק אוף אמריקה ו-וולס פארגו וכן קבוצות ספורט מקצועיות כגון פנתרי קרוליינה ואת שארלוט הורנטס.

בתגובה שולש של אוכלוסיית הסטודנטים MBA שלה במשרה חלקית מאז 1995, אוניברסיטת ווייק פורסט עברה בקמפוס שרלוט שלה לכמעט 30,000 מטרים רבועים של שטח בשנת 2012. מתגוררים סמוכים חלק מהעסקים הגדולים בעיר, הצעדים מן האפשרויות לקניות וסעודות השונות של העיר העילית שרלוט, קמפוס עירוני זה מספק נוחות מעשי המדינה- of-the-art שירותים לאנשי מקצוע העבודה העמוס נרשמו לתוכניות שלנו.

אוניברסיטת ווייק פורסט הוא מוכר על ידי:

הבינלאומי AACSB, האגודה לבתי הספר למנהל עסקים קולגייט מראש, אשר מייצגת את רמת ההישגים הגבוהה ביותר עבור בתי ספר למנהל עסקים ברחבי העולם. במוסדות מוכרים לאשר את מחויבותם איכות ושיפור מתמיד באמצעות סקר עמיתים קפדנית ומקיפה.

האגודה הדרום של ועדת מכללות ובתי ספר על מכללות, שהיא הגוף האזורי להכרה במוסדות להשכלה גבוהה-מתן תואר, אשר מהווה את המכנה המשותף של הערכים המשותפים ושיטות עבודה בין מוסדות מגוונים הדרום קובע כי עמית פרס, תואר ראשון , תואר שני, או תואר דוקטור.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Wake Forest University - School of Business

תואר שני 10 חודשים שלנו (MA) בתוכנית ניהול היא תוכננה במיוחד עבור מדעי הרוח האחרונות, מדעים בוגרי הנדסה שרוצים להצטיין אישית ומקצועית בשוק של היום. ... [+]

להשיג יתרון תחרותי

10 החודשים שלנו תואר שני (MA) בתוכנית ניהול היא תוכננה במיוחד עבור מדעי הרוח האחרונות, מדעים בוגרי הנדסה שרוצים להצטיין אישית ומקצועית בשוק של היום. בתור אחד התוכניות החדשניות ביותר במערכת חינוך למנהל עסקים, ללימודי התואר השניים בונה על המיומנויות והידע שנצברו לימודי התואר הראשון שלך בהכנה לך על מגוון רחב של תחומים וקריירה.

הבהרה כוללת: על ידות סביבת למידה עם כיתות קטנות ו 10: יחס סגל: תלמיד 1 הזדמנויות לצבור ניסיון בעולם האמיתי באמצעות פרויקטי ייעוץ המבוסס על צוות כיוון קריירה אישית ואימון מצוות, סגל קשרים מקצועיים סדרה ורישות רמקול הזדמנויות שתחבורנה אותך מחדשים-מובילי דעת תעשייה ... [-]
ארצות הברית Winston-Salem Charlotte
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wake Forest University - School of Business

שרות מאסטר של יער אונ' המדע בחשבונאות (MSA) הוא אחת תוכניות חשבונאות הגדולות בארה"ב עם שיעור מסירת רו"ח ללא תחרות, אנחנו בית ספר גיוס מוביל משרדים מובילים והסטוריים 100% ... [+]

מאסטרס בחשבונאות שלך שמוביל להצלחה למדידה

שרות מאסטר של אוניברסיטת יער של המדע בחשבונאות (MSA) הוא אחת תוכניות חשבונאות הגדולות בארה"ב עם שיעור מסירת רו"ח ללא תחרות, אנחנו בית ספר גיוס מוביל משרדים מובילים והסטוריים 100% מהתלמידים שלנו מועסקים בטכס הסיום.

שתי אפשרויות להרוויח MSA שלך

שני סמסטרים התוכנית: לסטודנטים אשר להיכנס לתוכנית MSA ווייק פורסט לאחר שקיבל (או מתכננים לקבל) הצעת עבודה כי תחל לאחר השלמת התוכנית. סטודנטים אשר לרדוף בוגר תוכנית דו-סמסטר בחודש מאי.... [-]

ארצות הברית Winston-Salem Charlotte
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Wake Forest University - School of Business

בשנות ה מאסטר ווייק פורסט למדע האנליטיקה (הכלי MBSA) תוכנית, תלמד מתודולוגיות מתקדמות להחיל Analytics לאתגרים עסקיים תוך שימוש במגוון של פונקציות ותעשיות. כמו כן, תוכלו ל ... [+]

להתחיל את הקריירה שלך בתחום-הביקוש הגבוה של האנליטיקה

הזדמנויות בתחום האנליטיקה העסקית התפוצצו כמו הארגונים הגדולים אימצו מונחה נתונים ואסטרטגיות טכנולוגיה ממוקדת על פני כמעט בכל ענף. בתוך ה שרות מאסטר יער למדע האנליטיקה (כלי MBSA) תכניתתלמד מתודולוגיות נתונים מתקדמות להחלה על פונקציות החל אוצר שיווק לפעילות ומשאבי אנוש. אנו מפתחים פותרי בעיות שיכולות לקחת נתונים מתוך תובנה להשפיע, והוא יכול להוסיף ערך לארגון כלשהו מהיום הראשון.... [-]

ארצות הברית Winston-Salem Charlotte
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
כתובת
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, North Carolina, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 336-758-5422
כתובת
Charlotte, North Carolina, ארצות הברית
טלפון
false