קרא את התיאור הרשמי

The Vatel Institute of Hospitality Management ב Alliant International University מציע חינוך ייחודי אירוח מתמקדת הניהול האמריקאי. איכות החינוך בשילוב עם הזדמנויות התמחות ייחודיות בתשלום בכמה מן המלונות המפוארים ביותר בעולם עושה תוכניות אלה אבן דורך לקריירה בינלאומית מבריקה.

לוס אנג'לס היא אחת הערים המגוונות והפעילות ביותר במדינה ובירת הבידור של העולם.97809_BannerHotels1.jpg

לוס אנג'לס, המכונה לעתים קרובות בראשי התיבות שלה, לוס אנג'לס, המכונה "עיר המלאכים", היא מרכז עולמי של עסקים, מסחר בינלאומי, בידור, תרבות, מדיה, אופנה, מדע, טכנולוגיה וחינוך.

לוס אנג'לס כבר מדורגת העיר השלישית העשירה ביותר החמישי ביותר החזקים והמשפיעים ביותר בעולם, מאחורי רק ניו יורק בארצות הברית. מותגי המלון המפוארים ביותר נמצאים בלוס אנג'לס ובסביבתה.

תואר ראשון ומנהל עסקים עם ריכוזי ניהול אירוח מוצעים באמצעות מכון וטל של ניהול האירוח באוניברסיטת Alliant הבינלאומי.

Alliant של לוס אנג 'לס הקמפוס ממוקם Alhambra, באזור המערבי של סן גבריאל של מחוז לוס אנג' לס. שמונה קילומטרים ממרכז העיר, קמפוס לוס אנג 'לס נותן לסטודנטים גישה מיידית אל המטרופולין השרוע. תוכניות בלוס אנג'לס עשויות שלא להיות זמינות לכל התלמידים. לקבלת מידע נוסף, פנה למומחה הרשמה.97819_Group2photoshooting.jpg

האזור הסובב את הקמפוס הוא ריכוז דינמי של בידור, עסקים ותעשייה. שני שלישים של 100 החברות הגדולות של המדינה יש המטה שלהם בתוך המעגל הזה.

הקמפוס הוא ביתם של 23 כיתות, חדר ועידות וידאו, כיתת מחשבים משולבת, מעבדת מחשבים, חללי לימוד קבוצתיים ושני טרקליני סטודנטים. למעלה מ -600 תלמידים נרשמו מדי שנה במספר בתי ספר ותכניות.

Alliant האוניברסיטה הבינלאומית השיגה את הרמה הגבוהה ביותר של הסמכה זמין בארצות הברית; WASC בכיר College ו ועדת האוניברסיטה (WSCUC) , גוף accrediting האזורי מוכר על ידי משרד החינוך האמריקני ואת אותה סוכנות תחת אשר אחרים היוקרתי קליפורניה ובתי ספר בארה"ב המערבי מוכרים כמו סטנפורד, USC, ו UCLA.

המשימה של Vatel ו- Alliant היא לחנך את הדור הבא של מנהלים ומנהיגים לתעשייה הגדולה בעולם, התוססת ביותר. אנו משיגים את המשימה שלנו באמצעות מחויבות למצוינות בהוראה, שיתופי פעולה חזקים עם מנהיגי תעשיית האירוח, חוויות מעשיות אמיתיות וחשיפה בינלאומית שלא יסולא בפז.

הניסיון המקצועי המעשי הוא מרכיב חיוני בתכניות האקדמיות שלנו ומציע הבנה הוליסטית של ענף האירוח, שיפור ההגדרה וההישגים של המטרות המקצועיות של כל תלמיד.

תלמידים מתקדמים בכל תוכנית בקבוצות עם קורסים מותאמים לקבוצה שלהם. מבנה העוקבה מבטיח לסטודנטים לקבל את השיעורים שהם צריכים כדי לסיים את הלימודים בזמן.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

חברי הסגל שלנו הם מומחים בחינוך וניהול שואפים להכין את התלמידים שלנו לקריירה מוצלחת בתחום האירוח הבינלאומי.

Vatel USA היא חברה באגודה הלאומית להנדסת קבלה (NACAC) (NACAC) ומציגה את הצהרת העקרונות של פרקטיקה טובה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

A Day in the Life of a Student

Testimonial from the General Manager of JW Marriott in Santa Monica, CA

כתובת מיקום
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
Los Angeles, California, CA 90010 US