Virginia International University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות וירג'יניה הבינלאומית של האוניברסיטה VIU היא אוניברסיטה ללא כוונת רווח מחויבת שהציבה רף חדש בתחום ההשכלה הגבוהה. באמצעות גישת הסטודנט במרכז שלנו, אנו משתדלים לספק את הסביבה החיובית ביותר ללימוד זמין בכל מקום. התוכניות שלנו בנויות על מנת לאפשר לתלמידים גמישות רבה בתכנון והכוונה של מחקרים משלהם. במקביל, כל תלמיד מוקצית חונך אישי אשר פועל כמדריך בבחירה כמובן וכיוון קריירה. VIU מציעה מלגות שכר לימוד לסטודנטים פוטנציאל גבוה, משום שאנו מאמינים כי חינוך טוב צריך להיות זמין לכולם, כולל אלה שאין להם את הכספים הדרושים כדי לרכוש השכלה גבוהה.

כדי לשמור על קצב עם ההתפתחויות האחרונות בתחום טכנולוגיה והוראה, הלימודים והחומריים שלנו נסקרים באופן סדיר ומתוקנים, והמדריכים שלנו מקבלים הכשרה נוספת, לפי צורך. כסטודנטים מתקרבים לסיומה של התוכניות שלהם, מדריכי קריירת VIU לעזור למקם אותם התמחויות ועמדות עבודה-לימוד אחרים עם חברות וארגונים מקומיים.

Benchmarks בתולדות VIU

מאז היווסדה בשנת 1998, האוניברסיטה הבינלאומית וירג'יניה ביצעה התקדמות משמעותית בתהליך המורכב של הקמת אוניברסיטה חדשה. להלן כמה מאבני הדרך של ההיסטוריה המוסדית שלנו:

הקונספט של האוניברסיטה הבינלאומית וירג'יניה פותח על ידי ד"ר עיסא Sarac אשר לאחר חקר בכמה מקומות בארצות הברית, הקים VIU בפיירפקס, וירג'יניה באוגוסט 1998. מועצת המדינה להשכלה גבוהה עבור וירג'יניה (SCHEV) מורשה VIU כדי להתחיל את הריבון של תכנית מנהלות עסקית 23 בדצמבר 1998. SCHEV אישרה להציע סדרת תעודה תעודת תוכניות ב -9 באוגוסט 1999. ביום 25 במאי 2000 SCHEV נתן סמכות VIU הענקת תואר עבור MBA תכנית רשות מאוחר כמובן מאליו כי השנה להתחיל בגרות התוכנית במדעי המחשב ומנהל עסקים. המאסטר של המדע במערכות מידע החל ב -24 באפריל, 2003. וירג'יניה הבינלאומית של האוניברסיטה שנערכה תחילתו הראשונה שלה ב -4 במאי 2006 עם 20 בוגרים שנכחו בקאנטרי במחוז פיירפקס. מועצת Accrediting עבור מכללות ובתי הספר עצמאיים (ACICS) חברה סוכנות accrediting לאומית העניקה הסמכה בינלאומית וירג'יניה האוניברסיטה באביב של שנת 2008 (15 באפריל). ועדת החלטה משותפת בית העצרת הכללית וירג'יניה הציג את האוניברסיטה עם מכתב "המהלל האוניברסיטה הבינלאומית וירג'יניה לרגל הסמכתו ואת יום השנה ה -10" ב -23 באפריל, 2008.

הצהרת כוונות

משימת האוניברסיטה הבינלאומית וירג'יניה שלו לחנך את תלמידים מכל רחבי העולם באמצעות סגל מוכשר, מגוון באותה מידה וצוות, תוך שאיפה לספק תוכניות אקדמיות ברמות בוגר, תואר ראשון, והתעודה שלעורר את הסקרנות האינטלקטואלית, חשיבה ביקורתית, ויצירתיות צורך דחוף בקהילה הגלובלית ועם מחויבות למתן תלמידים עם הידע כדי להשיג מצוינות במחקר, מלגה, ומאמצים יצירתיים.

יעדי VIU למידה

עם סיום הלימודים באוניברסיטת וירג'יניה הבינלאומית, תלמידים יוכלו:

לחשוב באופן ביקורתי ויצירתי לתקשר בצורה יעילה בדיבור ובכתיבה להפגין את המומחיות באמצעות משמעת מלומדת ולהבין שמשמעת ביחס לעולם הגדול לעבוד באופן פרודוקטיבי כיחידים ובקבוצות להשתמש בידע ובכישוריהם לתרום תרומה חיובית לחברה השתמש סיבה לקבל החלטות המבוססות על הבנה של אתיקה, כבוד למגוון, ומודעות לנושאים הקשורים לקיימות לעסוק בלמידה לכל החיים תערוכה יושרה מקצועית, מנהיגות, וכישורי שיתוף פעולה יעילים

פילוסופיה

כקהילה של תלמידים, צוות, וסגל נמשך מרקע לאומי, תרבותי וחברתי מגוון, VIU נועד לשפר את הסביבה שבה חופש המחשבה ופרשנויות מגוונות של חוויות אנושיות יקרות. תקוותנו הוא וציפייה שכל אחד מחברים באוניברסיטה יפתחו מודעות רבות יותר ל, והיענות ל, חברי עמיתים, כמו גם לאלה שמעבר הקמפוס שלנו שהם פחות מועדפים. במילוי משימה זו, האוניברסיטה תבקש שימוש יעיל של כל המשאבים הזמינים כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר של שירות לסטודנטים, הסגל, וצוות שלה. המטרה הסופית של VIU היא לא פחות מאשר לחוקרי בוגר מצוינות מוסריות, אינטלקטואליות, ומקצועית שלא רק לעשות חיים טובים יותר לעצמם ולמשפחותיהם, אבל מי יוביל את הדרך לעולם טוב יותר לכולם.

כדי לקדם את המשימה ופילוסופיה של האוניברסיטה, VIU מחויב למטרות הבאות:

לגייס ולשמר סגל וצוות יוצא דופן ומגוון כדי לתמוך בהוראה, מחקר, ומשימת השירות של האוניברסיטה לרומם סביבת הלמידה של האוניברסיטה כדי למשוך ולשמר תלמידים מצטיין מכל רחבי העולם, כמו גם מארה"ב להציע חוויות למידה מעבר לכיתה, המשפרות את ההוראה מסורתית ולהכין את התלמידים לשוק העבודה הגלובלית להציע תכנית לימודים למעודכן שהוא רלוונטי, יש להבטיח לכל תלמיד במיומנויות הבאות: לחשוב באופן ביקורתי, על הדעת אנליטית, כדי לפתור בעיות באופן מציאותי, ולתקשר בצורה ברורה לתשתדל לספק אפשרויות מיקום תעסוקה מוצלחות לסטודנטים

מיקומים

פיירפקס

כתובת
4401 Village Dr
22030 פיירפקס, וירג'יניה, ארצות הברית