קרא את התיאור הרשמי

נוסד בשנת 1916, UW-או קלייר ממשיכה לבנות את המוניטין הלאומי שלה המבוססת על ההישגים של התלמידים והסגל שלה. כאחת האוניברסיטאות הציבוריות המובילות במערב התיכון, UW-או קלייר מספקת לתלמידים כיתות קטנות בראשות פרופסורים מוכשרים, תוכניות חדשניות, ידיים על הזדמנויות מחקר והלימוד לשיפור חיים בחו"ל. הוסף שלקהילה בטוחה וידידותית קמפוס וסביבה יפה (מנהרות ושבילי אופניים לקניות ובידור), ושיש לך מקום אחד יוצא דופן. אנו מכינים את תלמידי עסק UW-או קלייר להצלחה על ידי נותן להם את המיומנויות וידע שהם צריכים כדי לעזור לבנות כלכלה עולמית אתית ומשגשגת. אנו עושים זאת על ידי פיתוח בהם תקשורת, טכנולוגיה, וכישורי עבודת צוות להוביל שינוי מועיל.

תלמידי COB ללמוד את הערך של נתינה לקהילה על ידי שלם מינימום של 30 שעות של לפני סיום הלימוד-שירות. 28% מכלל הסטודנטים באוניברסיטת וושינגטון-או קלייר לומדים בחו"ל היו מהמכללה לעסקים. סטודנטים באוניברסיטת וושינגטון-או קלייר COB לקחת יותר קורסי תקשורת בעל פה ובכתב מסטודנטים למנהל עסקים ברוב בתי ספר עסקיים אחרים. של לב מיוחד הם התעודה שלנו פופולרית מאוד מתקדמת תקשורת עסקית ומקצועית סטודנטים תכנית פיתוח. תלמידים לומדים את המכניקה של מה שעושה צוות יעיל בכיתת ההתנהגות הארגונית שלהם. הם הכניסו את התאוריה לפרקטיקה ברוב של המעמד העסקי שלהם לאחר OB. הזדמנויות קיימות גם לסטודנטים לפתח כישורי עבודת צוות ומנהיגות על ידי השתתפות במכון למנהיגות, שהצטרפו ארגוני סטודנטים COB או השלימו תעודת המנהיגות שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

University of Wisconsin Eau Claire College of Business

התוכנית יזם מציע חוויה לימודית ייחודית לתלמידים השואפים או להתחיל עסק משלהם או תעסוקה בטוחה צמיחה עסקית מוכוונת ... [+]

התוכנית יזם מציע חוויה לימודית ייחודית לתלמידים השואפים או להתחיל עסק משלהם או תעסוקה בטוחה צמיחה עסקית מוכוונת. התכנית מסייעת לתלמידים לזהות אפשרויות קריירה קיימא יזם / intrepreneur סביבות, כדי להרחיב את הגישות מושגית ויצירתית לתהליך היזמות, ולפתח רפרטואר של מיומנויות ניהול סיכון.

תוכנית רבת

מכיוון יזמים פעולה מוכוון אנשים, יזם את התוכנית משתמשת בגישה הידיים על למידה נוסף על הפורמט ההרצאה ספר-מן בשימוש בתוכניות עסקיות ביותר. סטודנטים להשתתף בחוויה הדרכה וכן התמחות בקיץ ומאפשר להם לתקשר עם וללמוד חברי הקהילה העסקית. הם גם לומדים על יזמות דרך מקרים, טיולים, ומצגות על ידי הסגל, מומחים לפיתוח כלכלי, משקיעים ויזמים מלאך להתאמן. ... [-]

ארצות הברית איו קלייר
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Wisconsin Eau Claire College of Business

תוכנית מעשית המכינה סטודנטים לקריירה במגוון תפקידי ניהול בתחומי הבריאות ... [+]

ניהול הבריאות הוא קריירה ניהול אידיאלי עבור אלה שגם רוצים לעשות הבדל חיובי בחייהם של אחרים. מנהלי שירותי הבריאות מתכננים, מכוונים, מתאמים ומפקחים על אספקת שירותי הבריאות בארגונים כגון מתקני דיור מוגן, בתי קבוצה, מרפאות חוץ והוספיס. הם חייבים לאזן את הצרכים הייחודיים של שירותי הבריאות של האנשים שהם משרתים עם שינויים דינמיים בתעשייה שלהם, כגון פיתוח מערכות משולבות של טיפול רפואי משולב, חידושים טכנולוגיים וסביבות משפטיות ורגולטוריות מורכבות.... [-]

ארצות הברית איו קלייר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית