קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת בית ספר דארדן וירג'יניה עסקים http://www.darden.virginia.edu/web/Home/ בית ספר דארדן אוניברסיטת וירג'יניה עסקים הוא אחד מבתי הספר לעסקים המובילים בעולם - מדורג ניסיון חינוך המס '1 על ידי הכלכלן (2012). דארדן מציע שלושה פורמטים של התכנית לתואר שני במנהל עסקים שלה (MBA, MBA למנהלים והגלובלי MBA למנהלים), כמו גם את הדוקטורט והכשרת מנהלים תוכניות. דארדן מספק החוויה חינוך ניהול הטובה ביותר בעולם באמצעות סביבת הלמידה גבוה אירוסין שלה, אשר מתאפיינת בשלושה אלמנטים מרכזיים:

שיטת מחקר מקרה טובלת תלמידים במצבים עסקיים אמיתיים פורש תעשיות, מדינות ודיסציפלינות ומפתחת אותם למנהיגים שלמים שמוכנים לכל דבר.

של דארדן הסגל העליון מדורגת - המוכר באופן עקבי על ידי Princeton Review ופייננשל טיימס - מחויב עמוק להתפתחות המקצועית והאישית של סטודנטים ומנהלים. פרופסורים דארדן ליצור אנרגיה גבוהה, ניסיון המעצב בחשיבה החדשנית בכיתה ולהתקדם בעסק באמצעות מחקר.

הקהילה המלוכדת, מורכבת מסטודנטים, אנשי סגל ובוגרים, היא אחד משיתופי ביותר בעולם. בוגרי דארדן יוצרים רשת גלובלית של יותר מ -14,000 ולהישאר מחוברים לבית הספר בכל ימי חייהם, לתת בחזרה דרך התנדבות, פילנטרופיה ואקדמיה.

דארדן הוא בית הספר לעסקים לתואר שני מאוניברסיטת וירג'יניה, שנוסדה בשנת 1819 על ידי שרלוטסוויל תומס ג'פרסון, נשיא שלישי של ארצות הברית ומחבר הכרזת העצמאות. המשימה של בית הספר היא לשפר את העולם על ידי פיתוח והשראת מנהיגים אחראים ועל ידי קידום ידע.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: