קרא את התיאור הרשמי

אנחנו מאבריקס

מנהיג חינוכי בלב האזור הצפוני של צפון טקסס, אוניברסיטת טקסס בארלינגטון מטפח מוחות בסביבה המעריכה מצוינות, כושר המצאה ומגוון. UTA מוקדש לייצר את הלומדים לכל החיים והוגים ביקורתיים באזור שלנו ואת הביקוש הלאומי.


אוניברסיטת ההבחנה

UTA הוא מחקר הולך וגובר של קרנגי מחקר -1 "כוח המחקר הגבוה ביותר" פעילות מחויבת לגילוי חיים מגלה, הדרכה חדשנית, מעורבות הקהילה אכפתיות.

מצוינות והישגים בשפע באוניברסיטת טקסס בארלינגטון. התוכניות האקדמיות המדורגות ביותר שלנו מושכות את מיטב החוקרים המבריקים מכל העולם, והפקולטה והסטודנטים שלנו מקבלים באופן קבוע הכרה לאומית ובינלאומית בהישגיהם. רוחב ועומק השבחים האלה מדגישים את מעמדה של UTA כמקום בולט לעיסוקים אינטלקטואליים ומנהג של שינוי חיובי.


דירוג האוניברסיטה

 • UTA הוענק R-1: הדוקטורט אוניברסיטאות- הייעוד הגבוה ביותר מחקר פעילות לפי קארנגי סיווג של מוסדות להשכלה גבוהה, רשימה סופי של האוניברסיטאות מחקר דוקטורט העליון בארצות הברית. זה מעמיד את האוניברסיטה בקבוצה מובחרת של 115 מוסדות, כולל הרווארד, מיט וג'ונס הופקינס.
 • חדשות בארה"ב
 • חדשות בארה"ב
 • על פי צבא טיימס, UTA מדרג מס '12 על 2018 "הטוב ביותר עבור וטרינרים: מכללות" רשימה, הגבוהה ביותר של כל אוניברסיטת טקסס ארבע שנים.
 • UTA מדורגת מס '9 כאוניברסיטה "ידידותית צבאית" לשנת 2018 על ידי ויקטורי מדיה, אשר מעריכה מוסדות להשכלה גבוהה להצגת נהלים מובילים בגיוס ותמיכה בפוסט-צבא.
 • האוניברסיטה קפצה 16 מקומות ארצית ושלושה מקומות ברחבי העולם במרכז 2018-19 עבור אוניברסיטת העולם דירוגים. UTA מדורגת 150 לאומי ו 558th בעולם.
 • Princeton סקירה בשם UTA כאחד "הטוב ביותר של המערב" שלו 2019 הטוב ביותר מכללות: אזור לפי דירוגים אזור.
 • מגוונים: נושאים בחינוך הגבוה מדרג את UTA בין האוניברסיטאות המובילות במדינה על מנת להעניק תארים לתלמידי מיעוט. עבור 2017, UTA היה מס '1 בטקסס לתואר ראשון ותואר שני הוענק לסטודנטים אפריקאים אמריקאים, מס' 1 בצפון טקסס מס '12 בארץ לתואר שני הוענקו לתלמידי תואר ראשון ההיספני, מס' 1 בצפון טקסס ואת מספר 18 בארץ לתואר ראשון הוענקו לתלמידים היספני, מס '1 בצפון טקסס מס' 2 בטקסס לתואר שני הוענקו לכל התלמידים מיעוט, ואת מס '21 בארץ לתואר ראשון ותואר שני הוענק ל כל תלמידי המיעוט.
 • קולג 'עובדתי מדורגת UTA ב 15 אחוז העליון של מכללות ואוניברסיטאות בארה"ב עבור ידידות ותיקים. הדירוג מבוסס על תוצאות חינוכיות של ותיקים, סטודנטים צבאיים בשירות פעיל ומשפחותיהם.
 • חינוך צבאי מתקדם
 • Winds of Change מגזין בשם UTA לרשימת 2017-18 שלה העליון 200 בתי ספר עבור תלמידים ילידי אמריקה רודף STEM מעלות, השנה השלישית ברציפות היא הוכרה.
 • UTA הוא מס '9 על ערך גדול מכללות' 2017-18 הדירוג של "50 המכללות הטובות ביותר לחינוך מבוגרים."
 • פורבס מדורגת UTA מס '191 ברשימת המכללות הטובות ביותר לשנת 2018.
 • UTA היה אחד "בתי הספר הטובים ביותר עבור לטינית" על ידי המגזין לטינו מנהיגים.
 • דו"ח של מכון ברוקינגס מדרג את אוניברסיטת טקסס בארלינגטון בין האוניברסיטאות הציבוריות המובילות של המדינה במתן חינוך באיכות גבוהה למכללות לסטודנטים מכל רמות ההכנסה.
 • האגודה לנשים במתמטיקה כבוד UTA של AWM פרק הסטודנטים בשנת 2017 עם הפרס הלאומי הראשון שלה על גיוס כספים וקיימות.
 • בשנת 2018 היה שם UTA אחד המכללות המקוון הטוב ביותר עבור סטודנטים לא מסורתיים על ידי OnlineColleges.com. הוא הגיע למקום 8 ברשימה.
 • UTA היה מדורגת בין העליון של המדינה "מגניב בתי ספר" בשנת 2017 על ידי סיירה, המגזין הלאומי של מועדון סיירה. סיירה מעריכה מדי שנה בתי ספר על מגוון רחב של מדדי קיימות, כולל תחבורה, סילוק פסולת, אנרגיה, מזון וחדשנות בקמפוס.
 • האגודה האמריקנית של מהנדסים אזרחיים "המכון להנדסת מבנים כבוד של UCE ASCE בוגר סטודנט לתואר כמו פרק סטודנט לתואר שני של השנה בשנת 2017.
 • היספני רשת מגזין מדורגת UTA בין האומה של מיטב בתי הספר הטובים ביותר בשנת 2017.
 • UTA יועד לקמפוס של קהילת קרנגי 2010-2020 על ידי קרן קרנגי לקידום ההוראה לשירות לקהילה ולמערכת החינוך הציבורית.
 • את Princeton סקירה כלל UTA על הרשימה של "הטוב ביותר 381 מכללות: מהדורה 2017."
 • ValueColleges.com מדורגת UTA בין 50 הטובים ביותר בתי הספר ערך מוסף לשנת 2017. המעריכים אמר המיקום של UTA נותן לתלמידים גישה לאחד המרכזים הכלכליים המובילים במדינה.
 • המרכז העולמי אוניברסיטת דירוגים להציב UTA בבית מס '166 בארצות הברית על רשימת 2017 שלה. זהו גידול מ 175 בשנת 2016, מס '185 בשנת 2015, מס' 196 בשנת 2014.
 • UTA הגיע למקום ה -36 ב"עמוד סביבתי "של וול סטריט ג'ורנל / טיימס להשכלה גבוהה במכללה דירוג 2017. עמוד לוקח בחשבון את האיפור של התלמיד בכל קמפוס, עוזר לתלמידים להבין אם הם ימצאו את עצמם בתוך מגוון, ואת הסביבה כולל כשהם במכללה.
 • UTA היה מדורגת מס '1 בטקסס מס' 49 באומה על רשימת חודשי של וושינגטון 2017 של אמריקה הטוב ביותר של 4 שנים מכללות למבוגרים למבוגרים. המגזין בחר במכללות המבוססות על נתונים מתוך סקר החינוך המשולב של מחלקת החינוך של נתוני מערכת החינוך ומסד הנתונים של מכללת Scorecard.
 • ValueColleges.com מדורגת UTA מס '42 ברשימתה של בתי הספר הטובים ביותר ללימודי מוסמכים של 2017.
 • Times השכלה גבוהה מדורגת UTA מס '126 ברשימה של מיטב אוניברסיטאות בארצות הברית עבור 2018.
 • UTA מדורגת מס '141 ב US News
 • חדשות בארה"ב
 • UTA הוא אחד רק 63 מוסדות ברחבי הארץ בשם Phi Theta Kappa של 2017 העברת כבוד רול, אשר מזהה מצוינות הקהילה Pathways העברת קולג '.
 • UTA דורג במקום ה -8 במכללות הטובות ביותר של ValueColleges.com בטקסס.

הקמפוס הממלכתי של מדינת הלב של צפון טקסס

עם מספר הולך וגדל של תושבי הקמפוס, UTA הפכה לאוניברסיטה הבחירה הראשונה לסטודנטים המבקשים ניסיון קולג 'תוסס. תלמידינו משתתפים ברשימה איתנה של פעילויות משותפות, המכינות אותם להיות הדור הבא של מנהיגים.

מתקנים

משאבים נוספים. פחות תחרות.

יש לנו כמה סביבות הלמידה המדהימים ביותר של אוניברסיטת טקסס המערכת. והסטודנטים שמגיעים לכאן בקרוב מבינים שיש להם גישה לכל זה. מתוך האמנים המציגים את עבודתם בגלריה ב- UTA אל האחיות העתידיות המגיבות למקרי חירום בבית החולים החכם שלנו, התלמידים שלנו מקבלים את ההזדמנות לעבוד בחללים המטשטשים את הקו בין העולם שבו הם לומדים לבין זה שהם יעזרו לצורה .


הבוגרים שלנו עושים היסטוריה

כ -65% מתוך 210,000 בוגרי האוניברסיטה חיים בצפון טקסס ותורמים להשפעה הכלכלית השנתית שלנו על 12.8 מיליארד דולר באזור.


המנהיגות שלנו

אנו מחברים תלמידים עם הקריירה שלהם. אנו מעצימים את הסגל שלנו להמשיך את האינטרסים שלהם. ואנחנו מספקים את העולם עם רעיונות חדשים וכישרון נחוש. מה שעושה את כל הדברים האלה הוא הארגון המרכזי החזק שלנו, הפועל ביעילות, בהירות וביושר.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of Texas Arlington

הקורסים מציעים לסטודנט הזדמנות להרחיב ולהגביר את הידע שלו במספר תחומים של הנדסת חשמל. התלמיד, בסיוע יועץ סגל, רשאי לתכנן תכנית בכל אחד מתחומי ההתמחות השונים בהנדסת חשמל א ... [+]

הקורסים מציעים לסטודנט הזדמנות להרחיב ולהגביר את הידע שלו במספר תחומים של הנדסת חשמל. התלמיד, בסיוע יועץ סגל, רשאי לתכנן תכנית בכל אחד מתחומי ההתמחות השונים בהנדסת חשמל או מהנפקות של מחלקות קשורות במדע ובהנדסה.

מחקרים ומחקרים מתקדמים מוצעים בתחומים הבאים:

דיגיטליות ומיקרו-מעבד / מערכות בקרהמצב מוצק התקנים, מעגלים ומערכותמערכות ובקרותשדות אלקטרומגנטיים ויישומיםאותות דיגיטליים ועיבוד תמונהתקשורת ומערכות מידעמערכות חשמלהתקנים ומערכות אופטיננוטכנולוגיה ו- MEMS - חומרים ומכשיריםמערכות אנרגיה מתחדשות וטכנולוגיית רכב... [-]
ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

מטרת הלימודים לתואר שני בהנדסה אזרחית היא להכשיר את התלמידים להתפתחות מקצועית ולימודית מתמשכת בהתאם לאינטרסים הטכניים שלהם. סטודנטים, בסיוע יועץ סגל בתחום עיסוקם, מתכננים ... [+]

מַטָרָה

מטרת הלימודים לתואר שני בהנדסה אזרחית היא להכשיר את התלמידים להתפתחות מקצועית ולימודית מתמשכת בהתאם לאינטרסים הטכניים שלהם. סטודנטים, בסיוע יועץ סגל בתחום עיסוקם, מתכננים את תכניות הלימוד שלהם באחד התחומים הטכניים בהנדסה אזרחית. תחומים אופייניים בתחום המחקר הם:

הנדסת בניין וניהול;איכות הסביבה (בקרת איכות מים ואוויר, בקרת חומרים מוצקים וחומרים מסוכנים);גיאוטכניקה (מכניקת קרקע וקרנות);הנדסת מערכות תשתית וניהול;מבנים ומכניקה יישומית;תחבורה (תכנון תנועה, כבישים מהירים, שדות תעופה ומעבר);משאבי מים (הידרולוגיה והידראוליקה)תוכנית הלימודיםהנדסת בניין וניהול שטח... [-]
ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

תוכנית ההנדסה לניהול מוצעת כתוכנית בין-תחומית המשלבת תפיסות הנדסיות ועסקיות. תוכנית הלימודים מכינה מהנדס או מדען מקצועי מנוסה לתפקיד מוביל בתכנון, פיתוח וניהול של משאבים ... [+]

תוכנית ההנדסה לניהול מוצעת כתוכנית בין-תחומית המשלבת תפיסות הנדסיות ועסקיות. תוכנית הלימודים מכינה מהנדס או מדען מקצועי מנוסה לתפקיד מוביל בתכנון, פיתוח וניהול של משאבים טכנולוגיים של פירמות, כולל אנשים, טכנולוגיה ותהליכים. הבוגרים רוכשים הבנה כיצד להשתמש בבסיס הטכני כדי להשיג את היעדים התפעוליים, האסטרטגיים והמתחרים של הארגון. תוכנית זו מוצעת בשיתוף עם המכללה למנהל עסקים.

דרישות קבלה... [-]
ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

מטרת הלימודים לתואר שני בהנדסת מחשבים (CpE) היא להקל על המשך ההתפתחות המקצועית והמקצועית של התלמיד. תכנית המדעים (MS) מיועדת להרחיב את הידע של התלמיד ולהדגיש תחום ריכוז מ ... [+]

מטרת הלימודים לתואר שני בהנדסת מחשבים (CpE) היא להקל על המשך ההתפתחות המקצועית והמקצועית של התלמיד. תכנית המדעים (MS) מיועדת להרחיב את הידע של התלמיד ולהדגיש תחום ריכוז מסוים.

תחומי ריכוז אופייניים כוללים:

מערכות מחשבמערכות אינטליגנטיותהנדסת תוכנהמאגר מידעתקשורתתוכנית הלימודים

קורסים נדרשים

CSE 5311: אלגוריתמים מתקדמיםCSE 5301: ניתוח נתונים ודוגמנות טכניקות, אוCSE 5306: מערכות הפעלה II, אוCSE 5317: עיצוב ובניית קומפיילרים... [-]
ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

תוכנית ההנדסה התעשייתית נועדה לספק לסטודנט ידע בסיסי בתחומים רבים של הנדסת תעשייה. סטודנט יכול להמשיך תואר רחב או שהם עשויים להתמחות בתחום מסוים כגון הנדסה תעשייתית כללית ... [+]

תכנית הלימודים לתואר שני בהנדסת תעשיה מיועדת לספק לסטודנט ידע בסיסי בתחומים השונים של ההנדסה התעשייתית, עם ההזדמנות להדגיש בתחום מסוים. סטודנט לתואר שני יכול להתמחות בכל תחומי ההנדסה התעשייתית, כגון הנדסת תעשייה כללית, מחקר תפעולי וסטטיסטיקה יישומית, מערכות ייצור, לוגיסטיקה, מערכות ארגוניות, ניהול ארגוני וארגונומיה.

תואר שני במדעים בהנדסת תעשיה היא תכנית מוכוונת-מחקר, הכוללת אופציית תזה, תחליף-תזה ואופציה ללא תזה.... [-]

ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

מטרת הלימודים לתואר שני במדעי המחשב היא להקל על המשך ההתפתחות המקצועית והמקצועית של התלמיד. תכנית המדעים (MS) מיועדת להרחיב את הידע של התלמיד ולהדגיש תחום ריכוז מסוים. ... [+]

מטרת הלימודים לתואר שני במדעי המחשב היא להקל על המשך ההתפתחות המקצועית והמקצועית של התלמיד. תכנית המדעים (MS) מיועדת להרחיב את הידע של התלמיד ולהדגיש תחום ריכוז מסוים.

תחומי ריכוז אופייניים כוללים:

מערכות מחשבמערכות אינטליגנטיותהנדסת תוכנהמאגר מידעתקשורתתוכנית הלימודים

מגיסטר למדעים במדעי המחשב, ללא תזה, מספקים פיתוח מקצועי במדעי המחשב. האופציה המובנית דורשת 36 שעות אשראי.

... [-]
ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

מטרת תואר שני במדעים במערכות מידע היא לספק לסטודנטים מוסמכים ידע כללי הן בתחום הידע והן בידע המקצועי של מערכות מידע. התלמידים נחשפים לתיאוריה, מחקר ויישומים מעשיים של תחו ... [+]

קריירה במערכות מידע יכול להיות מרגש ומאתגר. IS הוא שדה גדל עם הזדמנויות רבות. משכורות בוגרי ה- IS גבוהות ממגמות עסקיות טיפוסיות הן לתואר ראשון והן לתואר שני.

מגיסטר למדעים במערכות מידע נועד לספק לבוגרים ידע כללי בעסקים וידע מקצועי של מערכות מידע. התלמידים נחשפים לתיאוריה, מחקר ויישומים מעשיים של תחומי מערכות מידע רבים, כולל מערכות מידע ניהוליות, מערכות לניהול מסדי נתונים, ניתוח מערכות ועיצוב, ותקשורת נתונים; ויכולים לקחת בחוגי בחירה מושגים של מערכות כלליות, מסחר אלקטרוני, ניתוח עסקי, ניסוח בעיות, מדעי המחשב, מדעי הניהול, מחקר ותחומים קרובים אחרים. התוכנית מיועדת להכשיר סטודנטים למערכות מידע בתחום הקריירה בעסקים ובתעשייה, כמו גם בארגונים ממשלתיים ומלכ"רים.תוכנית הלימודים האופיינית לתוכנית MSIS היא:בסטטיסטיקה 5325 סטטיסטיקה מתקדמתINSY 5337 אחסון נתונים ובינה עסקיתאינסי 5339 כריית נתוניםנתונים גדולים או INSY 5377 Web Analytics או INSY 5378 מדע נתוניםINSY 5373 ניהול פרויקטיםINSY 5375 ניהול טכנולוגיות מידעשעות קבלה כפי שאושרו על ידי יועץ בוגר **תוכנית ה- MSIS מאפשרת גמישות בבחירת הקורסים האלקטרוניים והקצב שלך באמצעות התוכנית. כל הקורסים מוצעים בערבים בקמפוס הראשי בארלינגטון, טקסס.** עבור תלמידים עם קורסי IT לא מספיק INSY 5309, INSY 5335, ו INSY 5341 יידרש כמו בחירות.דרישות קבלההקבלה לתוכנית MS במערכות מידע (MSIS) מבוססת על השלמת דרישות הקבלה הכלליות כפי שנקבעו במסגרת דרישות הקבלה והנהלים לתארים מתקדמים בקטלוג הבוגרים.במחלקה שני סדרי אלטרנטיבה של תנאים המאפשרים למבקשים להתקבל ללא תנאי ללא בדיקה על ידי הוועדה ללימודי מוסמכים של המחלקה. יועץ הבוגרים של MSIS סוקר את כל היישומים וקובע אם הם זכאים להרשמה תחת אחת משתי קבוצות הקריטריונים הללו. מועמדים שאינם עומדים באף אחד מהמצבים הבאים להרשמה ללא... [-]
ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

המאסטר למדע ב- Analytics העסקי נועד להכשיר את הבוגרים לזהות ולבצע הזדמנויות לשימוש האסטרטגי בניתוח עסקי עם דגש על עסקים. התלמידים לרכוש ידע מגוון רחב של דיסציפלינות ופונק ... [+]

המאסטר למדע ב- Analytics העסקי נועד להכשיר את הבוגרים לזהות ולבצע הזדמנויות לשימוש האסטרטגי בניתוח עסקי עם דגש על עסקים. התלמידים לרכוש ידע מגוון רחב של דיסציפלינות ופונקציות בעסק, כמו גם ידע מיוחד של ניתוח עסקי ואת הכישורים הנלווים להגדיר. תוכנית לימודים אינטנסיבית המסקנת מודיעין עסקי, כריית נתונים, אקונומטריקה, מחקר שיווקי, טכניקות סטטיסטיות מכינה את התלמידים לקריירה בתחום האנליזה העסקית.... [-]

ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Texas Arlington

תכנית הלימודים לתואר שני מספקת הזדמנויות לפיתוח מקצועי, כגון: קורסי הדרכה לשיפור היכולת הטכנית בתחומים של הנדסה מכנית; הכשרה באמצעות מגוון של חוויות בתכנון, פיתוח, מחקר, ... [+]

תכנית הלימודים לתואר שני מספקת הזדמנויות לפיתוח מקצועי, כגון: קורסי הדרכה לשיפור היכולת הטכנית בתחומים של הנדסה מכנית; הכשרה באמצעות מגוון של חוויות בתכנון, פיתוח, מחקר, ניסויים ו / או ניתוח במאמצים משותפים עם חברי סגל ועמיתים; קורסי התמחות מיוחדים הנדרשים לכניסה לתחומי הקריירה הקשורים למשמעת הנדסת מכונות; מחקר אישי מונחה תחת פיקוח סגל; ו הקורסים תומכת עבור תוכניות המוביל קריירה הדורשים יכולת בין תחומית.... [-]

ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

University of Texas Arlington

תואר שני בניה וניהול היא תוכנית בינתחומית התמקד בניהול פרויקטים של בנייה. הקורס כולל קורסי בחירה בארכיטקטורה, בעסקים ובניהול. תואר שני זה מיועד בעיקר למועמדים בעלי תואר ר ... [+]

תואר שני בניה וניהול היא תוכנית בינתחומית התמקד בניהול פרויקטים של בנייה. הקורס כולל קורסי בחירה בארכיטקטורה, בעסקים ובניהול. תואר שני זה מיועד בעיקר למועמדים בעלי תואר ראשון בהנדסה אזרחית, אך סטודנטים עם דיסציפלינות שונות לתואר ראשון יכולים להיכנס לתוכנית על ידי לימוד קורסי פילוס ייעודיים.

ניהול הבנייה

ההתקדמות של טכנולוגיות הבנייה, המימון והשיטות מדגישה את הצורך בניהול שיטתי ושיטתי של פרויקטי בנייה. המבנה הארגוני, המודלים העסקיים והיכולת ליישם טכנולוגיות חדשות, מחייבים לימוד מתקדם בניהול הבנייה. תואר שני בניה ניהול מספק מחקרים בינתחומי מסחרי, מגורים, כבד / כביש, ויישומים תעשייתיים כדי להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים מול שדה ניהול הבנייה.... [-]

ארצות הברית ארלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Turn it up