קרא את התיאור הרשמי

המוטו: להתחבר - להפוך - להצליח

המדעים נותנים אפשרות לחקירה וגילוי בחיפוש אחר ידע חדש, הבנת מערכות בעולם הפיזי והטבעי, ולשיפור המצב האנושי. עם האתגרים שעומדים בפני העולם, מעולם לא היה זמן טוב יותר ללמוד השכלה במדעים, בריאות או לימודי ספורט. מדענים, טכנאים ומטפלים זוכים לביקוש רב. המכללה למדעי הטבע והבריאות מציעה תכניות לימודים קפדניות ואיכותיות המיועדות להכין את הסטודנטים לאתגרים וההזדמנויות העומדות לפנינו.

מחלקות מכללות

  • ביולוגיה
  • כימיה, ביוכימיה ופיזיקה
  • מדעי הבריאות וביצועי אנוש
  • הֲנָקָה
  • רפואה עוזרת לרופא
  • ניהול ספורט

הפקולטה שלנו היא מורים מצוינים, הן בכיתה והן בעבודה עם סטודנטים על בסיס אינדיבידואלי. UT השקיעה רבות בפיתוח מתקני ההוראה והמחקר במכללות במעבדות שלנו. הפקולטה, לא סטודנטים לתארים מתקדמים, מלמדת את כל הקורסים המבוססים במעבדה בכל המחלקות שלנו.

המכללה שלנו מטפחת ללא הפסקה מערכות יחסים עם ארגונים באזור מפרץ טמפה הגדול יותר ובמקומות אחרים כדי לספק לסטודנטים את ההזדמנות להמשיך בהתמחות, להתנדב או ליצור קשר עם אנשי מקצוע העובדים בתחום שנבחר. כל מחלקה מציעה גם קורסים ללימודים בחו"ל אותם יכולים הסטודנטים לקחת לזכות בתואר.

הצהרת משימה

המכללה למדעי הטבע והבריאות (CNHS) מציעה תכנית לימודים קפדנית ואיכותית להכנת אוכלוסייה מגוונת של סטודנטים לקראת ההתקדמות המהירה בלימודי מדע, בריאות וספורט. הפקולטה והצוות מעניקים חינוך טרנספורמטיבי המשובץ בתרבות של כבוד וחיוביות, המכינה את הסטודנטים לאתגרים וההזדמנויות שהם יתמודדו בהם. באמצעות שותפויות, שיתופי פעולה וקשרים, עובדים אנשי הצוות והסטודנטים שלנו במחקר, תרגול קליני ומלגה, בירור אינטראקטיבי וחוויתי, והזדמנויות למידה בהתמחות המטפחות הצלחה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

The University of Tampa - Overview

The University of Tampa - Get Ready for Extraordinary - Full Video

The University of Tampa
כתובת
The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 813-253-3333