קרא את התיאור הרשמי

על אוניברסיטת סן דייגו

עם יותר מ -9,000 תלמידים מ -85 מדינות ו -50 מדינות, הדולר הוא המוסד העצמאי הצעיר ביותר בארה"ב

מוקדש המורשת המתמשכת של המייסדים שלנו, אוניברסיטת סן דייגו מחויבת להתמודד עם האתגרים הדחופים של האנושות העצמת התלמידים לחיות חיים הגשמה כאזרחים אחראים, גלובלי.

חוגגים את יום השנה ה -70 שלה בשנת 2019, אוניברסיטת סן דייגו מוקדש לקידום מצוינות אקדמית עם משימה מעוגן במסורת האינטלקטואלית הקתולית. התלמידים מעודדים לחקור כיצד אמונה ותבונה תואמים את החינוך ולפתח הרשעות מוסריות חזקות.

אוניברסיטת סן דייגו אשר, כמו העיר שלנו, לקח את שמו מסן דייגו דה Alcalá, נזיר פרנציסקני מ Alcalá de Henares, מנזר ליד מדריד, ספרד. קמפוס האוניברסיטה של 180 דונם נקרא Alcalá Park, ואדריכלות הרנסנס הספרדית המאפיינת את אוניברסיטת אל-קאלאלה בת 500 השנים של ספרד, משמשת השראה למבנים בקמפוס האוניברסיטה.

האוניברסיטה נוסדה תחת הנהגתה של אמא רוזלי קליפטון היל של החברה של הלב הקדוש ואת הבישוף צ'ארלס פרנסיס באדי של הדיוקסיה של סן דייגו.

"יופי ימשוך אותם, הטוב יוביל אותם, אבל האמת תחזיק אותם," אמרה אמא היל. זה כבר פירש אומר כי יופי יהיה בתחילה למשוך אנשים שמגיעים לקמפוס, וכאשר הם כאן, הם יפגשו אנשים שבהם הם מוצאים טוב מסוימים. זה, בתורו, יוביל אותם אל האמת, אשר יחזיק אותם. עבור אמא רוזלי היל, החיפוש אחר האמת היה המטרה של האוניברסיטה.

אוניברסיטת סן דייגו החלה כמכללות נפרדות לגברים ולנשים. הקונגרס המייסד של מכללת סן דייגו לנשים ואוניברסיטת סן דייגו - הכולל את מכללת סן דייגו לגברים ואת בית הספר למשפטים - הוענק בשנת 1949. המכללה לנשים החלה את הלימודים בשנת 1952. המכללה לגברים ולבית הספר של , המחלקה המקצועית הראשונה של האוניברסיטה, החלה את לימודיה ב -1954. במהרה נבנו מבנים נוספים, כולל מרכז האוניברסיטה, כנסיית אימאקולאטה הכחולה, שהוקמה בשנת 1959. בשנת 1972 התמזגו המוסדות האקדמיים אוניברסיטת סן דייגו.

עכשיו נשלט על ידי חבר הנאמנים העצמאית, האוניברסיטה נשארת מוקדש לערכים שנוצרו במקור על ידי אמא היל הבישוף באדי. הסטודנטים בוחרים מתוך עשרות תוכניות לתואר ראשון ותואר שני בחטיבות אקדמיות, כולל המכללה לאמנויות ומדעים; בית הספר לעסקים; בית הספר למשפטים; בית הספר למנהיגות ומדעי החינוך; בית הספר לחקר השלום של ג'ואן ב. בית הספר להנדסה ע"ש שיילי-מרקוס; בית הספר לסיעוד ולמדעי הבריאות של האן; מקצועי ומקצועי.

בשנת 2006, הדולר היה מסווג מחדש על ידי קרן קרנגי לקידום ההוראה כמו דוקטורט / אוניברסיטת המחקר. סיווג מחדש זה מכיר את הצעדים שהאוניברסיטה ביצעה בלימודים מתקדמים ובמחקר.

בספטמבר 2011, דולר ארה"ב נקראה קמפוס של אשוקה או צ'אנגמייקר, תוך הכרה במחוייבותה של האוניברסיטה למציאת פתרונות בר קיימא לבעיות העולמות הדוחקות ביותר. האוניברסיטה מוקדש להכנת התלמידים כדי להיות מסוגל לעשות הבדל חיובי בעולם.

כמכון קתולי, מקדמת האוניברסיטה דו-שיח בין אמונה לבין התבונה, והיא רודפת את טיפוח הידע בקהילה המעריכה חירות אינטלקטואלית, התפתחות אישית הוליסטית וכבוד הדדי. האוניברסיטה מאמצת את ההוראה האקומנית והדתית של מועצת הוותיקן השנייה ומחויבת ליצור קהילה מגוונת ומקיפה של סטודנטים, אנשי סגל ועובדי כל מסורת דתית, וכן אלה המזדהים עם מסורת דתית מסוימת.

חָזוֹן

אוניברסיטת סן דייגו קובעת את הסטנדרט של האוניברסיטה הקתולית המעורבת, העכשווית, שבה מחליפים צ'אנגמקים חדשניים את האתגרים הדחופים של האנושות.

משימה

אוניברסיטת סן דייגו היא מוסד רומי קתולי המחויב לקידום מצוינות אקדמית, הרחבת הידע הליברלי והמקצועי, יצירת קהילה מגוונת וכוללת והכנת מנהיגים המוקדשים להתנהגות אתית ולשירות רחום.

ערכי ליבה

אוניברסיטת סן דייגו מבטאת את הזהות הקתולית שלה על ידי עדים וחוקר את ההודעה הנוצרית כפי שהוכרז על ידי הכנסייה הקתולית. האוניברסיטה מקדמת חקירה אינטלקטואלית של אמונה דתית, מגייסת אנשים ומפתחת תוכניות התומכות במשימת האוניברסיטה ומטפחת קהילת אמונה פעילה. היא מחויבת לכבוד ולפיתוח המלא של האדם כולו. המסורת הקתולית של האוניברסיטה מספקת את הבסיס שעליו ערכי הליבה המפורטים להלן תומכים במשימה.

מצוינות אקדמית

האוניברסיטה מקדמת מצוינות אקדמית בהוראה, בלמידה ובמחקר, כדי לשרת את הקהילות המקומיות, הלאומיות והבינלאומיות. לאוניברסיטה יש אוטונומיה מוסדית ויושרה הדרושים לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חקירה אינטלקטואלית וחופש אקדמי.

יֶדַע

האוניברסיטה מקדמת פיתוח אינטלקטואלי; מקדם אזרחות דמוקרטית וגלובלית; מטפח הערכה ליופי, לטוב ולאמת; ומספק הזדמנויות להתפתחות הפיזית, הרוחנית, הרגשית, החברתית והתרבותית של התלמידים. האוניברסיטה מקנה חינוך מקצועי המושתת על יסודות הלימוד הליברלי, תוך הכנת התלמידים להבנת נושאים מורכבים והבעת דעות מושכלות באומץ ובהרשעה.

קהילה

האוניברסיטה מחויבת ליצור קהילה מסבירת פנים, כוללנית ושתופית, המודגשת ברוח של חופש ושל צדקה, ומסומנת בהגנה על זכויות האדם וכבודו. האוניברסיטה מעריכה תלמידים, אנשי סגל וצוות מרקע שונה ומסורות אמונה ומחויבת ליצירת אווירה של אמון, ביטחון וכבוד בקהילה המאופיינת במגוון עשיר של אנשים ורעיונות.

התנהגות אתית

האוניברסיטה מספקת חינוך מבוסס ערכים המודיע על פיתוח שיקול דעת והתנהגות אתית. האוניברסיטה מבקשת לפתח מנהיגים אתיים ואחראיים לטובת הכלל המשותף, המוסמכים לעסוק בעולם מגוון ומשתנה.

שירות רחום

האוניברסיטה מחבקת את המסורת המוסרית והחברתית הקתולית על ידי מחויבותה לשרת בחמלה, לטפח שלום ולעבוד למען הצדק. האוניברסיטה רואה בשלום חלק בלתי נפרד מהצדק ומקדם חינוך, מלגה ושירות לעיצוב עולם אנושי יותר.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of San Diego School of Business

ב USD, קבענו את הבמה לך להיות מתרגל פיננסי מוצלח במקום העבודה העולמי של היום. בתוך 10 חודשים, סטם המיועד שלנו מאסטר למדעים בתוכנית האוצר יכין אותך לקחת את שתי רמות הראשון ... [+]

המחקר מיושם האוצר בתוכנית STEM- המיועד.

ב USD, קבענו את הבמה לך להיות מתרגל פיננסי מוצלח במקום העבודה העולמי של היום. בתוך 10 חודשים, סטם המיועד שלנו מאסטר למדעים במימון יכין אותך לקחת את שתי רמות הראשון של אנליסט פיננסי Chartered (CFA) הבחינה. כמו CFA, תוכלו להחזיק את הייעוד הפיננסי המוכר ביותר מכובד בעולם.

באמצעות למידה מותאמת אישית, סגל המחקר שלנו יועץ יועצים פיננסיים יועץ לך לטבול לך בנושאים גלובליים כולל שוקי מטבע, המסחר תנועות ההון, ואת המערכת המוניטרית הבינלאומית. עם הידיים על ניסיון החלת טכניקות מודלים פיננסיים באמצעות מסדי נתונים כמו WRDS ו Compustat לנהל מחקר אמפירי, אתה יכול להתמודד עם האתגרים הנוכחיים מול המגזר הפיננסי.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of San Diego School of Business

אנו להוטים לעזור לקדם את הקריירה הנדל"ן שלך ומהר. בתוך 10 חודשים בלבד, תוכל להרחיב את הידע שלך, ליצור קשרים עם אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן ולהיות מצויד טוב יותר בתפקיד הנוכחי ... [+]

לבנות את העתיד שלך בתחום הנדל"ן.

אנו להוטים לעזור לקדם את הקריירה הנדל"ן שלך ומהר. בתוך 10 חודשים בלבד, תוכל להרחיב את הידע שלך, ליצור קשרים עם אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן ולהיות מצויד טוב יותר בתפקיד הנוכחי שלך - או מתוחכם למשהו גדול יותר. בהנחיית המחקר החדשני של הפקולטה שלנו, תלמד את שיטות העבודה המומלצות העדכניות ביותר בתחום הנדל"ן האתי והיעיל.

תוכלו ללמוד את השלבים הכרוכים בפיתוח נדל"ן מסחרי, כולל רכישת אתרים, שווי נכסים, מימון ושיווק, אסטרטגיות חכירה. פרופסורים ייעודי הנדל"ן שלנו יציע המומחיות הכמותית שלהם כמו שאתה לומד מודלים פיננסיים הרכבת עבור הכי מבוקש ביותר מקצועי אחרי הייעודים, כולל ARGUS, LEED ו CCIM.... [-]

ארצות הברית San Diego
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of San Diego School of Business

חברות זקוקות לאנשי מקצוע ששניהם בקיאים בנתוני נתונים ויש להם מנהיגים מובילים עסקיים אשר יכולים לשכפל את המיומנויות הללו כדי לספק את התובנות החכמות ביותר האפשריות. סטודנט ... [+]

תובנות חדה יותר. עסקים חכמים יותר. ההזדמנות שלך לנהוג שינוי.

חברות זקוקות לאנשי מקצוע ששניהם בקיאים בנתוני נתונים ויש להם מנהיגים מובילים עסקיים אשר יכולים לשכפל את המיומנויות הללו כדי לספק את התובנות החכמות ביותר האפשריות. סטודנט מוסמך של STEM מוסמך במדע ב- Analytics העסקי נועד להעצים אותך כדי לענות על הצורך הגובר הזה. באמצעות למידה חווייתית בסן דייגו ובחו"ל, תוכלו לקבל הבנה הוליסטית של מה אפשרי כאשר אתה מצויד כדי לחשוף את התובנות ניתוח עסקי יכול להציע. כדי ליצור תוכנית מכינה לך להצליח, חברי סגל USD עבד בשיתוף פעולה הדוק עם מנהיגים עסקיים ופיתח תוכנית הלימודים מבוסס על המשוב שלהם כדי להבטיח שאתה מוכן הקריירה ביום שאתה בוגר. תוכנית הלימודים המתקבלת כוללת קורסים שתוכננו במיוחד לתכנית המאסטר שלנו בניתוח עסקי, כולל קורסים בתכנות אנליטי, כריית נתונים, ניהול נתונים, ויזואליזציה של נתונים אינטראקטיביים.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Master

University of San Diego School of Business

מחפש לקדם את הקריירה החשבונאית שלך? הורים שלנו ב חשבונאות (MACC) ו Masters של מיסוי (MTAX) תוכניות יהיה להכין אותך לקריירה מתגמלת כמו רואי חשבון ברמה העליונה או רו"ח CPA. ... [+]

תחשוב מעבר ליסודות.

מחפש לקדם את הקריירה החשבונאית שלך? הורים שלנו ב חשבונאות (MACC) ו Masters של מיסוי (MTAX) תוכניות יהיה להכין אותך לקריירה מתגמלת כמו רואי חשבון ברמה העליונה או רו"ח CPA. גודלו הקטן של מחלקה חשבונאית מאפשר לכל תלמיד לקבל תשומת לב חד-צדדית ממומחי הפקולטה שלנו.

באמצעות מחקרי מקרה, סימולציות ותרגילים חווייתיים, תוכלו לתרגל מנהיגות אתית וללמוד לנהל משא ומתן על אסטרטגיות פיננסיות עם לקוחות וצוותים פנימיים. עם בחירות כגון בחינת הונאה ו משפטית חשבונאות המדינה ואת המיסוי המקומי, אתה יכול להתמחות תואר שלך בחשבונאות בתחומים הרלוונטיים ביותר את המטרות שלך. אתה יכול גם לנצל את הלמידה בחו"ל וביקור בחברות בינלאומיות כדי לקבל פרספקטיבה חשבונאית גלובלית.... [-]

ארצות הברית San Diego
ספטמבר 2019
תכנית מלאה
10 - 17 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית