University of Northwestern St. Paul

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המחלקה למשרדים נוצרים

המחלקה למשרדי הנוצרים מכינה את הסטודנטים ללימודי תואר שני ולשמש בארה"ב ובחו"ל ככמרים, מיסיונרים, מורים וכמנהיגים ללא מטרות רווח.

על המחלקה

החזון שלנו הוא לעודד מנהיגים מתעוררים לחיות את קריאתם לכל מקום שאלוהים ישלח אותם. אנו רוצים לעזור לך לגלות את הייעוד הייחודי שלך ולפתח כישורי ליבה בהוראה לטרנספורמציה רוחנית, פיתוח מערכות יחסים דומות למשיח, מה שמוביל להשפעה חזונית ולקשר עם תרבויות וקהילות מגוונות. אנו עושים זאת באמצעות חמישה תארים עיקריים הכוללים ריכוזים בסגידה ואמנויות יצירה, משרד ילדים ומשפחה, מנהיגות ללא מטרות רווח, צדק חברתי, הוראה בשפה האנגלית, חינוך גלובלי, ניהול מחנות ומרכז כנסים וכו '.

התמחות במשרדי כריסטיאן

התלמידים צוברים ידע מעשי וניסיון רב ערך לקורות חיים דרך חוויות סטאז '. יש צורך בהתמחות עבור כל ראשי התפקידים במחלקת המשרדים הנוצריים. מחלקת המשרדים הנוצרים מציעה ארבעה סוגים של ניסיון בתחום וקורסי התמחות. אנו מאמינים כי חיוני שהתלמידים שלנו יעשו משרד תחת פיקוח של חונך כדי שיוכלו ליישם למידה בכיתה בסביבה בטוחה ותומכת. התלמידים גם משלימים משימות סטאז 'כדי לעזור להם להרהר במה שהם לומדים בתחום ולקבל תמיכה מהפרופסור שלהם בצפון-מערב.

התמחות במשרדים

התמחות במשרד מחייבות למידה בכיתות וחיות מכריעות בהכנת התלמידים למילוי צרכים בעולם האמיתי.

סטודנט במשרד מתפלל עם מבוגרים אחרים

המחלקה למשרדים הנוצרים מחייבת התמחות במשרדי התפקידים הבאים:

  • משרד
  • מינהל ללא מטרת רווח עם מסלול משרד
  • לימודי פסטורל
  • לימודי נוער ומבוגרים מתפתחים

כשסטודנטים מאחד מאותם תארים ראשיים בצפון-מערב מערב, יהיה להם ניסיון של מינימום 200 שעות באתר משרד. באמצעות סטאז ', סטודנטים של משרדי כריסטיאן מרוויחים זמן תרגול יקר כאשר הם משתתפים במשרד שיבחר. בין אם במשרד כנסייה או בצנחנים, ניתנות לסטודנטים הזדמנויות ללמד, להוביל, לתכנן ולראות מה יש במשרד. לכל סטודנט מנטור באתר המחויב להנחות, להתפלל, לעודד, לאתגר ולעשות כל מה שצריך כדי שהתלמיד ישגשג ויגדל במיומנויותיו, בידע ובניסיון שלו.

התוכנית מיועדת לסטודנטים להשתתף בהתמחות במהלך כל סמסטר הסתיו והאביב של השנה הבוגרת או הבוגרת שלהם. סטודנטים יכולים עדיין להשתתף בשיעורים בקמפוס בזמן עבודת ההתמחות שלהם - כל חלק דורש 100 שעות של מעורבות במשרד במהלך הסמסטר. זה מאפשר להם לקחת את מה שהם לומדים בכיתה ולהחיל אותו מיידית במסגרת משרד. מרבית אתרי הסטאז 'שלנו הם מקומיים - יתרון גדול לקהילה ולתלמידים שלנו. התלמידים עשויים גם לעשות התמחות במהלך הקיץ אם הם עומדים בדרישות הקורס. התמחות בקיץ יכולות להיות מקומיות, מחוץ למדינה או מחוץ לארה"ב. עבודות הלימוד שלה מסתיימות דרך האינטרנט.119032_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

סטאז 'ללימודים בין תרבויות

חוויה חיונית זו מעניקה למגדלי ICS הקשר יסודי לתקשורת ולשרת בין תרבויות.

תמונה קבוצתית של סטודנטים למתמחים בסטודיו

ניתן להשלים התמחות ב- ICS במגוון דרכים בהתאם למטרות התלמיד. מחלקת המשרדים הנוצרים משתפת פעולה עם ארגונים אחרים כדי לספק את הסוגים הבאים של חוויות התמחות ב- ICS:

טיולים בהנחיית הפקולטה

אלה טיולי משימה מעבר לים בהובלת פרופסור מצפון-מערב, שבמהלכם סטודנטים מבקרים וחוקרים מגוון משרדים, תרבויות, מדינות וקבוצות דתיות. על מנת לספק חוויה משמעותית בין תרבויות ושירותי למידה, טיולים אלה נמשכים בדרך כלל שלושה שבועות לפחות.

התמחות עצמאית

התלמידים עשויים גם לבחור לעשות התמחות עצמאית בתחום שבחרתם, כל עוד זה מתאים לקריטריוני הקורס. מחלקת המשרדים הנוצרים מפתחת מערכות יחסים עם מגוון של משימות בינלאומיות ועמותות וארגונים ללא מטרות רווח באמצעותם ניתן להשלים התמחות אלה. יש לתאם מראש את ההתמחות הזו עם הפרופסורים ללימודים בין תרבויות והיא חייבת להיות מאושרת על ידי יו"ר המחלקה.

ללמוד בחו"ל

נורת'ווסטרן הוא חבר ב- CCCU, המספק מגוון מגוון של תכניות לימוד מחוץ לקמפוס העומדות לרשות ג'וניור וקשישים מוסמכים. למידע נוסף על סטאז 'אצל סטודנטים אינטרנשיונל בקוסטה ריקה. יש לתאם מראש את ההתמחות הזו עם הפרופסורים ללימודים בין תרבויות והיא חייבת להיות מאושרת על ידי יו"ר המחלקה.

ריכוזי המחקר והמחקר הבין-תרבותי

לסטודנטים במאגרי הלימוד הבין-תרבותי, המשרד ובני הנוער והלימודים למבוגרים מתעוררים יש אפשרות להמשיך במגוון ריכוזים במסגרת תוכנית התארים שלהם. יש להם גם אפשרות לעבוד עם היועץ שלהם כדי לבנות את הריכוז שלהם באמצעות שיעורי העברה או שיעורים העונים על תחום העניין והמשרד המיועד שלהם.

מיקומים

סנט פול

כתובת
3003 Snelling Ave North
סנט פול, מינסוטה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך