קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא

ברוכים הבאים אל מכללת UNT להנדסה, מכללה צעירה ותוססת באוניברסיטה ברמה גבוהה (R1). המכללה עוברת שלב של טרנספורמציה, והוסיפה תשעה קטינים / קביעות ושני חברי סגל ללא קביעות בשנת 2019, עם תוכניות להמשיך ולהתרחב במהלך 4-5 השנים הבאות.

כמובילה בתחום המחקר והחינוך, המכללה הקימה אשכולות של מצוינות במחקר, כולל ייצור תוספות, אבטחה ברשתית וביו-הנדסה. המכללה עובדת גם עם הממשלה על יוזמות ממשלתיות וארציות שונות, כולל מחקרים בתחום ההגנה הלאומית, ניתוח תגובה, ואחסון פסולת גרעינית. השותפות שלנו עם חיל האוויר וצבא מעבדות המחקר לבד מגובה במענק מחקר שנתי של 5 מיליון דולר.

יש לנו מעל 4,000 סטודנטים ב UNT הנדסה, עם כ -250 נרשמו תוכניות הדוקטורט שלנו. בסך הכל, המכללה להנדסה מציעה 4 דוקטורט, 7 ו 10 תואר ראשון תואר ראשון בהנדסה ביו רפואית, מדעי המחשב, הנדסת מחשבים, טכנולוגיית מידע, הנדסת חשמל, מדע החומרים והנדסה, מכני הנדסת אנרגיה, הנדסת בניין טכנולוגיה מכני טכנולוגיה הנדסית, אשר מכינים את התלמידים שלנו להתחרות בשוק העולמי של היום. בנוסף, המכללה הקימה מספר 3 3 תוכניות חינוך עם אוניברסיטאות בהודו וסין.

כשותף עם הקהילה המקומית, המכללה משתפת פעולה עם יותר מ 20 חברות ב Metroplex דאלאס באמצעות מחקר בכיר עיצוב פרויקטים אבן. בנוסף, יוזמת UNT STEM @ thePark שלנו מביאה את תלמידי K-12 מכל רחבי DFW יחד עם סטודנטים של UNT בהנדסה ופקולטה כדי ללמוד עוד על מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה.

אונט קולג 'להנדסה פועלת להשפעה חיובית על חייהם של התלמידים שלנו, כמו גם בתוך Metroplex דאלאס, מדינת טקסס, ארה"ב, ובעולם. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו במסע שלנו להשפעות חיוביות.

הַאֲמָנָה

הסמכה הנדסת ABET

  • הנדסת מחשבים
  • הנדסת חשמל
  • חומרים מדע והנדסה
  • הנדסת מכונות ואנרגיה

הסמכה למדעי המחשב ABET

  • מדעי המחשב
  • טכנולוגית מידע

ABET הנדסת טכנולוגיה הסמכה

  • טכנולוגיה להנדסת מבנים
  • הנדסת חשמל טכנולוגיה
  • הנדסת מכונות טכנולוגיה

משימה

המשימה של מכללת UNT להנדסת היא לנצל את ההזדמנות לחדשנות ומצוינות בהוראה, מחקר, שירות. זה יושג על ידי ברית אסטרטגית בין כל המכללות של המכללה באזור, מדינת טקסס ואת האומה. המחוזות המעורבים כוללים בראש ובראשונה את הסטודנטים לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר שני, כמו גם יחידות אקדמיות ותעשייה, במיוחד בצפון טקסס, כדי לטפח פיתוח כלכלי ולקדם סביבה מגוונת מבחינה אקדמית.

חָזוֹן

החזון של המכללה להנדסה הוא לקבל את ההוראה באיכות הגבוהה ביותר תוכניות מחקר רב תחומית בצפון טקסס ומעבר: בתחומים נבחרים אסטרטגית של הנדסה, טכנולוגיה הנדסה, ומדעי המחשב כי השירות הקהילה, התעשייה, ואת המקצוע; בסביבה מגרה אינטלקטואלית ומגוונת; ותמיכה בתעשייה ופיתוח כלכלי.

תוכנית אסטרטגית

התוכנית האסטרטגית מציגה אסטרטגיות, פעולות וערכים לפיתוח תוכניות לתואר ראשון ותואר שני, ולהגדיל את המחקר, המוניטין וההתקדמות של מכללת UNT להנדסה (CENG) ממצבה הנוכחי בשנת 2014 למצב הרצוי שלה בשנת 2019, אוניברסיטה ו -2014 תוכנית לעניינים אקדמיים.

פארק דיסקברי

פארק המחקר הגדול ביותר באזור צפון טקסס עם כמעט 300 דונם של שטח המוקדש למדעים, טכנולוגיה והנדסה, Discovery פארק של UNT ממוקם 5 ק"מ מצפון לקמפוס הראשי של UNT בדנטון, טקסס. הוא כולל בניין 590,000 רגל מרובע, אשר נכבש על ידי המכללה להנדסה, המכללה למידע המרכז לאינפורמציה ואבטחת המחשב ותומך אינטראקטיבי ורב תחומי STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה) מחקר, חינוך והדרכה כי תועלות לסטודנטים, לסגל ולקהילה, ומרחיבה את הפיתוח הכלכלי על ידי פיתוח שותפויות בין אוניברסיטאות לתעשייה.

UNT's Discovery Park כולל מספר מעבדות מחקר מתקדמות, כגון מתקן לחקר חומרים (MRF), מתקן עם מיקרוסקופים רבי עוצמה עבור אפיון ועיבוד תלת מימדי, וקומפלקס החממה, מתקן מבוקר אקלים עם תשתית להרחבה כדי להתאים לתנאי גידול מגוונים, כולל תקרות גבוהות לגידול קנה סוכר וצמחים גבוהים אחרים.

פארק דיסקברי נמצא ליד הכביש המהיר 35 וממוקם באזור חניה גדול. ניתן להגיע אליו גם באמצעות אוטובוס ההסעות בקמפוס.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of North Texas College of Engineering

איפה היית רוצה את התואר השני לקחת אותך? האם תוכלו לפתח רשת חיישן אלחוטי אינטליגנטי, שיכול לזהות חומרים ביולוגיים או כימיים? דרך חדשה לנהל אותות אקוסטיים בדיבור, אולטרסאונ ... [+]

איפה היית רוצה את התואר השני לקחת אותך? האם תוכלו לפתח רשת חיישן אלחוטי אינטליגנטי, שיכול לזהות חומרים ביולוגיים או כימיים? דרך חדשה לנהל אותות אקוסטיים בדיבור, אולטרסאונד, מכשירי שמיעה או מוסיקה? או משהו חדש לגמרי?

כדי להרוויח תואר שני בהנדסת חשמל, תבחר באחת מהפעולות הבאות.

אפשרות לתזה

24 שעות אשראי של קורסי הנדסת חשמל נדרשים6 שעות אשראי של קורס תזה של מאסטר... [-]
ארצות הברית Denton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of North Texas College of Engineering

המחלקה למדעי המחשב והנדסה באוניברסיטת צפון טקסס מציעה קורסים שמובילים לתואר שני במדעי המחשב בהנדסת מחשבים. ... [+]

המחלקה למדעי המחשב והנדסה באוניברסיטת צפון טקסס מציעה קורסים שמובילים לתואר שני במדעי המחשב בהנדסת מחשבים.

יש לך שתי אפשרויות להרוויח תואר שני.

אפשרות התזה דורשת 30 שעות לימוד של הקורסים, כולל 6 שעות אשראי של תזה.האפשרות ללא תזה דורשת 36 שעות לימוד של הקורסים. זה עשוי לכלול 3 שעות אשראי של הפרויקט או 6 שעות אשראי של הבעיה במקום תזה.

אתה יכול לבחור אזור התמחות בהתייעצות עם פרופסור גדול רכזת בוגר.... [-]

ארצות הברית Denton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of North Texas College of Engineering

איפה תוכל לעשות את חותמך בחידושים עתידיים? האם תסייע לספק אנרגיה נקייה ובר קיימא יותר, לשפר את בריאות האדם או לתכנן טכנולוגיות טובות יותר לתחבורה קרקעית ואווירית, או אפיל ... [+]

איפה תוכל לעשות את חותמך בחידושים עתידיים? האם תסייע לספק אנרגיה נקייה ובר קיימא יותר, לשפר את בריאות האדם או לתכנן טכנולוגיות טובות יותר לתחבורה קרקעית ואווירית, או אפילו לחקר החלל?

תוכל לתכנן את התוכנית לתואר עם סיוע ואישור של הפרופסור העיקרי שלך ואת הוועדה המייעצת. הסיום דורש להרוויח ממוצע B בכל הקורסים.

אפשרות לתזה

24 שעות אשראי של קורסים לתואר שני. מינימום של 18 שעות אשראי יש לבחור מתוך קורסים המוצעים על ידי המחלקה להנדסת מכונות ואנרגיה. ניתן לבחור את הקורסים הנותרים ממחלקות אחרות באישור יועץ הפקולטה.6 שעות עבודה של עבודת מאסטר. מצגת בעל פה של התזה נדרשת. החלטה על קבלת התזה נעשית על ידי הוועדה המייעצת שלך.... [-]
ארצות הברית Denton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of North Texas College of Engineering

המחלקה להנדסה טכנולוגיה באוניברסיטת צפון טקסס מספק לך את ההזדמנות כדי לצבור ניסיון מעשי בהנדסה טכנולוגיה ומחקרים טכניים ומכין אותך לתכנן, לבנות, לבדוק, להפעיל ולתחזק מגוו ... [+]

המחלקה להנדסה טכנולוגיה באוניברסיטת צפון טקסס מספק לך את ההזדמנות כדי לצבור ניסיון מעשי בהנדסה טכנולוגיה ומחקרים טכניים ומכין אותך לתכנן, לבנות, לבדוק, להפעיל ולתחזק מגוון של מערכות ותהליכים. המחלקה שלנו היא היחידה מסוגה באזור דאלאס-פורט וורת 'ומציעה קורסים שמובילים לתואר שני במדעים בהנדסת טכנולוגיה.

התוכנית שלך מתוכננת בהנחיית פרופסור או יועץ ראשי במהלך הסמסטר הראשון ללימודים מתקדמים. כאשר התוכנית לתואר מוסמך אושרה על ידי דיקן בוגר, אתה תתקבל מועמדות.... [-]

ארצות הברית Denton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of North Texas College of Engineering

חומרים ביו-רפואיים, מתכות, פולימרים, משקפיים, אלקטרוניקה: כולם נבדקים ומשופרים מדי יום על ידי מהנדסי חומרים ומדענים המפתחים בעיות חיוניות וטכנולוגיות מתקדמות. איפה תוכל ל ... [+]

חומרים ביו-רפואיים, מתכות, פולימרים, משקפיים, אלקטרוניקה: כולם נבדקים ומשופרים מדי יום על ידי מהנדסי חומרים ומדענים המפתחים בעיות חיוניות וטכנולוגיות מתקדמות. איפה תוכל לעשות את התרומה שלך?

המחלקה למדע חומרים והנדסה באוניברסיטת צפון טקסס מציעה קורסים שמובילים תואר שני במדעים חומרים מדע והנדסה. התלמידים יבחרו באחת מהאפשרויות הבאות.

אפשרות לתזה

12 שעות לימוד של קורסי ליבה12 שעות אשראי של קורסי בחירה2 שעות אשראי של קורס סמינר במדעי החומרים והנדסה6 שעות עבודה של תזה... [-]
ארצות הברית Denton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of North Texas College of Engineering

המחלקה למדעי המחשב והנדסה באוניברסיטת צפון טקסס מציעה קורסים שמובילים לתואר שני במדעי המחשב. ... [+]

המחלקה למדעי המחשב והנדסה באוניברסיטת צפון טקסס מציעה קורסים שמובילים לתואר שני במדעי המחשב.

יש לך שתי אפשרויות להרוויח תואר שני.

אפשרות התזה דורשת 30 שעות לימוד של הקורסים, כולל 6 שעות אשראי של תזה.האפשרות ללא תזה דורשת 36 שעות לימוד של הקורסים. זה יכול לכלול 3 שעות אשראי של פרויקט או 6 שעות אשראי של בעיה במקום תזה.

אתה יכול לבחור אזור התמחות בהתייעצות עם פרופסור גדול רכזת בוגר.... [-]

ארצות הברית Denton
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
1155 Union Circle
310440 Denton, Texas, ארצות הברית