University of North Texas College of Engineering

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוך הבא

ברוכים הבאים אל מכללת UNT להנדסה, מכללה צעירה ותוססת באוניברסיטה ברמה גבוהה (R1). המכללה עוברת שלב של טרנספורמציה, והוסיפה תשעה קטינים / קביעות ושני חברי סגל ללא קביעות בשנת 2019, עם תוכניות להמשיך ולהתרחב במהלך 4-5 השנים הבאות.

כמובילה בתחום המחקר והחינוך, המכללה הקימה אשכולות של מצוינות במחקר, כולל ייצור תוספות, אבטחה ברשתית וביו-הנדסה. המכללה עובדת גם עם הממשלה על יוזמות ממשלתיות וארציות שונות, כולל מחקרים בתחום ההגנה הלאומית, ניתוח תגובה, ואחסון פסולת גרעינית. השותפות שלנו עם חיל האוויר וצבא מעבדות המחקר לבד מגובה במענק מחקר שנתי של 5 מיליון דולר.

יש לנו מעל 4,000 סטודנטים ב UNT הנדסה, עם כ -250 נרשמו תוכניות הדוקטורט שלנו. בסך הכל, המכללה להנדסה מציעה 4 דוקטורט, 7 ו 10 תואר ראשון תואר ראשון בהנדסה ביו רפואית, מדעי המחשב, הנדסת מחשבים, טכנולוגיית מידע, הנדסת חשמל, מדע החומרים והנדסה, מכני הנדסת אנרגיה, הנדסת בניין טכנולוגיה מכני טכנולוגיה הנדסית, אשר מכינים את התלמידים שלנו להתחרות בשוק העולמי של היום. בנוסף, המכללה הקימה מספר 3 3 תוכניות חינוך עם אוניברסיטאות בהודו וסין.

כשותף עם הקהילה המקומית, המכללה משתפת פעולה עם יותר מ 20 חברות ב Metroplex דאלאס באמצעות מחקר בכיר עיצוב פרויקטים אבן. בנוסף, יוזמת UNT STEM @ thePark שלנו מביאה את תלמידי K-12 מכל רחבי DFW יחד עם סטודנטים של UNT בהנדסה ופקולטה כדי ללמוד עוד על מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה.

אונט קולג 'להנדסה פועלת להשפעה חיובית על חייהם של התלמידים שלנו, כמו גם בתוך Metroplex דאלאס, מדינת טקסס, ארה"ב, ובעולם. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו במסע שלנו להשפעות חיוביות.

הַאֲמָנָה

הסמכה הנדסת ABET

  • הנדסת מחשבים
  • הנדסת חשמל
  • חומרים מדע והנדסה
  • הנדסת מכונות ואנרגיה

הסמכה למדעי המחשב ABET

  • מדעי המחשב
  • טכנולוגית מידע

ABET הנדסת טכנולוגיה הסמכה

  • טכנולוגיה להנדסת מבנים
  • הנדסת חשמל טכנולוגיה
  • הנדסת מכונות טכנולוגיה

משימה

המשימה של מכללת UNT להנדסת היא לנצל את ההזדמנות לחדשנות ומצוינות בהוראה, מחקר, שירות. זה יושג על ידי ברית אסטרטגית בין כל המכללות של המכללה באזור, מדינת טקסס ואת האומה. המחוזות המעורבים כוללים בראש ובראשונה את הסטודנטים לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר שני, כמו גם יחידות אקדמיות ותעשייה, במיוחד בצפון טקסס, כדי לטפח פיתוח כלכלי ולקדם סביבה מגוונת מבחינה אקדמית.

חָזוֹן

החזון של המכללה להנדסה הוא לקבל את ההוראה באיכות הגבוהה ביותר תוכניות מחקר רב תחומית בצפון טקסס ומעבר: בתחומים נבחרים אסטרטגית של הנדסה, טכנולוגיה הנדסה, ומדעי המחשב כי השירות הקהילה, התעשייה, ואת המקצוע; בסביבה מגרה אינטלקטואלית ומגוונת; ותמיכה בתעשייה ופיתוח כלכלי.

תוכנית אסטרטגית

התוכנית האסטרטגית מציגה אסטרטגיות, פעולות וערכים לפיתוח תוכניות לתואר ראשון ותואר שני, ולהגדיל את המחקר, המוניטין וההתקדמות של מכללת UNT להנדסה (CENG) ממצבה הנוכחי בשנת 2014 למצב הרצוי שלה בשנת 2019, אוניברסיטה ו -2014 תוכנית לעניינים אקדמיים.

פארק דיסקברי

פארק המחקר הגדול ביותר באזור צפון טקסס עם כמעט 300 דונם של שטח המוקדש למדעים, טכנולוגיה והנדסה, Discovery פארק של UNT ממוקם 5 ק"מ מצפון לקמפוס הראשי של UNT בדנטון, טקסס. הוא כולל בניין 590,000 רגל מרובע, אשר נכבש על ידי המכללה להנדסה, המכללה למידע המרכז לאינפורמציה ואבטחת המחשב ותומך אינטראקטיבי ורב תחומי STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה) מחקר, חינוך והדרכה כי תועלות לסטודנטים, לסגל ולקהילה, ומרחיבה את הפיתוח הכלכלי על ידי פיתוח שותפויות בין אוניברסיטאות לתעשייה.

UNT's Discovery Park כולל מספר מעבדות מחקר מתקדמות, כגון מתקן לחקר חומרים (MRF), מתקן עם מיקרוסקופים רבי עוצמה עבור אפיון ועיבוד תלת מימדי, וקומפלקס החממה, מתקן מבוקר אקלים עם תשתית להרחבה כדי להתאים לתנאי גידול מגוונים, כולל תקרות גבוהות לגידול קנה סוכר וצמחים גבוהים אחרים.

פארק דיסקברי נמצא ליד הכביש המהיר 35 וממוקם באזור חניה גדול. ניתן להגיע אליו גם באמצעות אוטובוס ההסעות בקמפוס.

מיקומים

דנטון

כתובת
1155 Union Circle
310440 דנטון, טקסס, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך