קרא את התיאור הרשמי

מדוע טיפול בתחליפי הורמונים

מעבדה חיים

בית הספר Kabacoff E. לסטר של בית מלון, מסעדה ומנהלת התיירות מציע חינוך ניהול אירוח לתואר ראשון בבכורה. תכנית התואר השני יוצאת דופן שלנו היא היחיד במדינת לואיזיאנה. הניסיון שלנו מצויר על הבד של העיר ניו אורלינס - מעבדה אירוח חי. האם אתה רואה את עצמך בתמונה הזאת?

קחו למשל את האפשרויות!

הרובע הצרפתי, מרדי גרא, פסטיבלי ג'אז ומורשת, אירועי ספורט מרכזיים! אין מקום כמו ניו אורלינס! רוב רשתות בתי מלון הגדולות מיוצגות בעיר ואזור המטרופולין מציע מגוון רחב של הזדמנויות בבתי מלון, מסעדות, חברות מזון שירות, מועדונים פרטיים, חברות סיור, וחברות שירות אמנה. מיזמים חדשים בחדרי בית מלון, ספינות נהר ובתי קזינו יבשתיים, יחד עם הייחוד והקסם של הרובע הצרפתי, המטבח שלנו ברמה העולמית, הריכוז הגדול ביותר של שפים מפורסמים בעיר אחת, ומוסיקת ג'אז להפוך ניו אורלינס החיים הגדולים ביותר " מעבדה "על אירוח וניהול תיירות בארץ.

נקודות של גאווה

בית הספר לסטר E. Kabacoff של בית מלון, מסעדה ומנהלת תיירות - אנחנו בית ספר בשם: בית ספר Kabacoff E. לסטר של בית מלון, מסעדה ומנהלת תיירות.

  • יש לנו התואר השני רק באירוח ותיירות מנהל במדינת לואיזיאנה.
  • בית הספר לטיפול הורמונלי הוא מוכר על ידי AACSB.
  • תשעים אחוזים מכל התלמידים שלנו עובדים במשרות מלאה או במשרה חלקית שאינם קשורות ישירות למקצוע שלהם.
  • יש הסגל שלנו יש ניסיון משמעותי בתעשייה ובכלל זה מנהל כללי, סגן נשיא חטיבה, ואחרים.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

תיירות היא התעשייה הגדולה בעולם ועל ידי שנת 2011 יעסיקו מעל 260 מיליון אנשים ברחבי העולם. אנשים רבים אינם מודעים כי מעבר לעובדי קו החזית שכולנו רואים שיש קאדר של מתוחכם ב ... [+]

מה זה?

תכנית לתואר מתקדם כדי להתכונן טוב יותר מנהיגי עתיד בתעשיית האירוח והתיירות.

למה לבחור אירוח וניהול תיירות?

תיירות היא התעשייה הגדולה בעולם ועל ידי שנת 2011 יעסיקו מעל 260 מיליון אנשים ברחבי העולם. אנשים רבים אינם מודעים כי מעבר לעובדי קו החזית שכולנו רואים שיש קאדר של המנהלים מתוחכמים ביותר עם משימות מורכבות ומאתגרות הדורשות מיומנויות ניהוליות מתקדמות.

מדוע תואר מאסטרס COMPLETE? ... [-]
ארצות הברית ניו אורלינס
ספטמבר 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית