קרא את התיאור הרשמי

על University of Louisville

University of Louisville היא אוניברסיטת מחקר הנתמכת על ידי מדינה הממוקמת במטרופולין הגדול ביותר של קנטאקי. נוסדה בשנת 1798, הייתה זו האוניברסיטה הציבורית הראשונה בבעלות העיר בארצות הברית. UofL היא אוניברסיטת דוקטורט "מחקר 1" ואחת המפיקות המובילות במדינה של פרסי פולברייט הסטודנטים. בשנת 2019 UofL קיבלה דירוג זהב והיא דורגה ב- 100 בתי הספר המובילים ביותר בעולם על ידי STARS

הצהרת משימה

University of Louisville רודפת מצוינות וכליליות בעבודתה לחינוך ולשרת את הקהילה שלה באמצעות:

  1. ללמד סטודנטים מגוונים לתואר ראשון, לתארים מתקדמים ומקצועיים במטרה לפתח אזרחים, מנהיגים ומלומדים מעורבים,
  2. תרגול ויישום של פעילויות מחקר, מלגות ופעילות יצירה, וכן
  3. מתן שירות ומאמץ מעורבים המשפרים את איכות החיים עבור קהילות מקומיות וגלובליות.

האוניברסיטה מחויבת להשגת העליונה כאוניברסיטת מחקר מטרופולינית המוכרת לאומית.

קמפוסים

קמפוס בלנקאפ

קמפוס בלקנאפ [מפת PDF] נחשב לקמפוס הראשי של בית הספר ונמצא דרומית למרכז לואיוויל. בגובה 287 דונם, זה ביתם של שבע מתוך 12 המכללות האקדמיות (וקאסט של פסל The Thinker של אוגוסט רודין). שטח הקמפוס כולל גם אצטדיון הכדורגל (אצטדיון הקרדינל), אצטדיון הסופטבול (Owsley B. Frazier Cardinal Park), מסלול הקרדינל ואצטדיון הכדורגל, מרכז הטניס בס ראד ואצטדיון הבייסבול (אצטדיון ג'ים פטרסון).

המרכז למדעי הבריאות

מזרחית למרכז העיר לואיוויל, קמפוס המרכז למדעי הבריאות (HSC) [מפת PDF] הוא לב ליבו של המרכז הרפואי לואיוויל ומכיל את בית הספר לרפואה, בית הספר לסיעוד, בית הספר לבריאות הציבור.

קמפוס שלבי הרסט

קמפוס שלבי הרסט הוא חלקת אדמה בגודל 243 דונם שנמצאת במזרח לואיוויל, על דרך שלביוויל ליד פארק הורסטבורן. במקור האתר של המכללה הדרומית של קנטאקי, UofL רכשה את האדמות המאכלסות כיום עסקים, משרדים ומאמצי טכנולוגיה. קמפוס ShelbyHurst הוא גם המיקום של המרכז לרפואה חזויה (מתקן ביולוגי-בטיחות ברמה 3) וגם מרכז המשאבים לטכנולוגיית המידע של המחלקה לביטחון פנים בארה"ב.

הסמכה מוסדית ומקצועית

University of Louisville מוסמכת על ידי האיגוד הדרומי למכללות ובתי ספר למכללות למתן פרס לתארים מקורבים, תואר ראשון, שני, מומחים, דוקטורטים ומקצועיים ראשונים (DMD, JD, MD). אנשים שרוצים לפנות לנציבות המכללות בנוגע למצב ההסמכה של האוניברסיטה, רשאים לכתוב את הנציבות בשעה 1866 דרום ליין, דקאטור, ג'ורג'יה 30033-4097, או להתקשר (404) 679-4500.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of Louisville

המחלקה לניהול בריאות ומדעי מערכות עיצבה את תוכנית MSHA כדי להעמיק את הידע בסביבות, תהליכים, מבנים ואסטרטגיות שמניעות הפרעה בבריאות. ... [+]

סקירה כללית

המחלקה לניהול בריאות ומדעי מערכות עיצבה את תוכנית MSHA כדי להעמיק את הידע בסביבות, תהליכים, מבנים ואסטרטגיות שמניעות הפרעה בבריאות. לתכנית הלימודים שלושה מרכיבים עיקריים:

בירור עקרונות רחבים ומשפיעים מרכזיים בארגוני בריאות מובילים.בחינת מסגרות מבוססות ראיות ומונעות נתונים למנהיגות אסטרטגית וניהול אפקטיבי של ארגוני בריאות וסוגיות.ניתוח סביבות הבריאות החיצוניות וסביבות המדיניות המשפיעות על ניהול אוכלוסייה ובריאות בקהילה.... [-]
ארצות הברית Louisville
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
2301 S 3rd St, Louisville, KY 40292, USA
Louisville, Kentucky, ארצות הברית
כתובת
40223, 9001 Shelbyville Rd
Bellemeade, Kentucky, ארצות הברית
כתובת
580 S Preston St, Louisville, KY 40202, USA
Louisville, Kentucky, ארצות הברית