University of Evansville

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות University of Evansville

מאז הקמתה נהנתה האוניברסיטה ממערכת יחסים איתנה עם הכנסייה המתודיסטית המאוחדת, כשהיא חולקת עמה מחויבות לכליליות. התלמידים מתענגים על תחושת שייכות בקמפוס ומעריכים את חשיבות ההתנהגות האישית והמקצועית שלהם.

2,140 התלמידים שלנו מ 55 מדינות ו 44 מדינות חווים תכנית לימודים ייחודית הבנויה על חשיפה לרעיונות נהדרים, נושאים נצחיים, שאלות משמעותיות ונקודות מבט מרובות. חברי הפקולטה, הנלהבים מההוראה, מכינים סטודנטים להצלחה בכל כיוון שהקריירה שלהם נוקטת בהם.

University of Evansville קיבלה הכרה לאומית בזכות מסירותה לחינוך בינלאומי והתכנית ללימודים בחו"ל במכללת הארלאקסטון בגרנתאם, אנגליה מדורגת בתכנית הלימודים מספר 1 בחו"ל במדינה! תלמידי UE לומדים גם באיטליה, אנגליה, ניו זילנד, צרפת, מקסיקו, ספרד, רוסיה, ישראל, הולנד ואוסטרליה. סטודנטים University of Evansville חוקרים את קשרי הגומלין בין החברה הגלובלית שלנו ומתחזקים בכך שהם מבינים שהעולם קרוב כמו החצר האחורית שלהם.

משימה וערכי ליבה

הצהרת משימה

להעצים כל תלמיד לחשוב ביקורתית, לפעול באומץ, לשרת באחריות ולחיות באופן משמעותי בעולם משתנה.

ערכי ליבה

יושרה
אנו מקדמים שלמות אקדמית ואישית בכדי לבסס תרבות של אמון. יושרה אקדמית מתחילה בכך שכל הסטודנטים מתחייבים לציית לקוד הכבוד שלנו והוא נמשך לסגל ההוראה, הצוות והמנהל הדבקים בקוד ההתנהגות שלנו. זה מגיע לשיאו בציפייה למקצוענות, שקיפות וכבוד בכל האינטראקציות. יושרה אישית כוללת תרגול קבלת החלטות מושכלות, אתיות, וכיבוד רעיונות, זכויות, גבולות ואמונות של אחרים. כל אחד מחברי הקהילה שלנו אחראי ומוכן לפעול כאזרח אחראי בעולם.

חדשנות
אנו מכירים בערך של עבודת צוות בין-תחומית, פתרון בעיות יצירתי, טבילה עולמית וחוויות למידה בבית ומחוצה לה. אנו מכירים בערך של למידה מכישלון. יש לנו את החופש, הגמישות והמוטיבציה ליצור חוויות שעוזרות לתלמידים שלנו לחשוב באופן ביקורתי ולפעול באומץ. כל חבר בקהילה שלנו מאתגר לגלות פתרונות חדשים לבעיות מודרניות ולהפוך לזרז להתקדמות.

סקרנות אינטלקטואלית
אנו שואפים לפתח לומדים לכל החיים. אנו מכירים את התלמידים למגוון רעיונות המחדדים את האינטרסים הקיימים ומעוררים סמויות. אנו מאתגרים את התלמידים למתוח את דעתם תוך כדי תמיכה בהם במעורבות חזקה בפקולטה. מחקר, למידה חווייתית והגעה לקהילה מטפחים סקרנות אינטלקטואלית תוך חשיפה לרעיונות וטכנולוגיות חדשות מרחיבים את השקפת התלמידים שלנו על העולם ועל מה שעשוי להיות אפשרי.

קהילה כוללת
אנו מעריכים פתיחות ושיתוף פעולה ומכירים בכך שהכללה גורמת לצמיחה אישית. המחויבות שלנו לטיפוח פעיל של מגוון תרבויות ונקודות מבט משקפות את המאפיינים הנדרשים כדי לשגשג בחברה גלובלית הולכת וגוברת. האוניברסיטה מדגימה ומרוויחה מהכללה בכך שהיא מברכת את כולם.

חינוך לאדם השלם
אנו מטפחים בריאות אינטלקטואלית, מוסרית, חברתית, פיזית, רגשית ורוחנית באמצעות מעורבות וגילוי. אנו מעריכים את האומנויות הליברליות, המדעים והתכניות המקצועיות כנתיבים לצמיחה אינטלקטואלית ואישית, ומעודדים שילוב של ידע על פני תחומי משמעת. אנו מקדמים מעורבות בארגונים, בתוכניות ובקהילה כחיוניים להתפתחות אישית. אנו מציידים אנשים לבחון את עולמם, לנסח את ערכיהם ולפתח את הדמות הדרושה כדי לחיות חיים בריאים בעלי משמעות ותכלית.

הצהרת חזון

University of Evansville - אוניברסיטה פרטית מובילה במערב התיכון - מוכרת באופן לאומי בפיתוח כישוריהם האישיים והמקצועיים של הסטודנטים, טיפוח הוגים ביקורתיים ויצירתיים והפקת אזרחים אתיים וגלובליים המצוידים לשגשג בעולם של מורכבות ושינוי. אנו משיגים זאת על ידי משיכת ושמירה של סטודנטים מוכשרים ומוטיבציה המצליחים בסביבה מגוונת, תומכת ובת קיימא.

מיקומים

אוונסוויל

כתובת
1800 Lincoln Avenue
47722 אוונסוויל, אינדיאנה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: