University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים ההבדל Lerner.

במשך 100 שנה, מכללת אלפרד לרנר לעסקים

ההזדמנות משולבת בכל מה שאנחנו עושים. זוהי המחויבות שלנו להציע לך שילוב מאוד אישית של הכיתה, Co-learning, מחקר יישומי, חונכות, הצללה, התמחות וחוויות מקצועיות אשר יאתגר אותך כדי למצוא את מה שמעורר השראה ביותר וממלא אותך

111678_Keystone_profile2.jpg

למה לרנר

בחירת מה ללמוד היא אחת ההחלטות הגדולות של החיים שלך. איפה אתה בוחר ללמוד חשוב באותה מידה.

ב לרנר, אתה יכול לעשות את רוב ההזדמנויות ללמוד, לחדש, מחקר וניסיון העסק באחד ממרכזי העסקים החשובים ביותר של האומה. ההזדמנות משולבת בכל מה שאנחנו עושים.

ישנן עשרות סיבות לבחור את מכללת לרנר לתואר העסק שלך, אבל התלמידים שלנו מסכימים כי אלה חמישה דברים הבנתי בכבדות בהחלטתם לבחור לרנר:

1. הזדמנויות ייחודיות

בחוויות הלמידה החווייתיות שלנו יש מרכזי הלמידה החווייתיים שלנו, במהלך התמחות עם חברות מובילות וכסטודנטים שמנהלים את קרן קרן חן חן בהיקף של 2 מיליון דולר. ויש יותר מ -100 מחקרים בחו"ל קורסים עבור undergrads ו grads.

2. מוניטין שלנו

UD ו לרנר קולג 'מוסמכים על ידי ועדת ארצות הברית להשכלה גבוהה. רוב Lerner עסקים וחשבונאות תוכניות מוכרים גם על ידי AACSB הבינלאומי.

3. סגל משלים

סגל לרנר דואג להצלחתו של כל תלמיד. הם מתמקדים גם בלימודים ובמחקר הרלוונטיים לתחומם ולחינוך העסקי.

4. חיבורים

אתה תעשה קשרים קריירה ברשת עם מנהיגים עסקיים מוצלחים של 30,000 לרנר רשת חזקה של לרנר באמצעות השתתפות התמחויות, מועדוני סטודנטים וראיונות עבודה עם חברות העליון.

5. מיקום

יותר מ -1 מיליון עסקים, כולל מעל 50% מכלל החברות הציבוריות בארה"ב ו -64% של Fortune 500 בוחרים בדלוור כביתם החוקי. מערכת בתי המשפט של דלאוור קובעת תקדימים בממשל התאגידים של ארה"ב כולה

למידה ניסיונית

בתי ספר עסקיים רבים מכירים בחשיבות ההתפתחות האינטלקטואלית, הרגשית והמקצועית - בתוך ומחוץ לכיתה - אך מעטים מהם מתאימים את לרנר למגוון ואיכות התמחות, מחקר, לימוד שירותים והזדמנויות למידה חווייתיות אחרות.

תחרויות עסקיות

תלמידי לרנר עושים את ההרגל של מעבר לציפיות, מהזכייה באתגר ה- PricewaterhouseCoopers (PwC) ב -2013 על מנת לזכות באנליזת האנליסטים הפיננסיים המוסמכים (CFA) עבור אזור פילדלפיה ב -2015. מדי שנה מתחרים התלמידים בתוכנית "קרן" האץ ההתחלה מימון התחרות ואת קרול א Ammon מקרה התחרות.

כנסים

כאשר אתה מרוויח תואר עסקים אתה גם לבנות רשת ולהשיג פרספקטיבה תודה על כנסים, הרצאות, וכן סמינרים בהנחיית Lerner. רמקולים כוללים נשיאים ידועים בחברה וחוקרים שצוטטו לעתים קרובות.111679_Keystone_profile1.jpg

הכנות לקריירה

הצוות והשירותים של Lerner Career Services Center עוזרים לך לתכנן את העתיד שלך עם התמחות תוכניות mentorship לסטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר שני. הזדמנויות ייחודיות, כמו ההתמחות הטכנולוגית של Global Enterprise Technology ותכנית ההתמחות לתארים מתקדמים, הציבו את Lerner בנפרד.

ללמוד בחו"ל

אוניברסיטת דלוור תוכנית המחקר בחו"ל מדורגת בין 20 המובילים במדינה. לרנר קולג 'נהנים מהפרספקטיבה הגלובלית, בין אם הם משתתפים בתכנית לתואר ראשון, בין שבוע ללימודים לתואר ראשון בחו"ל או התמחות בינלאומית.

מחקר

היכרות עם סגל כמדריכים ויועצים, ולעבוד איתם בכמה תחומים החדשניים ביותר בעסקים. מרכזי המחקר של לרנר כוללים: המרכז לעסקים יישומיים

יעוץ

משרד לרנר לתואר ראשון יועצים ותארים מתקדמים לתואר שני במנהל עסקים ותואר שני, MS ודוקטורט. התלמידים עוזרים לך לחקור את ההזדמנויות רבות כדי להפיק את המרב את החינוך ואת הקריירה הזדמנויות פיתוח.

ארגוני סטודנטים

בחר מתוך מספר ארגונים אשר לטפח פיתוח מקצועי לבנות את הרשת שלך. ארגונים כוללים: מועדון אירוח, איגוד הניהול הפיננסי, מיעוט עסקים סטודנט האגודה, האיגוד הלאומי של רואי חשבון שחורים (NABA), נשים עסקים, כחול חן מועדון השקעות, MBA סטודנט האגודה ועוד.

מתקנים

בין אם אתה מדמה אסטרטגיות של קרנות גידור או צוות של ועידה מרכזית במלון, Lerner מעמיד אותך במרכז הפעולה עם מתקנים מתקדמים.

גיוון, שוויון והכללה

לרנר מחוייב ליצירת קשרים וטיפוח דיאלוגים התומכים בגיוון ובהון.

המשימה החינוכית של UD היא להציע חוויות למידה המכינות את התלמידים שלנו לחיות בעולם מגוון וגלובלי יותר ויותר.

בלרנר, אנו מברכים על ההזדמנות להבין ולהעריך את הרקע והכישורים המשותפים והייחודיים שכולנו מציעים - סטודנטים, אנשי סגל, סגל וקהילה. מטרתנו היא לטפח גיוון והכללה בכל תחומי החיים של לרנר. אנו מצטרפים למאמצינו לגיוון יוזמות בקמפוס כולו.

מיקומים

ניוארק

כתובת
19716 ניוארק, דלאוור, ארצות הברית