קרא את התיאור הרשמי

מאז 1898, באוניברסיטת שיקגו בות הספר לעסקים של הפיק רעיונות מנהיגים המעצבים את עולם העסקים. , גישה קפדנית שלנו מבוסס משמעת לחינוך העסק הופך התלמידים שלנו לתוך בטוחים, מנהיגים יעילים עסקים מכובדים מוכנים להתמודד עם האתגרים הקשים ביותר. אנו גאים טוענים: סגל התואר ללא תחרות, תוכניות ההרשמה פתוחה המוצעים על שלוש יבשות, גוף גלובלי של כמעט 42,000 בוגרים מוכשר, חזק וצומח יחסים של חברות המספקות שפע של הזדמנויות קריירה לכל החיים. במסגרת האוניברסיטה בעלת שם עולמי של שיקגו, אנו חולקים את ערכי הליבה של האוניברסיטה כי הצורה התרבות הרוחני הייחודי שלנו. בשיקגו בות, אנחנו כל הזמן השאלה, רעיונות הבדיקה, ומבקשים הוכחה. גישה זו יעילה במיוחד כדי עסקי מוביל לרעיונות חדשים ופתרונות חדשניים. ששת חברי סגל שלנו זכו בפרסי נובל על רעיונות אלה - שיא כל הספר לעסקים אחרים יש מתאימים. זו אותה תרבות הופך הבוגרים שלנו לתוך הוגים עסקים מאובזר להפליא לנתח ולפתור את האתגרים העסקיים הגדולים ביותר.  

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

University of Chicago Booth School of Business

עם חינוך מותאם אישית שלנו תוכניות ההנהלה, שתוכננה במיוחד עבור הצרכים של החברה שלך, נעזור לצוות שלך להגיע לראש. ... [+]

האנשים בתוך החברה שלך הם המשאב היקר ביותר שלך.

אנחנו באוניברסיטת שיקגו בוגר בית הספר למנהל עסקים, אחד מבתי הספר המובילים בעולם העסקים. עם חינוך מותאם אישית שלנו תוכניות ההנהלה, שתוכננה במיוחד עבור הצרכים של החברה שלך, נעזור לצוות שלך להגיע לראש.

הצוות שלך יהיה להתמודד עם האתגרים עם מוכנות גדולה יותר. הם ידחפו את הרעיונות הטובים ביותר שלהם לרמה חדשה. הם ימשיכו בביטחון. ... [-]

ארצות הברית שיקגו פילדלפיה הממלכה המאוחדת לונדון ספרד מדריד  + 3 יותר
בקשת מידע
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Chicago Booth School of Business

שיקגו בות מציעה רמה חסרת תקדים של גמישות individualization בתוכנית ניהול מתקדמות. ... [+]

שיקגו בות מציעה רמה חסרת תקדים של גמישות individualization בתוכנית ניהול מתקדמות. מתוך שישה קורסים של שבוע במהלך השנה, תוכל לקחת שלושה מושבי אחד Core cohorted בהתחלה, אחד באמצע, אחד לכיוון הקצה ועוד שלושה קורסי בחירה זמין לאורך כל השנה בנושאים על פי בחירתך . אתה אף פעם לא אהיה מחוץ למשרד במשך יותר משבוע, ואתה יכול להתאים את תוכנית הלימודים שלכם כדי לעמוד ביעדי בודדים.

ההנהלה שיקגו המכון מורכב משישה שבועות במשך שנה, עם חצי התוכנית לחלוטין להתאמה אישית. שלושה שבועות אחד בהתחלה, אחד באמצע, אחד לקראת סוף השנה, הם cohorted מפגשים עם קבוצה של מנהלים ברמה גבוהה כי לחקור אסטרטגיה, חדשנות, מנהיגות. שלושה שבועות הם בפגישות בחירה על פי בחירתך עם עמיתים ממגוון רחב של פונקציות ותעשיות. ... [-]

ארצות הברית שיקגו פילדלפיה הממלכה המאוחדת לונדון ספרד מדריד  + 3 יותר
בקשת מידע
תכנית חלקית
15 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית