קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

חזון

אונ' סנטרל ארקנסו שואפת להיות ראש הממשלה הלומד ממוקדת אונ' ציבורית מקיפה, מנהיג ארצי מוכר בגין עברתי מתמשך של מצוינות בחינוך לתואר ראשון ושני, במאמצים מלומדים ויצירתית, ומעורבות עם קהילות מקומיות, לאומיות והכלל-עולמיות.

משימה ואת ערכי ליבה

אוניברסיטת ארקנסו המרכזית, חברה מובילה בתחום ההשכלה הגבוהה של המאה ה -21, מחויבת למצוינות באמצעות אספקת מצטיינים לתואר ראשון וחינוך בוגר שנותר הנוכחי וקשובים לצרכים המגוונים של אלה היא משרתת. הסגל וצוות של האוניברסיטה לקדם את ההתפתחות האינטלקטואלית, מקצועית, חברתית, ואישי של תלמידיה באמצעות חידושים למידה, מלגה, להמשכו של תהליך יצירה. סטודנטים, חברי סגל ועובדים, שותף ליצירת מעורבות חזקה עם הקהילות המקומיות, לאומיות והכלל-עולמיות. אוניברסיטת סנטרל ארקנסו מקדישה עצמה וחיוניות אקדמי, יושרה, והגיוון.

בביצוע המשימה הזאת, האוניברסיטה מונחה על ידי ערכי הליבה הבאים:

אקסלנס הרוחני

אנו מאמינים בפיתוח אינטלקטואלי לכל החיים של התלמידים, סגל ההוראה וצוות העובדים. אנו מחויבים הרדיפה ללא ידע וצמיחה מתמשכת למידה והוראה.

אזרחים משכילים: אנו מאמינים בהצלחת תלמידים בהכנת תלמידים לעסוק בסוגיות מורכבות ולהביע דעה מושכלת דרך חשיבה, כתיבה ביקורתית, ודיבור. בהתחשב השורשים ההיסטוריים של בית הספר בהכשרת מורים, הבסיס הזה מעורר כל המכללות שלנו לעבוד יחד כדי להבטיח הסגל שלנו ושל הסטודנטים לקדם מצוינות הוראה ולמידה לכל החיים.

מלגות: אנו מאמינים כי סטודנטים ואנשי סגל צריכים עוסקים בפיתוח מקצועי ומאמצים מלומדים המקדם יצירה ויישום של ידע בכל התחומים.

כשירות תרבותי אנו מאמינים כי תלמידים צריכים לחוות פעילות תרבותית ככל שהם גדלים ב העריכו את המגוון של רעיונות ועמים, הוא בתוך הכיתה והן מחוץ לה.

סביבת למידה: אנו מאמינים כי תשתית פיזית חוב, יחד עם תרבות של מצוינות בכל המאמצים שלנו, מספקת סביבה שבה הסטודנטים ואנשי הסגל שלנו יכולים לשגשג באופן אישי ואינטלקטואלי. בנוסף, אנו מאמינים במתן המדינה- of-the-art מרחבי לימוד.

COMMUNITY

אנו מעריכים וכבוד כמו הנכס היקר ביותר שלנו האנשים שעושים את הקהילה-הסטודנטים, חברי הסגל והעובדים שלנו, כמו גם את האנשים על קשר איתנו דרך קשרים הקהילתיים באזור המקומי שלנו, במדינת ארקנסו, האומה שלנו, ואת עוֹלָם. כלומר, אנו מאמינים כי אנשים הם המוקד של המוסד שלנו.

קולגיאלי: אנו מאמינים בתהליכים של קבלת החלטות משותפת המבוססת על אינטראקציות סינרגיסטי פרודוקטיבי בין תלמידינו, חברי סגל ועובדים, ותחומים במרדף אחר מטרות מוסדיות.

שותפויות: אנו מחויבים לקידום פעילויות לקירוב, חינוך קהילתי, ושותפויות עם גופים שמסביב. אנו מאמינים בשיתוף פעולה עם האזרחים באזורנו, המדינה, העם, ואת העולם, כמו גם אלה ארגונים ומרכיבים עם מי אנחנו עובדים.

סביבה בטוחה ובריאה: אנו מקדמים סביבה בטוחה, בריאה, ובר קיימא שבו חברי הקהילה שלנו יכולים לשגשג באופן אישי וחברתי כבני שלמים עם חובות לשפר את סביבתם.

שֵׁרוּת: אנו מאמינים שיתוף המשאבים האקדמיים ותרבותיים שלנו ומומחיות עם הציבור, מוסדות חינוך, עסקים, מרכזי תרבות, וציבורי וסוכנויות ללא כוונת רווח, בעת צורך. אנחנו עובדים כדי לאפשר לתלמידים להשתלב בעולם הגדול כדי לקדם את מחויבות לשירות הציבור באמצעות חינוך חווה. הפקולטה וצוות משרתים המרכיבים מדינתיים ומקומיים שלנו על ידי שיתוף האנרגיה, הכישרון, וניסיונם.

גיוון

אנו מחויבים למשוך ותמיכת סטודנט מגוונת, סגל אוכלוסיית צוות והזדמנויות למידה רבות תרבותיות משופרות. אנו מעריכים את ההזדמנות לעבוד, ללמוד, להתפתח קהילה מחבקת את המגוון של אנשים ורעיונות, כוללים גזע, מוצא אתני, דת, אמונות רוחניות, מוצאים לאומי, גיל, מין, מצב משפחתי, רקע סוציו-אקונומי, נטייה מינית, פיזי יכולת, השתייכות פוליטית, ופרספקטיבה רוחנית.

גיוס ושימור: אנו חותרים באופן פעיל ומבקשים לשמור על גוף, סגל סטודנט מגוונת, וצוות.

תמיכה: אנו שומרים על האיכות האקדמית הגבוהה ביותר ולהבטיח כי התוכניות שלנו להישאר חדשניות קשוב לצורכים המשתנים ומגוון של אלה שאנו משרתים.

ידע: אנו שואפים לשפר את האינטראקציה והבנה בין קבוצות מגוונות ולטפח הזדמנויות למידה מועשרות קהילה גלובלית.

שלמות

אנו מחויבים להתנהגות אתית ואחראית בפעולות שלנו כדי לפתח אותה מחויב בתלמידינו, ובכך לטפח אנשים יצטרכו את הכישורים, ידע, היכולת לעסוק באופן חיובי עם עולם שונה ומשתנה. המחויבות שלנו משתרעות על כל הרמות של הקמפוס שלנו לטפח אקלים של התנהגות אתית, כבוד, אחריות, אמון.

אֶתִיקָה: אנו מאמינים לפעול ביושר, באומץ, ואמינות.

כבוד: אנו תומכים קהילה ואקלים של כבוד והתחשבות בקרב סטודנטים, אנשי סגל, ואת אנשי הקהילה, המדינה, האומה שלנו, והעולם.

אחריות: אנו מתחייבים להיות אחראים הדין וחשבון בפעולותינו בכל הרמות של המוסד, כוללים הערכה רציפה של התוכניות שלנו האקדמיות שקיפות בהליכי הכספים ותפעוליים שלנו.

אמון: אנו מעריכים מחפשים ללא הרף כדי להרוויח את האמון של הציבור בכל הפעולות והמילים שלנו.

-Adopted ידי חבר הנאמנים UCA, 6 במאי, 2011

פעולה חיובית

קצין מתקנת ביקורות פרסומות לכל המשרות עבור ניסוח ומיקום פרסום. קצין זה סוקר גם את תהליך החיפוש והקרנת לפני הצעה התעסוקה הוא עשה. פרסומות למשרות הסגל הלא מסווג ממוקמים כרוניקל להשכלה גבוהה על בסיס שגרתי ורוב מחלקות לפרסם פרסומים הקשורים דיסציפלינה אקדמית או הקשורים פונקציה של היחידה. פרסומות לתפקידים מסווגים ממוקמות בפרסומים מקומיים ברחבי המדינה. פוזיציות מוצבות שלטים בשפת דמוקרט הבקתה ואת גאזט ארקנסו הדמוקרט בעת הצורך. הודעות עמדה מוצבות גם באתרי אינטרנט מתאימים. בנוסף, כל משרה פנויה לתפקיד מסווג המתרחשת בקמפוס UCA מופיעה עם אגף ביטחון העסקת ארקנסו.

לימוד ההשפעה הכלכלית

מחקר זה מדגים את ההשפעה שיש UCA על פיתוח כלכלי, הקריירה של התלמידים, ואת איכות החיים של האזרחים באזור השירות של האוניברסיטה.

הדו"ח הוכן על ידי EMSI חברה המבוססת איווה, ספקית מובילה של השפעה סוציו-אקונומי וכלים לתכנון אסטרטגי למכללות ואוניברסיטאות בארה"ב וקנדה. החברה השתמשה שני ניתוחים עיקריים לביצוע המחקר - השקעה וצמיחה כלכלית.

כמה מרגעי השיא של הדו"ח:

  • הנישומים לראות שיעור תשואה של 7.9 אחוזים על השקעתם UCA.
  • UCA תורמת סך של 96.6 מיליון $ בהכנסות למשק אזור שירות UCA בכל שנה.
  • על כל דולר התלמידים להשקיע UCA, הם מקבלים המצטבר 5.30 $ בהכנסות בעתיד גבוה.
  • ההכנסה השנתית הוסיפה הממוצע בשל הפעילות של UCA והתלמידים לשעבר שלה שווה 426,1 מיליון $.

לקום, לצאת, להסתבך!

חיי סטודנט מספקים הזדמנויות ללמידה, מנהיגות, בניית קהילה, ביטוי יצירתי, התנדבות, חונכות, ועוד הרבה, הרבה יותר.

UCA מציעה מעל 200 ארגוני סטודנטים, מועדונים, ופעילויות פנאי כדי לסייע לתלמידים לעסוק חיי קמפוס, וכדי להיות חברים פעילים של קהילת UCA.

מהו Den Bear?

דוב Den הוא ארגון ברוח קידום ספר ספורט הוביל סטודנט. אנו מארגנים פפ-עצרות, tailgates, Midnight Madness, מנהיגים Yell כדורגל, פעילויות Homecoming, פעילויות יום המשפחה, ועוד הרבה, הרבה יותר!

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

University of Central Arkansas

מיסודה של המכללה האקדמית לחינוך באוניברסיטת ארקנסו המרכזית, התוכנית MAT מכין מקצוע באמצע הקריירה מוכשרים שסיימו לאחרונה להשכלה גבוהה להיות מורים בכיתה ארקנסו. ... [+]

מיסודה של המכללה האקדמית לחינוך באוניברסיטת ארקנסו המרכזית, התוכנית MAT מכין מקצוע באמצע הקריירה מוכשרים שסיימו לאחרונה להשכלה גבוהה להיות מורים בכיתה ארקנסו.

התכנית לתואר שני MAT הוא:

עוצב עבור אנשים בלי ללמד אישורים אבל שתצליחו סיים תואר בגרות ורוצה להיות מורה עליו במהירות אפשרית. נועד לסייע למורים פוטנציאל, אלה שיש תואר בגרות בתחום תוכן, להיות תרגול מחנכים. תכנית תואר שני 36 כדי 39 שעות ביממה עם שני מסלולים: 4-8 רמה תיכונה (39 שעות) ומשניות (K-12, 4-12, 7-12 &). החל בסתיו 2017, תכנית MAT תהיה 3 מסלולים: K-6, רמה תיכונה, ומשניות (K-12, 4-12, ו 7-12). כל המסלולים יהיו לתואר בוגר 39 שעות ביממה. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
36 - 39 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

החוג להיסטוריה באוניברסיטת ארקנסו המרכזית גאה להציע תוכנית לימודים לתואר שני מקיפה וקפדנית מדורגת בעקביות כאחד הטובים ביותר במדינה. הלימודים בסמינר המבוסס שלנו מספקים מקו ... [+]

החוג להיסטוריה באוניברסיטת ארקנסו המרכזית גאה להציע תוכנית לימודים לתואר שני מקיפה וקפדנית מדורגת בעקביות כאחד הטובים ביותר במדינה. הלימודים בסמינר המבוסס שלנו מספקים מקומות להרחבת ידע תוכן, מציג היסטוריוגרפיה, ותרגול שיטות מחקר בקורסים ייעודיים לייצור מחקר מקורי.

אנו גאים בהכשרת סטודנטים להיות אנשי אקדמיה ומורים בכל רמות החינוך לקריירות מעבר באקדמיה. הסטודנטים שלנו matriculated לתוכניות PhD כגון אוניברסיטת שיקגו ואוניברסיטת ארקנסו, פאייטוויל. הם השיקו, או המשיכו, להגשים קריירה במרכז הנשיאותי קלינטון, מוזיאון בית ישן המדינה, בבתי ספר ציבורי שכר שונה.... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המאסטר של לאמנויות הקולנוע הדיגיטלי הוא תואר מסוף שעה האשראי של שלוש שנים, 60. עם השלמת תכנית MFA, בוגרים יהיו מלאים ללמד ברמה אוניברסיטאית או להתחרות בנוף המשתנה של תעשי ... [+]

המאסטר של לאמנויות הקולנוע הדיגיטלי הוא תואר מסוף שעה האשראי של שלוש שנים, 60. עם השלמת תכנית MFA, בוגרים יהיו מלאים ללמד ברמה אוניברסיטאית או להתחרות בנוף המשתנה של תעשיית הקולנוע. התכנית מדגישה מיומנויות הייצור הן באמצעות סדרת סמינרים ייצור הפרויקט התזה. בנוסף, סטודנטים נדרשים לקחת קורסים בכתב, היסטוריה, תאוריה כדי ליצור חינוך מעוגל היטב יותר. סטודנטים אמורים להירשם במשרה מלאה ולקחת תשע נקודות לסמסטר. סטודנטי שנים מלאות של עבודה כמובן במשרה מלאה. בשנה השלישית שלהם, סטודנטי כותב, מביים, לייצר, ולערוך סרט גמר (כ -30 דקות).... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

כל הבוגרים ישיגו לפחות מיומנות ברמה מתקדמת-כבדה בארבע מיומנויות (דיבור, הקשבה, קריאה וכתיבה) על פי הסטנדרטים שנקבעו על ידי המועצה האמריקנית להוראת שפות הזרות (ACTFL). בוג ... [+]

מיועד לתלמידים בעלי תואר ראשון בספרדית, תכנית זו תרחיב את המומחיות שלך בשפה ספרדית, תרבות וספרות במקביל, הם מניבה אותך מעודכן עם סוגיות עכשוויות בלימודים היספניים.

כל הבוגרים ישיגו לפחות מיומנות ברמה מתקדמת-כבדה בארבע מיומנויות (דיבור, הקשבה, קריאה וכתיבה) על פי הסטנדרטים שנקבעו על ידי המועצה האמריקנית להוראת שפות הזרות (ACTFL). בוגרים ירכשו מיומנויות בין-תרבותיות, אשר תשמשנה אותם במגוון של אפשרויות קריירה, כוללים חינוך, עסקים, ושירות ציבורי.... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המטרה שלנו היא לספק סטודנטים לתארים מתקדמים ההזדמנות להתרכז במחקר, בפועל, והוראת הכתיבה יצירתית בתכנית כתיבה מאוד ממוקדת למדה בעיקר על ידי סופרים לסופרים. ב 60 שעות, תכני ... [+]

תודה על ההתעניינות שלך בתוכנית MFA סופרים ארקנסו. הקפד לבדוק קישורים אחרים באתר זה כדי לברר פרטים נוספים על התכנית שלנו. להלן תיאור קצר של התוכנית שלנו ומה אנחנו מקווים שזה יכול לעשות בשבילך.

משרד חוץ סופרי ארקנסו הוא תכנית אולפן בכתב עתיר שנייה בכתיבה יוצר שתכנה ייחודית בוגרים לקריירות כתיבת פדגוגיה ופרסום.

המטרה שלנו היא לספק סטודנטים לתארים מתקדמים ההזדמנות להתרכז במחקר, בפועל, והוראת הכתיבה יצירתית בתכנית כתיבה מאוד ממוקדת למדה בעיקר על ידי סופרים לסופרים. ב 60 שעות, תכנית תלת-שנתית זו תבטיח כי בוגרים לבנות רקע רב-ז'אנר בדיסציפלינה הפופולרית של כתיבה יצירתית באמצעות סדנות, טפסי קורסים, קורסי נושאים, מגוון רחב של קורסי בחירה, והוראה מיוחדת התנסות מקצועית עריכה. כדי להבטיח תשומת לב אישית, התכנית תודה 5 עד 8 תלמידים מדי שנה. בשנה השלישית, התכנית תחזיק גיוס של כ -15 סטודנטים לתארים מתקדמים. לאחר שאומן, חלק מהתלמידים יוצע עוזרי בוגר מורה רוחני להוראת כיתות לתואר אקדמאי בכתב; אחרים יקבלו תמיכה מחלקתית כעוזרי בוגר במרכז הכתיבה. תוכניות ממומנים ו Torreyson הספרייה בבית UCA גם הכריזו על תמיכתם להעסקת סטודנטים לתואר שני בתוכנית MFA המוצע בכתיבה יוצרת. כל התלמידים ישלימו פרויקט גמר.... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המאסטר של בתכנית אנגלית בבית UCA מתגאה סגל מהממים, בשלושה מסלולים להשלמת התואר, הזדמנויות ייחודיות מעבר לכיתת הלימוד (עוזרי בוגרת, התמחויות, וכו '), ואת תכנית קטנה עם יחס ... [+]

המאסטר של בתכנית אנגלית בבית UCA מתגאה סגל מהממים, בשלושה מסלולים להשלמת התואר, הזדמנויות ייחודיות מעבר לכיתת הלימוד (עוזרי בוגרת, התמחויות, וכו '), ואת תכנית קטנה עם יחס סגל-לתלמיד גבוה. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים והם שמחים לעבוד עם סטודנטים לתארים מתקדמים.

עוזרי בוגרת, התמחות, והזדמנויות למידה ייחודיות: נכון לעכשיו, אנו מציעים עוזרי בוגר מחלקת שלושה בכל שנה, המספקים ניסיון רב המקומות הבאים: סיוע עם ההפקה של כתב העת לשירה, משופע; עבודה עם סגל על ​​פרויקטים מחקריים; הקלת הפעילות האגודה אנגלית לתואר הראשון; ותיאום המכללה סימפוזיון מחקר סטודנט במדעי הרוח. (עוזרי בוגר וכוללים צנוע stipend- $ 9,333 ששולם במשך תשעה חודשים.) מעת לעת, אנו מספקים לתלמידים מתקדמים ההזדמנות ללמד קורס ספרות המבוא שלהם. (סטודנטים לתארים מתקדמים המלמדים קורס משולמים 2,600 $ לסמסטר.) יחד עם עוזרי הוראה והזדמנויות, גם אנחנו יכולים לעזור לתלמידי התמחות מאובטחת. רכז התמחות מחלקת יכול לעבוד עם סטודנטים לתארים מתקדמים בנפרד כדי ליצור הזדמנויות למידה ייחודיות עבור אשראי בוגר להיות הרוויח תוך כדי עבודה בתוך הקהילה. לאחרונה, בעוד עוזרים והתמחות להעמקת חינוך בוגר, קורסים בוגרים עוצמה מאפשרים לתלמידים לנצל את המשאבים בתוך המדינה. קורס שיטות המחקר, למשל, באופן קבוע היכרות תלמידים עם מחקר ארכיונים במרכז המחקר הלאומי Sequoyah בליטל רוק, למאגר הגדול של תרבות דפוס האינדיאנית בעולם. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
30 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המאסטר של לאמנויות (MA) בחינוך מתמטי כולל קורסים במתמטיקה פותחים על מנת להגדיל את ידע התוכן המתמטי של מורים משני ולהכין מועמדים ללמד במכללת הקהילה או לצאת ללימודים לתואר ... [+]

[1. הקדמה המאסטר של לאמנויות (MA) בחינוך מתמטי כולל קורסים במתמטיקה פותחים על מנת להגדיל את ידע התוכן המתמטי של מורים משני ולהכין מועמדים ללמד במכללת הקהילה או לצאת ללימודים לתואר נוספים. התכנית נועדה, כך מורה יכול להשלים את קורסי חובה על ידי השתתפות שני קיצים רצופים להירשם בקורסים ערבים במהלך סמסטרי הסתיו והאביב לסירוגין או על ידי השתתפות במשרה מלאה במשך שנה כולל שני מונחי הקיץ. לאלו מועמדים בהתחשב ללימודי מחקר מתקדמים יותר, אפשרות התזה זמינה גם לחשוף מועמדים לחקור שיטות בחינוך מתמטי. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

עבודה בוגרת במוסיקה נועדה לספק הכשרה מקצועית מתקדמת. ריבונו של מוסיקה בתכנית תואר בחינוך המוזיקלי מספק השתלמות הוראת מוסיקה בבתי ספר יסודי ותיכוני והכנה מקצועית למי שכבר ... [+]

עבודה בוגרת במוסיקה נועדה לספק הכשרה מקצועית מתקדמת. ריבונו של מוסיקה בתכנית תואר בחינוך המוזיקלי מספק השתלמות הוראת מוסיקה בבתי ספר יסודי ותיכוני והכנה מקצועית למי שכבר יש הסמכה ראשונית. מאסטר אחר של ריכוזי מוסיקה לספק מחקר מיוחד בביצועים, ניצוח, ותורת מוסיקה. עוזרי בוגרת זמינים בכל התחומים מוענקות על בסיס הצטיינות. עבור התיאוריה, ציון של 75% או יותר על בחינת הכניסה מוסיקה התיאוריה UCA נדרש. לקבלת ביצועים וניצוח אזורים, אודישן עם סגל האזור נדרש. לביצוע ותחומי חינוך, מופע מוקלט של האנסמבל של המבקש נדרש.... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
31 - 34 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

University of Central Arkansas

המאסטר של תואר במדעים למנהיגות בית הספרית, ניהול, מנהל (SLMA) משקף את מכללת השליחות ההסטורית של החינוך ומחויב הכנת מנהיגים לבתי ספר P-12. המחלקה ללימודי מנהיגות הציע מבוס ... [+]

מידע הכללי על תכנית המאסטר של תואר במדעים למנהיגות בית הספרית, ניהול, מנהל (SLMA) משקף את מכללת השליחות ההסטורית של החינוך ומחויב הכנת מנהיגים לבתי ספר P-12. המחלקה ללימודי מנהיגות הציע מבוסס ביצועים, 34 אשראי תכנית תואר שעה לבנייה ומנהלי לימודים / תכנית. תוכניות הלימוד זמינות עבור אנשים בעלי תארים שני המתאימה. התכנית משתמשת במגוון טכנולוגיות המאה ה -21, הערכות אותנטיות, והתמחות אישית.

התוכנית SLMA משתמשת במערכת משלוח היברידית עם שילוב של Blackboard, Blackboard שיתוף פעולה (כיתה וירטואלית VoIP), ו / או פנים אל פנים אסיפות סוג. מועמדים נהנים מקשר ישיר אישי עם הפרופסורים שלהם במסגרות מעמד קטנה. SLMA נהנה יחס גודל כיתה ממוצע של 15: 1.... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
48 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

תכנית ייעוץ בריאות הנפש היא מתוכננת כך שהוא יכול לשמש תואר מסוף או כבסיס דוקטורנטים פוטנציאליים. בוגרים רבים מתכנית זו לקבוע נהלים פרטיים או לעבוד במרכזי בריאות ניפש שוני ... [+]

תכנית תיאור תכנית ייעוץ בריאות הנפש היא מתוכננת כך שהוא יכול לשמש תואר מסוף או כבסיס דוקטורנטים פוטנציאליים. בוגרים רבים מתכנית זו לקבוע נהלים פרטיים או לעבוד במרכזי בריאות ניפש שונים, סוכני קהילה ובתי חולים. התוכנית מורכבת משישים (60) ש"ס עבודה כמובן כולל התמחות סמסטר אחד. בוגרים יכולים להיות מדריכים מקצועיים מורשים דרך ארקנסו ועדת הבוחנים בייעוץ.

בתוצרי למידה סטודנטים בוגרי התכנית יהיו בעל ידע של מגוון תאוריות הייעוץ & טכניקות טיפוליות ולהיות מסוגל להפגין השימוש ההולם שלהם עם אוכלוסיות שונות. בוגרי התכנית יהיו צברו ידע מספיק של סטנדרטים אתיים ומקצועיים של טיפול כדי לעסוק באופן יעיל במערכת יחסים טיפוליים בתוך סביבת ייעוץ. בוגרי התכנית קבלו הכשרה מתאימה כדי לאפשר להם להיות מדריכים מקצועיים מורשים במדינת ארקנסו. בוגרי התכנית ייכנסו המקצוע בתחום בריאות הנפש בהצלחה. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
60 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

מטרת התכנית לתואר שני בטכנולוגיות מדיה ומידע ספרייה היא להכין אנשים לתפקידים מקצועיים במגוון מידע במסגרות חינוכיות. תקשורת הספרייה ומידע תכנית הטכנולוגיות, הממוקמת בתוך ה ... [+]

ברוכים הבאים Masters of Media Library ותוכנית טכנולוגיות מידע ב UCA. תקשורת ספריית מידע טכנולוגיות התכנית זוכה להכרה ארצית על ידי האגודה האמריקנית של ספר ספרנים כתכנית ספריית ביה"ס למופת בארה"ב עם שיעור מסירת 99% פרקסיס שנייה תוכן מדיה ספריית ביה"ס, תכנית LIBM יש אחת התוכניות הבוגרות הגדולות עבור ספרני בית הספר במדינת ארקנסו.

מידע הכללי על תכנית מטרת התכנית לתואר שני בטכנולוגיות מדיה ומידע ספרייה היא להכין אנשים לתפקידים מקצועיים במגוון מידע במסגרות חינוכיות. תקשורת הספרייה ומידע תכנית הטכנולוגיות, הממוקמת בתוך החוג ללימודי מנהיגות, נועדה לאנשים אשר עשוי להיות (1) קריירת תכנון במרכזי תקשורת בספריית בית ספר בבית הספר היסודי, ורמות מחוז המשני ב קואופרטיבי חינוך אזוריים או, (2) קריירת תכנון כילדים וספרנים הנוער בציבור, מכללה, ומרכזי מידע מיוחדים. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
36 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המחלקה היסודי, אוריינות, והחינוך המיוחד של המכללה לחינוך גאה להציע את MSE בתוכנית קריאה. NCATE / מינהל מקרקעי ישראל תוכנית זו מוכרת מספק מועמדים לתואר שני עם הזדמנות להרח ... [+]

המחלקה היסודי, אוריינות, והחינוך המיוחד של המכללה לחינוך גאה להציע את MSE בתוכנית קריאה. NCATE / מינהל מקרקעי ישראל תוכנית זו מוכרת מספק מועמדים לתואר שני עם הזדמנות להרחיב תחומי הרישוי שלהם ידי רודף תארים מתקדמים. כל חברי סגל בוגר מוקדשים מצוינות במקצוע שלהם קיבלו פרסים והכרה מנהיגות, מלגה, ושירות התחומים בהם הם מלמדים.

המטרות העיקריות של תכנית זו הן: 1) להכין מומחי קריאה / מאמני אוריינות / עם ידע מתקדם, אסטרטגיות, מיומנויות מנהיגות ונטיות מקצועיות שתאפשרנה להם לעבוד עם קוראים וכותבים נאבקו, לסייע למורים בכיתה אחרים בהיבטים שונים של הוראה, ולהוביל את תוכנית קריאה / אוריינות בבתי הספר הציבוריים ומוסדות אחרים; 2) מורים בכיתות עזרה לשפר את ההוראה קריאה / האוריינות שלהם. התוכנית נועדה על מנת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה (NCATE / CAPE), האגודה אוריינות הבינלאומי (מינהל מקרקעי ישראל), ואת האגודה הבינלאומית לטכנולוגיה בחינוך (Iste).... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

שירותי כוח אדם הסטודנט והמנהל (CSPA) התכנית מספקת הכנה מקצועית לסטודנטים שמחפשים משרות לסטודנט בשני המוסדות תיכוניים לשנים וארבע שנים. התכנית היא רבה-תחומית להכין מנהלי ש ... [+]

שירותי כוח אדם הסטודנט והמנהל (CSPA) התכנית מספקת הכנה מקצועית לסטודנטים שמחפשים משרות לסטודנט בשני המוסדות תיכוניים לשנים וארבע שנים. התכנית היא רבה-תחומית להכין מנהלי שירות לסטודנטים עבור בתחומים מגוונים של אחריות, כולל אקלים קמפוס וגיוון, כספים, תקצוב, בכתיבת בקשות למענקים, הערכה, מנהיגות, וסוגיות משפטיות / אתיות.

בקנה אחד עם הסטנדרטים ואמונות נאמרו על ידי ACPA: הבינלאומי מחנכים סטודנט, NASPA: מנהלים לענייני סטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה, והמועצה לקידום ההתקנים (CAS), קורס UCA של מחקר מציע הזדמנויות לחוות את היחסים המרגשים בין התאוריה לְתַרְגֵל. מצופים מתלמידים לענות על האתגרים האינטלקטואליים של קורסים, עוזרים, ומעורבות מקצועית, בעת שהשתתפו חוויות לימודיות מובילות להבנת התפתחות סטודנט, תת-תרבויות מכללות, דינמיקה ארגונית, ואת אופי ההשכלה גבוהה.... [-]

ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

ידע מתקדם של עקרונות ביולוגיים ומתודולוגיה מחקר נדרש לעתים קרובות למשרות במו"פ תעשייתי, וארגונים חינוכיים או לקבלה לתוכניות דוקטורט או מקצועיות. תלמידי מאסטר של תוכנית המ ... [+]

מטרה ידע מתקדם של עקרונות ביולוגיים ומתודולוגיה מחקר נדרש לעתים קרובות למשרות במו"פ תעשייתי, וארגונים חינוכיים או לקבלה לתוכניות דוקטורט או מקצועיות. תלמידי מאסטר של תוכנית המדע ניתנים הדרכה כחוט של דיסציפלינות תת ביולוגיה ויש לי את ההזדמנות לערוך מחקר ממוקד מונחה על ידי סגל בוגר באזור הבחירה שלהם. המטרות של הריבון של תכנית המדע הן לפתח את כישורי המחקר העצמאיים של התלמיד, כדי לחזק את יכולות התקשורת המדעיות של התלמיד, ועל מנת לשפר את הסיכוי של התלמיד של צובר תעסוקה בתחום ביולוגי או הודאה מוצלחת לתוכניות דוקטורט ומקצועיות. להודאה, תלמידים צריכים להגיש את הדברים הבאים: בקשת המדרשה יישום ביולוגיה נשלח רכז בוגר ביולוגיה. כל המועמדים הם מאוד מעודדים לפנות סגל ביולוגיה לזהות יועץ פוטנציאלי (s). מועמדים אשר לא יצרו קשר עם הסגל צפויים להתקבל. ציוני מבחן GRE הכללי נשלח לבית הספר ללימודי מוסמכים. כמו כן, מדווח על הניקוד ישירות רכז בוגר ביולוגיה. במשך אסיסטנט הוראה, תלמידים צריכים להגיש את הדברים הבאים: בקשת אסיסטנט הוראה נשלחה לבית הספר ללימודי מוסמכים. המלצות מועדים על קבלת אסיסטנט הוראה ניתן למצוא בכתובת הקובץ הבא. לפחות שני מכתבי המלצה נשלח רכז בוגר ביולוגיה. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
30 - 34 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

התוכנית לתואר שני במדעי משפחה והצרכני מוביל תואר שני במדע. התוכנית נועדה לשרת את הצרכים של התלמידים מוסמכים לקראת קריירה למדעים משפחה לצרכן עסקים, חינוך, בתי חולים, תעשיי ... [+]

התוכנית לתואר שני במדעי משפחה והצרכני מוביל תואר שני במדע. התוכנית נועדה לשרת את הצרכים של התלמידים מוסמכים לקראת קריירה למדעים משפחה לצרכן עסקים, חינוך, בתי חולים, תעשייה, ממשלה, סוכנויות הקהילה, ועל הזנת adoctoralprograminFamily ומדעי לצרכן או משמעת בנושא.

דרישות קבלה דמי כניסה אל תואר MS במשפחה ומדעי לצרכן דורש התלמיד לקבל תואר בגרות במשפחה והצרכני מדעי או שטח ברית ולעמוד בדרישות הכניסה לב... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 - 36 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

החוג למדע תרגיל והספורט מציע את מגיסטר למדעים עם תזה / אפשרות ללא תזה. מידת MS נועדה לפתח רמה גבוהה של ידע ושליטה של ​​תוכניות מקצועיות השונות הקשורות מנהיגות משמעת-הפדגו ... [+]

MS בתרגיל המדע החוג למדע תרגיל והספורט מציע את מגיסטר למדעים עם תזה / אפשרות ללא תזה. מידת MS נועדה לפתח רמה גבוהה של ידע ושליטה של ​​תוכניות מקצועיות השונות הקשורות מנהיגות משמעת-הפדגוגיה, כושר, ספורט. התואר הוא תואר רב תכליתי שיכול להכין את המועמד להוראה או לשירות שטח מחוץ לתחום החינוך. תואר זה, במיוחד עם אפשרות התזה, יכול גם לשמש כהכנה לעבודה ברמת הדוקטורט.

הודאת תכנית ודרישות שייר קבלה לתואר שני מחקר וכניסה מועמדות תואר שני למדעים במדעי תרגיל יהיה זהה כאמור עלון בוגר הנוכחי. דו"ח ציון על בחינות בוגר השיא (GRE) החלק הכללי יש להגיש לפני הכניסה. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
36 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המאסטר של המדע (MS) תוכנית במתמטיקה שימושית כולל קורסים במתמטיקה פותח על מנת להכין מועמדים לעבודה בסוכנויות עסקיים או ממשלתיים, או לצאת ללימודים לתואר נוסף. על ידי יישום ... [+]

[1. הקדמה המאסטר של המדע (MS) תוכנית במתמטיקה שימושית כולל קורסים במתמטיקה פותח על מנת להכין מועמדים לעבודה בסוכנויות עסקיים או ממשלתיים, או לצאת ללימודים לתואר נוסף. על ידי יישום הטכניקות למדו בקורסים אלה עסקים, הנדסה, תכנון בתחומים אחרים, בעיות משמעותיות ניתן ללמוד באמצעות אנליטית, סטטיסטי, שיטות נומריות. כדי בוגר, מועמדים חייבים לעבור שתי בחינות מקיפות בסמסטר האחרון שלהם. לאלו מועמדים בהתחשב ללימודי מחקר מתקדמים יותר, אפשרות התזה זמינה במקום בחינות מקיפות לחשוף מועמדים לחקור שיטות במתמטיקה שימושית. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
30 - 33 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

שוכן בתוך המחלקה לפסיכולוגיה וייעוץ המכללה הבריאות ומדעי ההתנהגות, התוכנית שמה דגש על הזהות המקצועית של הפסיכולוגים הספר בתוך התחום הרחב יותר של הפסיכולוגיה, לעומקו ולרוח ... [+]

תכנית תיאור המשימה של NASP שאושרה פסיכולוגית הספר ברמת מומחה 60 שעות ביממה MS התכנית באונ' ארקנסו המרכזית היא להכין פסיכולוגי ספר בקומת כניסה ליישם מבוססים מדעי עקרונות פסיכולוגיים וחינוכיים ושיטות עבודה בכל הממדים של העבודה המקצועית שלהם. בוגרי התכנית צפויים להיות אנשי מקצוע רעיוניים ומוכשרים מחויבים ההבנה המוגברת של התנהגות אנושית, פיתוח מקצועי מתמשך, שיטות עבודה מומלצות בפסיכולוגית ספר, כבוד תרבותי וגיוון, וסטנדרטים אתיים של עשייה מקצועית כפי שנוסחו על ידי איגוד הפסיכולוגים האמריקאי ( APA) לבין האיגוד הארצי של ספר פסיכולוגים (NASP). ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
60 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

אוניברסיטת סנטרל ארקנסו מציעה תואר שני למדעים (MS) בייעוץ הספר המקצועי. תכנית הלימודים כוללת 48 שעות סמסטריאליות כוללים חוויות הפרקטיקום ושדה התמחות. התכנית מוצעת בפורמט ... [+]

מידע הכללי על תכנית אוניברסיטת סנטרל ארקנסו מציעה תואר שני למדעים (MS) בייעוץ הספר המקצועי. תכנית הלימודים כוללת 48 שעות סמסטריאליות כוללים חוויות הפרקטיקום ושדה התמחות. התכנית מוצעת בפורמט מקוון הכולל הפעלות בכיתה סינכרוני בעיקר עם הפעלות אסינכרוני מדי פעם פנים אל פנים בקמפוס הראשי UCA ב Conway, AR. מטרת תכנית זו היא להכין מדריכי ספר מקצועיים ליצירה, יישום, ותחזוקת תוכניות ייעוץ ספר התפתחותית מקיפות המבוססת על סטנדרטי מדינה ולאומיות. תכנית לימודי התכנית מתיישר עם אגודת יועצת בית הספר האמריקאי, לאומי דגם, ומח' ארקנסו תקנית להשכלה גבוהה. מטרה עיקרית של התכנית היא להכשיר יועצי ספר מקצועיים להיות מנהיגים, משתפי פעולה, וקורא בספר הספר, הקהילה שלהם, לבין העיסוק בייעוץ הספר. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
48 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המאסטר של מדע שימושי מחשוב נועד לספק הכנה אינטנסיבית בשני המושגים וטכניקות הקשורים יישומים של מערכות מחשוב. ... [+]

יעדים ותוצאות המאסטר של מדע שימושי מחשוב נועד לספק הכנה אינטנסיבית בשני המושגים וטכניקות הקשורים יישומים של מערכות מחשוב. מטרות התכנית לבוגרים הם: להיות מסוגל לזהות בעיות מחשוב יישומים משמעותיות לנהל עבודת מחקר מונע יישום עצמאי או בתוך אקדמאי, עסק, תעשייה, או סביבה אחרת בתוך מסגרת מקצועית, משפטית ואתית; להיות מסוגל ליישם תאוריות, עקרונות ומושגים עם טכנולוגיות לעצב יצירתי, לפתח, ואמת פתרונות מחשוב המשלבים מערכות תוכנה וחומרה זמינות כדי לפתור בעיות בתחומי יישום מגוונים ליחידים, קבוצות וארגונים; לגדול כמו בוגרת מקצועית ולהיות מסוגל ומוכן לקחת תפקידי מנהיגות עם ידע מתקדם של מדעי מחשב ויישומים בתחומים תחומיים בין-צולבות; שמור על עדכניות בתחום דרך המשך צמיחה והתפתחות מקצועית לקדם מסלולי קריירה של בחירה עצמית ולתרום לחברה. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
34 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

University of Central Arkansas

בתוכנית לתואר שני בחינוך מיוחד הוא שעה האשראי 30 תוכנית on-line נועד לענות על סטנדרטים גבוהים של המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה (NCATE), המועצה לילדים חריגים (C ... [+]

הסבה לחינוך / האיץ מיוחד MSE בתוכנית לתואר שני בחינוך מיוחד הוא שעה האשראי 30 תוכנית on-line נועד לענות על סטנדרטים גבוהים של המועצה הלאומית להסמכה להכשרת עובדי הוראה (NCATE), המועצה לילדים חריגים (CEC), הערכת מורה Interstate ותמיכה Consortium (InTASC ), ואת מערכות להערכת מורים (TESS).

נוסע תכנית לחינוך מיוחד

תכנית הלימודים לתואר שני ב- K-12 חינוך מיוחד התוכנית לתואר שני בחינוך מיוחד שמוביל MSE ממוקם במחלקה היסודי, אוריינות, וחינוך מיוחד. מטרתו העיקרית היא להכשיר מורים לחינוך מיוחד שיתופי מיומן במתן איכות ההוראה לסטודנטים המייצגים טווח רחב של יכולות. (בוגר עלוןהתכנית) מציעה מגוון רחב של הזדמנויות עבור מועמדים ללמוד על התדיינות לחינוך מיוחדת וחקיקה, הערכה, הדרכת התנהגות, הדרכת התנהגות, אסטרטגיות הוראה, ושיטות עבודה מומלצת המשרתים אנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

טכנולוגית ההוראה היא תחום צומח בחינוך, סביבות עסקים וממשל. טכנולוגיית הוראה משלבת עיצוב הדרכה משתמשת בטכנולוגיה ככלי להגיע מטרות הוראה. קריירת טכנולוגית הוראה כוללת מעצבי ... [+]

טכנולוגית ההוראה היא תחום צומח בחינוך, סביבות עסקים וממשל. טכנולוגיית הוראה משלבת עיצוב הדרכה משתמשת בטכנולוגיה ככלי להגיע מטרות הוראה. קריירת טכנולוגית הוראה כוללת מעצבי הוראה, מעצבי מולטימדיה, מומחה טכנולוגיה, מאמנים תאגידיים, ותמיכה בטכנולוגיית בין יתר. בדף זה תוכלו למצוא מידע כללי על התוכנית, כמו גם מידע לתלמידי פוטנציאלים ומעודכנים.

מידע הכללי על תכנית המאסטר של מדע הוראה והטכנולוגיה (ITEC) נועד לספק מועמדים עם הידע והכישורים הדרושים כדי להיות מנהיגי טכנולוגיה ואנשי מקצוע בתוך הזירות המקצועיות שלהם (למשל, חינוך, עסקים, ממשלה, ארגונים ללא כוונת רווח). לפי התכנון שלה, התכנית מציעה ראייה רחבה של תחום טכנולוגיה לשיפור הוראה ולמידה (למשל, היסטוריה, תאוריה, טכנולוגיה, ניהול) עדיין היא גמיש מספיק כדי לאפשר למועמדים כדי לבחור שטח של ריכוז רעיוני של העניין המקצועי שלהם. אזורים אלה של ריכוז, המספקים הכשרה מיוחדת בשלושה תחומים ייחודיים מבחינה טכנולוגית, הם: חינוך מרחוק, עיצוב ופיתוח מדיה, ו תמיכה טכנית של טכנולוגיות הוראה. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
36 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

מאסטר של UCA של חשבונאות (MACC) מספק מתקדמת, הכשרה מעמיקה בחשבונאות, עסקים, ומנהיגות ליחידים העוסקים או מבקשי קריירה מקצועית בחשבונאות. בשל שינויים מתמשכים בסביבה עסקית ה ... [+]

פיתוח מקצוע החשבונאות באמצעות מלגות, מנהיגות, תקשורת, ומחקר. מאסטר של UCA של חשבונאות (MACC) מספק מתקדמת, הכשרה מעמיקה בחשבונאות, עסקים, ומנהיגות ליחידים העוסקים או מבקשי קריירה מקצועית בחשבונאות. בשל שינויים מתמשכים בסביבה עסקית הגלובלית, רואי חשבון צריכים ידע עמוק ורחב יותר מאשר אי פעם בעבר. התוכנית MACC עוזר לתת לסטודנט עם הכישורים הדרושים כדי להצליח בסביבה עסקית המשתנה במהירות. מטרת התכנית היא מקיפה ומפתחת יכולת חשבונאית המושגית של תלמידים וטכניים, מיומנויות תקשורת, יכולות מחקר אנליטי, וכישורי מנהיגות. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

המאסטר של מערכות מידע גיאוגרפי (MGIS) תואר הוא במתכונת לתוכניות ה- MBA Executive באינטרנט. סטודנטים אשר לרשום את התואר יהיו אידיאליים היו קורסי GIS קודמים (שנקטו לפחות קו ... [+]

תואר שני GIS (זהו תואר באינטרנט) המאסטר של מערכות מידע גיאוגרפי (MGIS) תואר הוא במתכונת לתוכניות ה- MBA Executive באינטרנט. סטודנטים אשר לרשום את התואר יהיו אידיאליים היו קורסי GIS קודמים (שנקטו לפחות קורס GIS אחד ברמה לתואר הראשונה או לתואר שני) או להיות מועסק כיום במשרה הדורשת שימוש בשירותי GIS או במידע מבוסס GIS (כלומר, אחת מעמד GIS מקצועי מבקשים הכשרה או מישהו גדולים אשר חייב לנהל עובדי GIS או מי צריך את המידע מתוך GIS כדי לבצע את העבודה שלו / שלה). ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 - 36 שעות
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Central Arkansas

מידת השני בלימודי מתקדמים מנהיגות מורה (ASTL) היא תכנית תואר באינטרנט 30-אשראי שעה שנועדה לשפר ולהרחיב את הידע, הכישורים הקיימים שלך, ונטיות תוך המשך פיתוח יכולות הליבה ה ... [+]

תכנית ללימודי תואר ASTL מידת השני בלימודי מתקדמים מנהיגות מורה (ASTL) היא תכנית תואר באינטרנט 30-אשראי שעה שנועדה לשפר ולהרחיב את הידע, הכישורים הקיימים שלך, ונטיות תוך המשך פיתוח יכולות הליבה הצפויה של אנשי חינוך מתקדמים. התכנית לתואר ASTL מכינה בוגרים עם הזדמנויות להפגין את ידע, מיומנויות, ונטיות צורך מועילות: בתגובה חיובית הפעילויות הנעשות בכיתה כי מקדמות למידה. האנושות לנתח פרקטיקות בכיתה כראוי להגיב לממצאים. ניסוח הרציונל לקבלת החלטות לגבי פרקטיקה מקצועית, הוראה בכיתה, ומדיניות בכיתה / בית ספר ונהלים. קבלת החלטות מושכלות על ידי המשקף על חוויות בעבר ובהווה כדי לשפר את שיטות ההוראה כי מקדמות למידה. איך להיות מנהיגי שינוי לשיפור בתי הספר שלהם. ... [-]
ארצות הברית Conway
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 שעות
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas