קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת ההבחנה וגיוון

ממוקם על כמעט 1,200 דונמים נופי Inland דרום קליפורניה ו מכובד על ידי יותר מ 60 שנים של מחקר השפעה גבוהה, UCR היא מעבדה חיה לחקר של נושאים קריטיים קהילות צומחות. אחד המוסדות המגוונים והמקיפים ביותר במערכת האוניברסיטה היוקרתית של אוניברסיטת קליפורניה, ה- UCR, משמש כחממה של ידע חדש, מנוע של ניידות חברתית ומעצמה כלכלית.

שלוש מכללות של UCR מציעות מגוון רחב של נושאים אקדמיים ומחקריים: המכללה האקדמית מרלן ורוזמרי בורנס, עם תשע מחלקות; המכללה למדעי הרוח, האמנויות והחברה, עם 20 מחלקות; ואת המכללה למדעי הטבע והחקלאות, עם 13 מחלקות. יש לנו ארבעה בתי ספר מקצועיים: בית הספר למינהל עסקים, בית הספר הגבוה לחינוך, בית הספר לרפואה ובית הספר למדיניות ציבורית, וכן 23 מרכזי מחקר בינתחומיים.

כיום, ביתם של כ -23,000 סטודנטים ו -1,100 סגל מוסדי, הקמפוס מתרחב במהירות. כדי לתמוך בהוספה של מאות סגל וסטודנטים חדשים, הראשון מבין שני מבני מחקר רב תחומי כבר נמצא בבנייה. חדש קמפוס סטודנט דיור, אוכל, קמעונאית, מתקני פנאי יתווספו בשנים הקרובות. חקור יותר של ההתפתחויות החדשות שלנו.

UCR נמצא גם במרחק נסיעה קלה מעשרות אתרי תרבות ובילוי מרכזיים, כמו גם יעדי מדבר, הרים וחוף.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

משימה

אוניברסיטת קליפורניה, ריברסייד תהפוך את חייהם של האנשים המגוונים של קליפורניה, האומה והעולם באמצעות גילוי, תקשורת, תרגום, יישום ושימור הידע - ובכך תעשיר את הכלכלה, החברתית, התרבותית והסביבתית של המדינה עתיד.

כמה עובדות מהירה

  • תואר ראשון
  • 55 תואר שני
  • 42 דוקטורט Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

University of California Riverside

התוכנית של מאסטר מדיניות ציבורית (MPP) בבית הספר UCR של מדיניות ציבורית היא התוכנית הראשונה בוגר כזה המוצע על ידי אוניברסיטת מחקר מרכזי Inland דרום קליפורניה. ... [+]

ריכוזים

באמצעות התוכנית שלנו בת שנתיים מלא, אתה יכול לבחור להתמחות במגוון רחב של תחומים. ההתמחות יכולה ללבוש צורה של ריכוז בתוך הקורסים, בפרויקט האבן, בהתמחות, או בכל שילוב של אלה. ריכוזים זמינים בתחומים הבאים:

סביבה ומשאביםבְּרִיאוּתחינוךעירוניאי שוויון ועונימרוץ ועלייהרשימת פעולות לביצוע

כרגע אנו מקבלים בקשות משני מועמדים מקומיים ובינלאומיים. התוכנית פתוחה להרשמה למי שעברו בהצלחה:... [-]

ארצות הברית נהר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of California Riverside

בית הספר למוסמכים של אוניברסיטת קליפורניה ריברסייד מספק לסטודנטים פתרונות חדשניים לחלק מהנושאים הקריטיים ביותר בחינוך. בין אם זה יהיה להכין אותך לשרת אוכלוסיות מגוונות יו ... [+]

תואר שני בחינוך

בית הספר למוסמכים של אוניברסיטת קליפורניה ריברסייד מספק לסטודנטים פתרונות חדשניים לחלק מהנושאים הקריטיים ביותר בחינוך. בין אם זה יהיה להכין אותך לשרת אוכלוסיות מגוונות יותר ויותר, להמציא אמצעים יעילים של ביצועי התלמידים, או שיפור שיטות ההוראה עבור אלה עם לקויות למידה, תוכניות החינוך שלנו יהיה לצייד אותך עם ידע, מיומנויות, וניסיון מעשי על מנת להתמודד עם העולם האמיתי האתגרים העומדים בפני מחנכים כיום.... [-]

ארצות הברית נהר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
University Avenue,900
92521 נהר, קליפורניה, ארצות הברית