קרא את התיאור הרשמי

ה אוניברסיטת וושינגטון Bothell (UW Bothell) הוא תואר ראשון ושני בקמפוס של ארבע שנים בצפון-מזרח מחוז קינג, אחד משלושת הקמפוסים של האוניברסיטה הציבורית של וושינגטון. הקמפוס הוקם בשנת 1990 (שהוא באותה השנה באוניברסיטת וושינגטון טקומה נפתחה). UW Bothell מניות קמפוס עם Cascadia מכללה. UW Bothell הוא הקמפוס הגדול הסניף במדינה והאוניברסיטה של ​​ארבע שנות הצמיחה המהירה ביותר במדינת וושינגטון.

UW Bothell ממוקם רק צפונית מערבית לצומת של הכביש המהיר 405 וכביש 522 המדינה. שיעורים מוצעים היום והערב לתלמידים מלאים או במשרה חלקית. תוכניות מוצעות בעסקים, חינוך, סיעוד, מחשוב, ואמנויות ומדעים בין-תחומיים.

אקדמיה UW Bothell מציע כיום 40 תארים ראשון ותואר שני בשישה בתי ספר: עסקים, אמנויות ומדעי הבינתחומי, מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה, לימודי חינוך וסיעוד ובריאות לימודים.

הרשמה

UW Bothell הוא קמפוס הסניף הגדול ביותר במדינה. יישומי הלימודים הראשונה עלו ב -20% משינה 2010 ואילו יישומי העברה גדלו ב 24%. ספירת הראש הכוללת של תלמידים מלאים וחלקיים היא 4172. הספירה עלתה באופן משמעותי בשנים האחרונות.

UW Bothell החל לקבל תלמידי שנה א 'בסתיו 2006. המחלקה הראשונה לסיים את כל ארבע שנים באוניברסיטה וושינגטון Bothell סיים ביוני 2010.

הסכם עם העיר של Bothell מגביל הרשמה UW Bothell וCascadia מכללה. מגבלת ההרשמה היא כיום 10,000 תלמידי FTE. בתחילה, הרשמה הייתה מוגבלת ל -3,000 סטודנטים FTE עד כניסה נבנתה עם גישה ישירה לכביש 522 המדינה. מחלקת המדינה בוושינגטון התחבורה השלימה פרויקט זה בחודש ספטמבר 2009.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית