קרא את התיאור הרשמי

אודות UMB

UMB היא בריאות הציבור היחיד של מרילנד, החוק, ואת השירותים האנושיים באוניברסיטה. שישה בתי ספר מקצועיים ובית ספר ללימודים מתקדמים מעניקים לכל שנה את רוב שירותי הבריאות, השירותים האנושיים והתארים המקצועיים במרילנד.

העובדות המהירות של UMB

נפתח בשנת 1807, אוניברסיטת מרילנד, בולטימור (UMB) הוא הבריאות הציבורית של מרילנד, החוק, ואת השירותים האנושיים באוניברסיטה, המוקדש למצוינות בחינוך, מחקר, טיפול קליני, ושירות לציבור.

UMB רושמת מעל 6,700 סטודנטים בשש בתי ספר מקצועיים ברמה מקצועית - רפואת שיניים, משפטים, רפואה, סיעוד, בית מרקחת ועבודה סוציאלית - ובית ספר לתואר שני בין-תחומי. האוניברסיטה מציעה 62 דוקטורט, תואר שני, baccalaureate, ותעודה תוכניות ומקנה את רוב הדוקטורט המקצועי מענקי תואר הוענק במרילנד.

UMB הוא מרכז בריאות אקדמי משגשג המשלב מחקר חדשני ביו-רפואי וטיפול יוצא דופן בחולה. המימון החיצוני של UMB הסתכם בשיא של 667.4 מיליון דולר בשנת 2018, וכל חבר סגל בקורסים קבועים מביא 1.3 מיליון דולר למענקי מחקר, בממוצע, ל- UMB מדי שנה.

אוניברסיטת מרילנד BioPark, אשכול ביוטכנולוגיה הגדול ביותר של בולטימור, דלקים מסחור של תרופות חדשות, טיפולים, והתקנים, נותן 1,000 מדענים ויזמים את החלל ליצור ולשתף פעולה.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

משימה

כדי לשפר את המצב האנושי ולשרת את טובת הציבור של מרילנד ואת החברה בכללותה באמצעות חינוך, מחקר, טיפול קליני, שירות.

חָזוֹן

האוניברסיטה תצטיין כממסד בולט במשימותיה לחינוך אנשי מקצוע, עריכת מחקרים העוסקים בסוגיות של העולם האמיתי המשפיעות על מצבו של האדם, מתן טיפול קליני מעולה ותרגול, ומשרתים את הציבור במסירות לשיפור הבריאות, ואת טובת הציבור. האוניברסיטה תהפוך למנהיגה כלכלית דומיננטית של האזור באמצעות חדשנות, יזמות, פילנתרופיה ועבודת צוות בין-תחומית ובין-מקצועית. האוניברסיטה תרחיב את פעילותה עם היוזמות המקומיות והעולמיות שמשנות באופן חיובי את חייהם ואת הכלכלה שלנו. האוניברסיטה תהיה מגדלור לעולם כסביבה ללמידה וגילוי עשירה בגיוון ובהכללה. עמודי המקצוע של האוניברסיטה הם נימוס, אחריות, שקיפות ויעילות. האוניברסיטה תהיה קהילה תוססת שבה סטודנטים, סגל, צוות, מבקרים ושכנים עוסקים אינטלקטואלית, תרבותית וחברתית.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University Of Maryland Baltimore

יש לך רעיון גדול לשנות את העולם? מאסטרים למדע בבריאות וחדשנות חברתית מאתגרים את התלמידים לחקור וליישם עקרונות של חדשנות, יזמות וחשיבה עיצובית לפתרון אתגרים בריאותיים וחבר ... [+]

יש לך רעיון גדול לשנות את העולם? מאסטרים למדע בבריאות וחדשנות חברתית מאתגרים את התלמידים לחקור וליישם עקרונות של חדשנות, יזמות וחשיבה עיצובית לפתרון אתגרים בריאותיים וחברתיים מורכבים.

בסיום תכנית זו יוכלו הסטודנטים להשיק סטארט-אפים משלהם, לבחון ולהשפיע על חדשנות בתוך ארגונים קיימים ולהבין כיצד ניתן לבצע שינוי באמצעות בחינת המדיניות והתקנות. ישנם שלושה ריכוזים: מדעי הבריאות, חוויית משתמש (UX), ויזמות ביו-רפואית. באמצעות ריכוזים אלה, התלמידים יהיו מצוידים בהתמודדות עם אתגרים בריאותיים וחברתיים שונים, על פי בחירתם, עם תכנית ליבה שקועה בשיטות של חשיבה עיצובית, עקרונות עסקיים ומחקרי שוק.... [-]

ארצות הברית בולטימור
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
24 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית