Universidad Ana G. Méndez – Campus Florida

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קמפוס דרום פלורידה מאורגן ליישום החינוך מבוסס השפה כפולה ברמה האוניברסיטאית בדרום פלורידה. קמפוס זה משרת קהילה סטודנטים מגוונת תרבותית, ומציע תכניות אקדמיות ושירותים מותאמים אישית באיכות העונה על צרכיו של הלומד הבוגר.

קמפוס דרום פלורידה ממוקם ב 15201 NW 79th Court, מיאמי לייקס, FL 33016.

  • כיתות לימוד, מעבדות מחשבים, ספריה.
  • משרדי ניהול וטרקלין סגל.
  • אזור החניה זמין לסטודנטים ומינהל.

עובדות מהירות

  • 956 סטודנטים
  • 29 תכניות אקדמיות
  • 12 שנות שירות
  • 1632 בוגרים

מי אנחנו

אוניברסיטת אנה ג 'מנדז היא מוסד שאינו למטרות רווח בפעילות מאז 1949. עם כ- 40,000 סטודנטים היא האוניברסיטה הפרטית הגדולה ביותר בפורטו ריקו. בשנת 2003 אוניברסיטת אנה ג 'מנדז פתחה את קמפוס המטרו אורלנדו במדינת פלורידה ומציעה תוכניות לתואר ראשון ושני מאוניברסיטאותיה בקמפוס אחד ועם לוח זמנים גמיש. בימינו אוניברסיטת אנה ג 'מנדז מוכרת בכך שהיא משרתת סטודנטים בוגרים היספניים ביבשת ארצות הברית עם חמישה קמפוסים הפועלים במדינות פלורידה, מרילנד, טקסס ובמחוז קולומביה.

128527_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

הכירו את התוכנית הראשונה להשכלה גבוהה כפולה למבוגרים במדינה

השכלה גבוהה

תכנית לימודי השכלה גבוהה ראשונה למבוגרים במדינה.

סיוע כספי

סיוע פיננסי זמין לסטודנטים העומדים בתואר.

עיצוב הוראה

תכנון הוראה מבוסס על שיטות העבודה המומלצות של מודל הטבילה בשפה כפולה ®.

מבחני השמה

מבחני השפה מנוהלים כדי לקבוע את רמת המיומנות של התלמיד באנגלית ובספרדית

50% אנגלית ו 50% ספרדית

גישה הוראתית מובנית 50/50.

מעבדה אלקטרונית

לסטודנטים גישה לשירותי מעבדה אלקטרונית כדי לסייע בשיפור מיומנויות שפה ואקדמיות.

קורסים גמישים

בדרך כלל קורסים מוצעים במפגשים 5, 8, 10 ו -15 שבועות.

הרשמה לכל השנה

ההרשמה שלנו היא לאורך כל השנה.

תכנית לימודים מיושמת

תכנית הלימודים משלבת את החוויות המקצועיות של התלמידים בפעילויות בכיתה.

אימות הקורס

אנו מאמתים קורסים ממוסדות זרים. נקודות זכות קודמות שאינן מיושנות לא יפוגו.

שוויון קורס כמובן

שווי הערכת אשראי ממוסדות אקדמיים זרים מוערך ועשוי להתקבל לקבלה.

קרדיט לקורס

ניתן לקבל קרדיט לקורסים באמצעות בחינות אתגר של הצגת תיק עבודות.

הודעת ברוך הבא

אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, בהגשמת מחויבותה להציע אלטרנטיבות להשכלה גבוהה לציבורים שונים ובאינטרס לשרת את צרכי הקהילה ההיספנית בארצות הברית, החלה בשנת 2003 להציע אלטרנטיבות לחינוך דו לשוני למבוגרים בקמפוס המטרו אורלנדו. . בקמפוס אורלנדו, כיום יש לנו יותר מ- 1,400 סטודנטים ומציעים למעלה מ- 25 תוכניות אקדמיות שונות. מאוחר יותר הוקם קמפוס חדש בדרום פלורידה, הממוקם באזור מיראמר, בו יש לנו כיום יותר מ- 900 סטודנטים. הקמפוס החדש ביותר הוקם באזור מפרץ טמפה בשנת 2010 ומונה כיום יותר מ -400 סטודנטים.

על פי חוקי פורטו ריקו, ה- SUAGM מורכב משלושה אוניברסיטאות שהוסמכו על ידי "מדינות התיכון"; אוניברסיטת אנה ג 'מנדז (גורבו), אוניברסיטת אנה ג' מינדז (קופי) ואוניברסיטת אנה ג 'מינדז (קרולינה). אוניברסיטת אנה ג 'מנדז היא האוניברסיטה הפרטית השנייה בגודלה בפורטו ריקו, עם למעלה מ- 60 שנות הוקמה ויותר מ 42,000 סטודנטים. אוניברסיטאות אלה הן אלה שמעניקות את התואר עבור מגוון התוכניות האקדמיות שאנו מציעים כיום בארצות הברית.

לאחרונה נחנך קמפוס חדש במרילנד, "קמפוס אזור הבירה" ואנחנו ממשיכים בכוונת צמיחה והרחבה להציע תכניות אקדמיות דו-לשוניות (אנגלית וספרדית) התומכות ומשרתות את צרכי הקהילה ההיספנית בארצות הברית ומספקות אלטרנטיבות חדשות לתכניות מסורתיות בשעות היום לתלמידי תיכון חדש שהתחילו באוגוסט 2013.

משימה

קמפוס דרום פלורידה מאורגן ליישום החינוך מבוסס השפה כפולה ברמה האוניברסיטאית בדרום פלורידה. קמפוס זה משרת קהילה סטודנטים מגוונת תרבותית, ומציע תכניות אקדמיות ושירותים מותאמים אישית באיכות העונה על צרכיו של הלומד הבוגר.

העקרונות שלנו

כחלק מהפילוסופיה שלה, אוניברסיטת אנה ג 'מנדז פועלת לפי העיקרון של הזדמנויות חינוכיות שוות לתלמידיהם בשלושת המוסדות שלנו: אוניברסיטת אנה ג. מנדז (קרולינה), אוניברסיטת אנה ג. מינדז (גוראבו) ואנה ג. מינדז. אוניברסיטה (קופי).

עם עקרון מנחה זה, האוניברסיטה משיגה, מקבלת ומנהלת מגוון של כספי סיוע פיננסי בצורה של מענקים, לימודי עבודה במכללות והלוואות לסטודנטים שיש להם צורך כלכלי והם זכאים. כספי הסיוע לסטודנטים ניתנים על ידי ממשלות פדרליות ומדינות, המוסד ומתרומות של המגזר הפרטי.

המוסד שלנו מחלק כספים אלה בצורה יעילה ככל האפשר, ומועיל לסטודנט עם סוגים רבים של תוכניות סיוע פיננסי כשירות לעמוד בעלויות של השגת מטרתו האקדמית.

פורטל הסיוע הכספי של אוניברסיטת אנה ג 'מנדז מספק את המדיניות והנהלים המדריכים אותנו בחלוקת הכספים, בהתאם לתקנות החלות. זה גם נותן לתלמיד הוראות לפנייה לעזרה כספית, כולל כיצד להשלים את הבקשה בחינם לסיוע סטודנטים פיננסי (FAFSA) הדרושה לגישה לכל סיוע פיננסי פיננסי. כלולות גם נורמות, מדיניות ותקנות רלוונטיות עליהן התלמידים צריכים להיות מודעים.

מיקומים

Miami Lakes

כתובת
15201 NW 79th Court
Miami Lakes, פלורידה, ארצות הברית