קרא את התיאור הרשמי

בית הספר הטוב ביותר של שכונת ספרד

15 # בין בתי הספר אנימציה העליון בעולם


נוסדה בשנת 1994, כמרכז מתמחה CGI - מחשב שנוצר תמונות (Infographics, 3D אנימציה, משחקי וידאו, קולנוע, פרסום אפקטים מיוחדים) ואת התמונה הדיגיטלית (עיצוב גרפי, שלאחר הייצור, וידאו ויראלי, סרט קצר, סרטי אופנה אינטרנט). עם יותר מ -3 מיליון שעות אימון, המתודולוגיה שלנו, חלוצה ברמה הבינלאומית, מאפשרת לנו למצוא עבודה באולפנים החשובים ביותר על הפלנטה.

לא היה אינטרנט או וידאו Tutorials או מסמכי PDF, כתבנו ספרים 3D מדריכים למשתמש עבור מערכת עריכה ANAYA. הקמנו את המצולעים הווירטואליים הגסים ביותר במחשבים ארכאיים. לימדנו את הטכניקות הפרימיטיביות ביותר של סימולציה, אנימציה ו- FX. זה היה בתחילת שנות ה -90.


חינוך מתודולוגי

אנו יכולים לומר כי יש אנשים שיש להם הצלחה מקצועית או אישית גדולה למרות סוג של אימון קיבל. משמעות הדבר היא כי לכולנו יש לנו "קליק" שאנחנו יכולים ללחוץ מתי שאנחנו רוצים. היצירה האותנטית חייבת להתבסס על יצירת אווירה שבה האדם מעיר את האני הפנימי שלו. חייב להיות אקלים של חופש ביטוי וביטחון. ברגע שמתחברים, הלמידה יכולה להמריא.

מדובר בלימוד אמנות ומקצוע, שלם. כיום יש מהפכה חדשה בידע ובמודיעין. אנו לוקחים בחשבון מושגים כגון אינטליגנציה רגשית, 9 אינטליגנציות מרובות, אינטליגנציה חברתית, סינסטזיה, תכנות נוירו-לשוני, חשיבה לרוחב וכו '. עכשיו ידוע כי על מנת ללמוד, יש צורך לפתוח מספר מסלולים רוחביים וחיבוריים בו זמנית שבו האדם מרגיש שהוא משתמש בכל היכולות שלו, לא רק את אלה הקוגניטיביים.


פרסים והזכרויות

זכייה בפרס יכול להיות קשה בשל הכמות והאיכות של יצירות רבות שהוגשו לתחרויות ופסטיבלים ארציים ובינלאומיים שונים. הדבר החשוב הוא לקדם את העבודה שלך על ידי כל האמצעים הזמינים, שבו חברות בדרך כלל מחפשים כמו גם את השוק המקצועי עצמו. קידום הוא היסוד כדי להתחבר עם עולם העבודה, עם חילופי עבודה אמיתי ואתה יכול גם לבחון את המגמות הנוכחיות של העולם הדיגיטלי ואת שורות מוצלחות ביותר של העבודה. הפרויקטים מתוכננים תמיד למישהו לראות אותם, עבור הדיפוזיה שלהם, להעביר את העבודה שלך פירושו להעביר את הפרופיל המקצועי של המועמד, שם 80% של הצעות עבודה בעולם אינם מתפרסמים בשום מקום. אתה צריך להיות בערוץ גיוס אמיתי.

יש לנו הפניה על ידי המוסד האמריקאי סקר קריירה אנימציה כאחד 100 בתי הספר הטובים ביותר בעולם, בדירוג ה -15 בעולם.


ערבות בינלאומית מאושרת

מחקרים שנעשו לאחרונה מראים כי חברות, בעת הגיוס, מחפשות עד 70% מהתכונות האישיות של המועמד, בהשוואה ל -30% עבור ההכשרה האקדמית וקורות החיים, דבר המתרחש לעתים קרובות יותר ויותר, ובמיוחד בענף זה. הם יחפשו מה ניתן לעשות עבורם בחברות, לא מה שלמדת. אנחנו המרכז היחיד בספרד הראשון באירופה יש ארבעה אישורים מסוג זה בתחום: מרכז הדרכה מורשה של Newtek, לוקסולוגיה / מרכז הדרכה מורשה, מרכז הדרכה מורשה הודיני ו אקדמי שותף רשמי על ידי EPIC GAMES, כדי ללמד את חבילות עוצמה של התוכנה Newtek LightWave3D, מצב Luxology, SideEffects, הודיני ואת מנוע רב עוצמה של מנוע לדקלם מנוע של משחקי מחשב Unreal מנוע. היינו מורשים גם על ידי Techimage כדי לספק את התוכנה עיבוד "RenderMan" מ Pixar. אנחנו מרכז שאושר על ידי Autodesk ו AVID ללמד מאיה, 3D Studio Max ו AVID בהתאמה. כולם תעודות עם ערבות בינלאומית בשירות עבור כל המשתמשים.


מלגות ומלגות

אנחנו יכולים לעזור לך על ידי פיצול דמי. תוכל לבקש שנוכל לבצע תכנית תשלומים מותאמת אישית. אנחנו יכולים להתאים בהתאם לאימון תבחר תוכנית מנוי חודשי שמתאים לך.

אנחנו יכולים גם לעזור עם מימון בנקאי (עם ישויות שונות) במשך חודשים נוספים ולעזור עם עיבוד וניירת. אתם תקבלו דמי קטן יותר עבור חודשים נוספים של מימון זה עשוי להיות מעניין לגשת לאימון.

מצא את מלגת ההדרכה שלך בגופים ציבוריים ופרטיים שונים, לאומיים, אזוריים או בינלאומיים ולבקש את המסמכים שהם מבקשים, נעזור לך עם הנהלים. כרגע יש לנו קידום מיוחד שלנו הורים קורסים. הדרישה לגשת אליו היא לקבל את דמי האבטלה.

הדרכה, כמו כל מוצר או שירות אחר, יכול להיות חבילות עבור קבוצות הכשרה ו / או יותר הכשרה עם תקציב זהה. אם אתה בא עם חברים, משפחה, וכו 'אנחנו יכולים לעשות לך הצעה מיוחדת עבור קבוצה מותאמת אישית.


עבודה בענף

עם הכשרה זו, השדה המקצועי שנפתח הוא מגוון מאוד ובת קיימא, שבו הביקוש העולמי של השוק עם אנשי מקצוע בעתיד הוא באמת מחובר. הדגמה הדגמה שלך מאפשר לך להפגין את היכולות שלך ללא קשר לגיל שלך, ניסיון או רמת הלימודים שבו הדבר החשוב הוא איכות כי ניתן להוכיח על ידי העבודה שהם עשו.

התלמידים שלנו מתמודדים עם השוק המקצועי הפועל בכמה דרכים:

  • חברות מקומיות וארציות, אולפנים וחברות הפקה
  • חברות גדולות, מחקרי פורמט גדול ומפיקים בינלאומיים
  • יצירת חברות משלו של שירותים אורקולי וגרפיקה
  • עבודה עצמית במצב עצמאי, עבודה עבור לקוחות שונים מקומיים או בינלאומיים.

ויזות לזרים

אם אתה סטודנט זר, אנחנו נעזור לך עם ויזה. אתה רק צריך דואר אלקטרוני לנו על הניירת לעיבוד. בכל מדינה, זה עובד באופן דומה, אם כי עם כמה הבדלים. הדבר המעניין ביותר הוא כי אתה מתקרב לשגרירות או הקונסוליה בארץ המוצא שלך ולבקש את הניירת שאתה צריך.

באופן כללי, רוב התלמידים יכולים להישאר בספרד עד 90 יום ללא ויזה, אם כי יש כמה מדינות עם אשר יש צורך לעבד את זה ללא קשר למשך השהות בספרד.

אשרת סטודנט נדרשת ללימודים בספרד כאשר אלה יותר מ 90 ימים.

אשרת סטודנט נדרשת עבור אנשים שמגיעים ממדינות מסוימות, ללא תלות בימים שיקרו בספרד.

הדרישות, ההליכים והמשך משתנים ממדינה למדינה. לכן חשוב ליידע את עצמך מראש בשגרירות או בקונסוליה הספרדית הקרובה. זה גם הכרחי כי אתה לוודא שיש לך את כל המידע הדרוש למצב שלך. אלה יהיו הצעדים הבאים:

  1. עבור לשגרירות או לקונסוליה הספרדית בארץ המוצא. הם יספקו לך את כל המידע על הדרישות להחלת וקבלת אשרת סטודנט. חשוב ליצור קשר עם שגרירות לפחות 60 ימים לפני תאריך ההתחלה המתוכנן, כי יש זמן מסוים כדי לעבד בקשות ויזה.
  2. בקש את המסמכים הדרושים, עלונים וטפסים.
  3. להירשם הקורס או מאסטר על פי בחירתך.

לאחר ההרשמה, אתה מבקש באמצעות דואר אלקטרוני תעודת רישום כדי לקבל את אשרה סטודנט ואת המצגת שלה בשגרירות או הקונסוליה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורסים למנהלים

Universal Arts School

אנימציה אנימציה כמו בסביבת ייצור אמיתית. מטרת הקורס היא ללמד אותך לעבוד בתחום היצירתי לייצר ברמה מקצועית כל סוג של עבודה לגבי אנימציה אופי התמקדה בתעשיית הבידור. ... [+]

אנימציה אנימציה כמו בסביבת ייצור אמיתית.

מטרת הקורס היא ללמד אותך לעבוד בתחום היצירתי לייצר ברמה מקצועית כל סוג של עבודה לגבי אנימציה אופי התמקדה בתעשיית הבידור.

בשביל מי זה?

זה מיועד לשני אנשי מקצוע בתחום ואנשים שרוצים לבנות קריירה בתחום אנימציה ו / או הפקה CGI. הכשרה זו היא עבור בוגרי כמו גם שאינם בוגרי שכן היא הכשרה אוטונומית לחלוטין אמפירי במגזר מקצועי חדש. עם אימון זה, האדם מקבל את הקטגוריה המקצועית של אופי אנימטור שיכול לעבוד סרטים, מכנסיים קצרים, פרסום, משחקי מחשב, וכו 'אין תנאים מוקדמים, אתה מתחיל ברמה 0 והוא מיועד לכל הקהל.... [-]

ארצות הברית Los Angeles ספרד Valencia
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universal Arts School

לצלם סרט עם סגנון VFX הוליווד. מטרת הקורס היא כי אתה הופך מומחה או אמן בהכוונה ויצירה של סרטים בפורמט דיגיטלי. המטרה היא ליצור סרט קצר מקצועי עם אפקטים חזותיים, באמצעות מ ... [+]

לצלם סרט עם סגנון VFX הוליווד.

מטרת הקורס היא כי אתה הופך מומחה או אמן בהכוונה ויצירה של סרטים בפורמט דיגיטלי. המטרה היא ליצור סרט קצר מקצועי עם אפקטים חזותיים, באמצעות מצלמות מקצועיות על מסך chroma, ולחוות אותו מתחילתו עד לתהליך שלאחר הייצור.

בשביל מי זה?

זה מיועד לאנשי מקצוע בתחום, דירקטורים פוטנציאליים ויוצרי סרטים חדשים המעוניינים ללמוד יותר על סרטים דיגיטליים בצורה טכנית ומעשית יותר. אנשים שרוצים ליצור אמנות השביעית ולבנות קריירה מקצועית בימוי ויצירת סרטים בפורמט דיגיטלי. הכשרה זו היא עבור בוגרי כמו גם שאינם בוגרי, שכן היא הכשרה אוטונומית לחלוטין אמפירי בתחום מקצועי חדש. עם הכשרה זו, אדם מקבל קטגוריה מקצועית, או כמנהל, מפקח על Multiformat Digital Film (סרט, אופנה סרטים, כתמים סרט קצר). אין תנאים מוקדמים, אתה מתחיל ברמה 0 והוא מיועד לכל הקהל.... [-]

ארצות הברית Los Angeles ספרד Valencia
ספטמבר 2019
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universal Arts School

למד לצייד את משחקי הווידאו שלך עם בינה מלאכותית. למד לתכנת בתוך מנועי משחק הווידאו הנפוצים ביותר בשוק, UNREAL ENGINE ו UNITY. תוכלו ללמוד ו / או להעמיק בשפות כגון JavaScr ... [+]

למד לצייד את משחקי הווידאו שלך עם בינה מלאכותית.

למד לתכנת בתוך מנועי משחק הווידאו הנפוצים ביותר בשוק, UNREAL ENGINE ו UNITY. תוכלו ללמוד ו / או להעמיק בשפות כגון JavaScript, C, HTML, PHP, MySQL, Three.js ו- C #. בחודש זה 8 חודשים הורים, כל החלקים של תוכנית משחקי וידאו הם למדו לעומק ולהכין לך להציג פרויקט הגמר.

בשביל מי זה?

קורס זה מיועד לאנשי מקצוע בתחום וכן לאנשים המעוניינים לבנות קריירה מקצועית בתחום תכנות משחקי הווידאו. הכשרה זו היא עבור בוגרי כמו גם שאינם בוגרי שכן היא הכשרה אוטונומית לחלוטין אמפירי במגזר מקצועי חדש. עם אימון זה, האדם מקבל קטגוריה מקצועית חדשה כמו מתכנת משחק וידאו מרובי. אין תנאים מוקדמים, אתה מתחיל ברמה 0 והוא מיועד לכל הקהל.... [-]

ארצות הברית Los Angeles ספרד Valencia
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universal Arts School

עיצוב החלומות שלך. בכל סרט, משחק וידאו, חתיכת פרסום ... אמנות הקונספט היא יצירה בסיסית. כל התכנון הבא מבוסס על עבודה קודמת זו של אמנים ומאיירים. למד לעבוד בתחום היצירה כד ... [+]

עיצוב החלומות שלך.

בכל סרט, משחק וידאו, חתיכת פרסום ... אמנות הקונספט היא יצירה בסיסית. כל התכנון הבא מבוסס על עבודה קודמת זו של אמנים ומאיירים. למד לעבוד בתחום היצירה כדי לייצר ברמה מקצועית כל סוג של עבודה לגבי עיצוב קונספט אמנות. לסיים את האימון על ידי הצגת תיק תחרותי ומושך, מוכן לקבל עבודה בתעשייה.

בשביל מי זה?

זה מיועד לשני אנשי מקצוע בתחום ואנשים שרוצים לבנות קריירה מקצועית בתחום קונספט אמנות ואיור. זה Masterclass מיועד לכל אלה שרוצים לפתח את כישוריהם ולהרחיב את מתודולוגיית העבודה שלהם, מעבר לכלי או תוכנה. הכשרה זו היא עבור בוגרי כמו גם שאינם בוגרי שכן הוא אוטונומי לחלוטין אימון אמפירי בתחום מקצועי חדש. עם אימון זה, האדם מקבל את הקטגוריה המקצועית של אמן קונספט או מאייר כי יכול לעבוד על הסרט, מכנסיים קצרים, פרסום, משחקי וידאו, וכו 'אין תנאים מוקדמים, אתה מתחיל ברמה 0 והוא מיועד לכל הקהל.... [-]

ארצות הברית Los Angeles ספרד Valencia
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universal Arts School

החינוך השלם ביותר ליצירת משחקי וידאו. למד טכניקות בתעשייה כדי ליצור עולמות פנטסטיים, עיצוב מכוניות מירוץ, ליצור גיבורים האגדי ונבלים או להכין תחרויות ספורט, כמו גם להביא ... [+]

החינוך השלם ביותר ליצירת משחקי וידאו.

למד טכניקות בתעשייה כדי ליצור עולמות פנטסטיים, עיצוב מכוניות מירוץ, ליצור גיבורים האגדי ונבלים או להכין תחרויות ספורט, כמו גם להביא אותם לחיים כדי לכלול אותם במשחק וידאו.

בשביל מי זה?

זה מיועד לשני אנשי מקצוע בתחום ואנשים שרוצים לבנות קריירה בתחום אנימציה ו / או הפקה CGI. הכשרה זו היא עבור בוגרי כמו גם שאינם בוגרי שכן הוא אוטונומי לחלוטין אימון אמפירי בתחום מקצועי חדש. עם אימון זה, האדם מקבל את הקטגוריה המקצועית של CG אמן שיכול לעבוד על הסרט, מכנסיים קצרים, פרסום, משחקי וידאו, וכו 'אין תנאים מוקדמים, אתה מתחיל ברמה 0 והוא מיועד לכל הקהל.... [-]

ארצות הברית Los Angeles ספרד Valencia
בקשת מידע
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universal Arts School

פסלים דיגיטליים קיצוניים. למד לעבוד במצב "פיסול" כדי ליצור מודלים תלת ממדיים מורכבים ומפורטים ביותר בשוק. אתה יכול להשתמש בתוכנית זו לבד או לשלב את זה עם חבילות אחרות 3D, ... [+]

פסלים דיגיטליים קיצוניים.

למד לעבוד במצב "פיסול" כדי ליצור מודלים תלת ממדיים מורכבים ומפורטים ביותר בשוק. אתה יכול להשתמש בתוכנית זו לבד או לשלב את זה עם חבילות אחרות 3D, יישום כוח הבריאה אקספוננציאלית.

בשביל מי זה?

זה מיועד לשני אנשי מקצוע בתחום ואנשים שרוצים לבנות קריירה מקצועית בתחום Digital Sculpting ו CGI הפקה. עם אימון זה, אחד מקבל לעבוד באופן מקצועי עם Zbrush כאמן (קולנוע, משחקי וידאו, מכנסיים, פרסום, וכו '). אין תנאים מוקדמים, אתה מתחיל ברמה 0 והוא מיועד לכל הקהל.... [-]

ארצות הברית Los Angeles ספרד Valencia
ספטמבר 2019
אנגלית,ספרדית
תכנית מלאה
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית