קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת פינדליי היא מוסד גמיש וצופה פני עתיד המחפש כל הזמן דרכים לשרת טוב יותר את התלמידים והקהילה. בעולם המהיר של היום, Findlay הוא ללא הרף התאמת תוכניות ושיטות הוראה כדי לענות על הצרכים של התלמידים הנוכחיים שמתכוננים לקריירה של מחר.

החינוך באוניברסיטה של ​​Findlay מוצע בפורמטים המתאימים לתלמידים מכל הגילאים ולסגנון החיים שלהם. בנוסף לשיעורי יום חול מסורתיים, מציעה Findlay קורסים בלילה, בסופי שבוע ובאינטרנט.

אוניברסיטת Findlay יש כמעט 60 מגמות מובילות מעלות baccalaureate ומציע שמונה מעלות מוסמך, רופא של בית מרקחת ורופא של פיזיותרפיה. תוכניות לא מוכרות ומוכרות היטב כוללות לימודי רכיבה על סוסים, רפואה טרום-וטרינרית (רפואה בבעלי חיים / טרום רפואה וטרינרית), טכנולוגיה לרפואה גרעינית, ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה, וכן ניהול איכות הסביבה, בטיחות ובריאות תעסוקתית.

תוכניות לתואר שני המוצעות כוללות תואר שני באמנויות בחינוך, תואר שני באמנויות בהוראת אנגלית כשפה שנייה (TESOL) וחינוך דו-לשוני, בעל תואר שני במנהל עסקים, בעל תואר ראשון בהדרכה בעיסוק, מרצה לריפוי בעיסוק, עוזר רופא, מאסטר אינפורמטיקה בריאותית ואדון למדע בתחום איכות הסביבה, בטיחות ובריאות, כמו גם הרופא של בית המרקחת ורופא הפיזיותרפיה.

תוכניות השלמה לתואר שני המסייעות לתואר ראשון במדעים מוצעות באופן מקוון לחלוטין: ניהול עסקים, איכות הסביבה, בטיחות ובריאות. תואר שני במנהל עסקים, בעל תואר ראשון במדעי הסביבה, בטיחות ובריאות ומנהל אמנויות בחינוך, מוצע באופן מקוון בנוסף לשיעורים המתקיימים בקמפוס.

.

כ -3,700 סטודנטים רשומים ב- Findlay, עם יותר מ -2,700 סטודנטים לתואר ראשון וכמעט 1,000 סטודנטים לתואר שני. כ -1,300 סטודנטים מתגוררים בקמפוס בדיור באוניברסיטה.

כ -340 סגל במשרה מלאה ומשרה חלקית מלמדים שיעורים קבועים ומקוונים, עם יחס סטודנט לפקולטה של ​​15: 1.

אוניברסיטת Findlay כוללת יותר מ 388 דונם, כולל הקמפוס הראשי שלו 73 דונם שישה מתקני מחוץ לקמפוס. לקבלת רשימה מלאה של מתקני האוניברסיטה, לחץ כאן.

הזדמנויות רבות ללימוד מנהיגות ומיומנויות בין-אישיות מחוץ לכיתה. הסטודנטים יכולים להשתתף בכל אחת מ -100 ארגוני הסטודנטים, כולל מועדוני עניין מיוחדים, סטודנטים לסטודנטים, מוסדות סטודנטים, קבוצות אומנויות הבמה, מועדוני שירות, ארגוני כבוד אקדמיים, קבוצות חיים רוחניות וקהילות יווניות. מועדון הספורט ו 28 ספורט intramural לשמור על רוח תחרותית בחיים בקמפוס.

האמנויות היפות פורחות בקמפוס עם מגוון של הפקות תיאטרון, תערוכות אמנות ומופעי מוסיקה קוליים ואינסטרומנטליים המציעים יציאות יצירתיות והכשרה לתלמידים, וכן משמשים מקור להעשרה תרבותית לקהילה.

אוניברסיטת Findlay משתתפת ב 24 ספורט intercollegiate: 10 גברים (בייסבול, כדורסל, קרוס קאנטרי, כדורגל, גולף, מסלול פנימי וחיצוני, כדורגל, שחייה וצלילה, טניס היאבקות); 12 נשים (כדורסל, מעודדות, קרוס קאנטרי, ריקוד, גולף, לקרוס, סופטבול, כדורגל, שחייה וצלילה, טניס, מסלול פנימי וחיצוני וכדורעף); ושני ספורט מעורבים, רכיבה על סוסים במערב ובאנגלית.

אוניברסיטת Findlay הוא חבר של National Collegiate אתלטיקה האגודה (NCAA) אגף II ומתחרה הגדול אגמים Intercollegiate אתלטיק כנס (GLIAC). שני צוותי רכיבה הם חברי איגוד הסוסים Intercollegiate הצג.

אוניברסיטת Findlay ממוקמת Findlay, אוהיו, עיר קטנה כי הוא נעים ומתקדם. Findlay הוגדר "עיר חלומות" על ידי דמוגרפיה יומי, וזה נקרא שוב ושוב אחד 10 אזורים "מיקרופוליטן" העליון (בערים קטנות) בארה"ב על ידי מגזין Site Selection. Findlay היא העיר היחידה באוהיו להיות שם אחד 100 קהילות הטוב ביותר עבור אנשים צעירים שלושה פעמים רצופות על ידי הברית של אמריקה מבטיח, ארגון שנוסד על ידי קולין פאוול.

UF מוסמכת על ידי ועדת הלמידה הגבוהה והארגונים הארציים להכשרת ספורט אתלטי, מדעי הבריאות והגנה, טכנולוגיה לרפואה גרעינית, ריפוי בעיסוק, בית מרקחת, פיזיותרפיה, עוזרת רופא, עבודה סוציאלית וחינוך למורים. התוכניות של UF מאושרות על ידי מועצת המנהלים של אוהיו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

The University of Findlay

מאסטר אוניברסיטת פינדליי של אמנויות ב TESOL (הוראה אנגלית לרמקולים של שפות אחרות) יעזור לך להיות מורה מומחה שפה / מתרגלת. ... [+]

מאסטר ב חינוך TESOL / דו לשוני

מאסטר אוניברסיטת פינדליי של אמנויות ב TESOL (לימוד אנגלית לרמקולים של שפות אחרות) יעזור לך להיות מורה מומחה שפה / מתרגלת, ולהתכונן עמדות מנהיגות חינוכית בתוך שפה שנייה או זרה ותוכניות חינוך דו לשוני.

אוניברסיטת Findlay מספק בסיס איתן ב:

בַּלשָׁנוּת רכישת שפה שנייה פדגוגיה מתודולוגיה עיצוב תכנית הלימודים הערכה חינוך רב לשוני / רב תרבותי

הבוגרים שלנו לא רק מוכנים היטב עבור שוק העבודה של היום ו / או רדיפה ללימודים מתקדמים בחינוך TESOL / דו לשוני, אלא גם כחברים ארגונים TESOL אזוריים, לאומיים או בינלאומיים. אם המטרה שלך היא לעבוד עם ילדים או מבוגרים (המקומי או בחו"ל), או אם התוכנית שלך היא להמשיך את החינוך שלך במידה גבוהה יותר, יש לנו תוכנית שתוכננה לענות על הצרכים שלך.... [-]

ארצות הברית Findlay
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MSc

The University of Findlay

האוניברסיטה של ​​מאסטר של פינדליי של מדע ביישומי אבטחה וAnalytics מתמקדת בקורסים מתקדמים במנהיגות וטכנולוגיה, נתונים גדולים במיוחד ואבטחה מקוונת, ויכולה להסתיים בתוך שנתי ... [+]

היכונו תפקיד מנהיגותי הטכנולוגיה עם מגיסטר למדעים יישומי אבטחה ו- Analytics מאוניברסיטת Findlay.

האוניברסיטה של ​​פינדליי של מגיסטר למדעי אבטחת היישומים ו- Analytics מתמקד קורסים המתקדמים בהנהגה וטכנולוגיה, נתונים גדולים במיוחד ו אבטחה מקוונת, והוא יכול להסתיים בתוך שנים.

כיצד עשוי מגיסטר למדעי יישומי האבטחה ו- Analytics לשפר את הקריירה שלך? תואר זה נועד כדי לשפר את הידע הנוכחי IT שלך בתוך תחומי ביטחון וניתוח נתונים גדולים, כמו גם להרחיב את המיומנויות העסקיות שלך בחשבונאות, מימון, ניהול פרויקטים וניהול והמנהיגות הכוללים של מידע וטכנולוגיה. ... [-]
ארצות הברית Findlay
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
The University of Findlay

המורה למדע הסביבה, בטיחות וגהות ניהול (אש) תואר נועד לספק בוגרי עם הכישורים הנחוצים כדי לבצע את ניהול ... [+]

תואר שני בניהול בטיחות הסביבה, בריאות

האם אתה בוגר מכללה עובד מקצועי או האחרונות? מקבל ההחלטות בארגון שלך? מדיניות מוכוונת ואנליטית? זקוק שיעורים מקוונים כדי להתאים את לוח הזמנים שלך?

המורה למדע הסביבה, בטיחות וגהות ניהול (אש) תואר נועד לספק בוגרי עם הכישורים הנחוצים כדי לקבל החלטות ניהוליות לספק מנהיגות סביבתית, בטיחות ובריאות תעסוקתית (אש) קריירות. התכנית משלבת מושגים המדע, ההנדסה, מדיניות עסקית להכין את התלמידים בחמישה תחומים: ... [-]

ארצות הברית Findlay
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורסים למנהלים

The University of Findlay

המורה המקוון של המדע בתוכנית אינפורמטיקה בריאות באוניברסיטת Findlay מבוססת על המדע שמאחורי רשומות בריאות אלקטרוניות. ... [+]

מגיסטר למדעים ב בריאות מידענות

המורה המקוון של המדע בתוכנית אינפורמטיקה בריאות באוניברסיטת Findlay מבוססת על המדע שמאחורי רשומות בריאות אלקטרוניות. אינפורמטיקה הבריאות הוא שדה המגדיר כיצד מידע בריאותי הוא נתפס מבחינה טכנית, מועבר מנוצל. אינפורמטיקה הבריאות מתמקד מערכות מידע, עקרונות אינפורמטיקה וטכנולוגיית המידע כפי שהוא מוחל על הרצף של משלוח הבריאות. זוהי משמעת משולב עם אזורים מיוחדים הכוללים: ... [-]

ארצות הברית Findlay
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Overview of The University of Findlay

Dr. Ahmed El Zayaty - MBA

John Guagenti - Business Major/MBA

Graduate TESOL/Bilingual Education

Nkiru Georgiana Ujomu - Master of Environmental Safety and Health Management

Environmental, Safety and Occupational Health

Dr. Tim Murphy - Associate Professor and Chair of Environmental, Safety, and Health Management

UF International Discussion

The University of Findlay
כתובת
1000 North Main Street
45840 Findlay, אוהיו, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 419-434-5507