קרא את התיאור הרשמי

"11 האוניברסיטאות שלנו הן מגוונות כמו המטרות שלך."
UNC הבינלאומי מייצג קבוצה של 11 אוניברסיטאות באיכות גבוהה בתוך אוניברסיטת צפון קרוליינה המערכת. המוסדות שלנו מתפרשים על פני המדינה, מן ההרים ועד לחוף. הם נע בין קטנים אישיים עם 3,500 תלמידים, כדי גדול ומחקר אינטנסיבי עם 35,000 תלמידים. עם הוראה ותוכניות למידה לתואר ראשון לתר-דוקטורט, אנחנו באמת מציעים משהו לכל תלמיד.

"משתלמת. נגיש. זכתה לשבחים. אחת-עשרה אוניברסיטאות גדולות, איזו מהן מתאימה לך? "
עם כל כך הרבה אפשרויות, אנו מבינים כי בחירת האוניברסיטה הנכון תוכנית הלימודים יכול להרגיש מוחץ לסטודנטים בינלאומיים, ואת המטרה שלנו היא לייעל את התהליך בשבילך. UNC הבינלאומי עושה זאת על ידי משרת כסטודנט לסטודנטים המעוניינים ללמוד באחד מבתי הספר החברים שלנו - 11 אוניברסיטאות מצוינות, עצירה אחת!

אנחנו כאן לעזור!
צוות הידע שלנו עשה את המחקר הראשוני עבורך על ידי איסוף המידע שאתה רוצה לדעת - דירוגים, תוכניות בולטות של מחקר, לקוחות פוטנציאליים הקריירה, מועדים היישום ודרישות, ועוד - עבור כל האוניברסיטאות שלנו במקום נוח אחד. צור קשר ותן לנו לעזור לך למצוא את UNC הבינלאומי האוניברסיטה המתאימה בצורה הטובה ביותר את המטרות האישיות והמקצועיות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

UNC System International Recruitment Consortium

אם אתה מעוניין לקבל את רשיון ה- CPA שלך ועובד בחשבונאות או בתעשייה הציבורית, MS MS של Bryan בחשבונאות (MSA) עשוי להיות התוכנית המתאימה לך. ... [+]

הגדר את עצמך בנפרד

אם אתה מעוניין לקבל את רשיון ה- CPA שלך ועובד בחשבונאות או בתעשייה הציבורית, MS MS של Bryan בחשבונאות (MSA) עשוי להיות התוכנית המתאימה לך.

אנו מקבלים תלמידים לתכנית שלנו מרקע אקדמי ומקצועי מגוון. אתה לא צריך הרוויח של רו"ח בחשבונאות לפני הקבלה. אם אתה שוקל לשנות קריירה להיכנס לתחום ביקוש גבוה של חשבונאות, UNCG MSA מציעה את הגמישות ואת הקשרים החיוניים שאתה צריך.

המשימה של תוכנית MSA היא לספק לתלמידים הזדמנות ללימודים אינטנסיביים בחשבונאות ונושאים קשורים. באמצעות תוכנית ההתמחות הבלעדית שלנו, תמיכה בשירותי הקריירה, וכן על למידה מעשית בכיתה, התוכנית מספקת לסטודנטים בסיס של קריירות מוצלחות בתחום החשבונאות הציבורית והתעשייה.... [-]

ארצות הברית קפלה היל
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית