University of Florida Levin College of Law

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

יש לוין מכללת אוניברסיטת פלורידה חוק מסורת ארוכת שנים של ייצור מנהיגים לאומיים, והוא אחד הערכים הטובים ביותר של האומה בהשכלה משפטית.

מנהיגי הדרכה

יש חוק UF מסורת ארוכת שנים של הכנת בוגריה לתפקידי מנהיגות משמעותיות. אנחנו במקום הראשון בפלורידה, רביעי בין בתי ספר ציבוריים, וכוללים שמינית ב" פלט ", כלומר ברמה של הבוגרים של בית ספר.

זה במקום הרביעי בקרב בתי ספר למשפטים ציבוריים ב2013 (קשורים לכולל שביעי) במספר בוגריו מכהנים כשופטי בית משפט מחוזיים ופדראליים לערעורים; יותר מ -250 בוגרים לשמש כשופטי ערעור המדינה ומשפט בפלורידה, ורבים משרתים בתפקידים אלה במדינות אחרות גם כן.

אין בית ספר למשפטים אחרים שיצרו, נשיאים רבים של לשכת עורכי הדין האמריקאי מאז 1973; חמש כוללים 2010-11 הנשיא סטיב זאק (בתמונה). בוגרים גם מיוצגים על ידי הרוב המכריע של נשיאי פלורידה בר, כוללים נשיא הנוכחי יוג'ין פטיס (JD 85), Gwynne צעיר (JD 74), סקוט הוקינס (JD 83), Mayanne דאונס (JD 87), וג'ון ג'הלבן III (JD 79). ארבע פלורידה נאמנים ומאות סנטורים מדינה, נציגים וחברי קבינט ברד מחוק UF. עשרה בוגרים הפכו גם נשיאים במכללה, ויותר מתריסר שמשו כדיקנים של בתי ספר למשפטים.

גיוון בהנהגה

אנו גאים במיוחד ברקורד שלנו בייצור מנהיגים מגוונים למקצוע עריכת הדין. יוג'ין ק פטיס (JD 85) הפך לנשיא אפריקני האמריקאי הראשון של פלורידה בר ב2013. סטיבן נ 'זאק (JD 71), הגיע לארצות הברית מקובה ב1961 והפך לנשיא ההיספני הראשון של שני בר בפלורידה ולשכת עורכי הדין האמריקאי. מרתה ברנט (JD 72) הפך לאחד מנשיאי ABA הנשיים הראשונים ב2000.

חוק UF דורג ב2012 כאחד מששת בתי הספר העליונים לשחורים בדרום על ידי בהיותו מגזין עורך דין שחור.

דירוג והסמכה

News & World Report מדרג את ארה"ב 24th חוק UF בקרב בתי ספר למשפטים ציבוריים וכולל 49th; תכנית המס הראשונה שלה בקרב הציבור ושני כללי; דיני איכות סביבה מדרג כולל 14th. חוק UF גם ממשיך להיות מדורג גבוה במונחים של מוניטין - 16th בין ציבורים וכלליים 38th בהערכת מתאמן עורכי דין ושופטים, ו14th בקרב הציבורים ו35th כללי בהערכה של אנשי אקדמיה.

חוק UF היה מוכר ב1925 על ידי לשכת עורכי הדין האמריקאי, והוא חבר באיגוד אמריקאי לבתי ספר למשפטים. נדיבותם של בוגריה הנאמנים וחברים, ובם על שמו נקרא מכללת פרדריק ג'לוין, עורך דין בולט, הופכת את המכללה אחד מבתי הספר של האומה ניחן הטוב ביותר ציבור חוק בארצות הברית.

מאמר בכתב העת של חינוך משפטי 2012 שכותרתו "איפה יש השותפים בא?" מצא כי חוק UF מדורג 11th בין הציבורים ו29th הכולל במספר הבוגרים שסיימו את לימודי 1986 עד ההווה משמש כשותפים במשרדי עורכי הדין הלאומיים Law Journal 100.

אחד הערכים הטובים ביותר של האומה בחינוך משפטי

חוק UF הוא רביעי במחיר סביר ביותר בקרב בתי הספר של האומה העליון 50 חוק המבוססים על נתוני לשכת עורכי הדין האמריקאים לשכר לימוד ודמי בתוספת הוצאות שנתיות. כ 50 כהונה / סגל קביעות ו80 פלוס חברי סגל אחרים שתומכים במכללה דרך, מחקר, הכשרת מיומנויות קלינית ותוכניות מנהליות לעבוד כדי לחנך יותר מ 1,000 תלמידים. סטודנטים יכולים להתמחות ב: איכות סביבה ושימוש בקרקע חוק, עזבונות ונאמנויות עיסוק, דיני משפחה, דיני קניין רוחני, ובינלאומי ולמשפט השוואתי. התחום המתפתח של גילוי אלקטרוני הוא גם גדל בחוק UF שבו תלמידים נחשפים לתוכנה, ניהול ואת ידיים על פרקטיקה.

בנוסף לJD, מציעה המכללה של תואר שני במשפטים במיסוי, מיסוי בינלאומי, איכות סביבה וחוק מקרקעי שימוש, ולמשפט השוואתי, כמו גם אחד של הדוקטור למשפטים של כמה של המדינה במיסוי. חוק UF מציע תוכניות תעודת JD בסביבה ושימוש בקרקע חוק, עזבונות ונאמנויות עיסוק, דיני משפחה, דיני קניין רוחני, ומשפט הבינלאומי וההשוואתי; מערך נרחב של תוכניות לתואר משותפים; מרכזים מיוחדים, מוסדות ושטחי תכנית; והנפקות קליניות חזקות.

הזדמנויות בבית ובחו"ל

Gainesville מארח את אחת התוכניות הגדולות ביותר בקמפוס הגיוס בדרום מזרח, עם מעסיקים משפטיים ראיונות לאורך כל סתיו והאביב. בנוסף, חוק UF מושך מבקרים מכובדים לקמפוס בכל שנה כדי לדבר עם תלמידים.

יש לו חוק UF שמונה ביקורי שופט בית המשפט העליון בשמונה השנים האחרונות. מצגות רבות זמינות לצפייה בזמן שנוח שלך בדף השידור שלנו.

המומחיות של UF החוק הבינלאומית החזקה תוכניות ואנשי סגל בנושאי המשפט בינלאומיים להרחיב את תכנית הלימודים של בית הספר והנפקות בינלאומיות ולחזק את קשריה עם תוכניות וחוקרים ברחבי העולם.

מתקני מדינה-of-the-art

עדכונים אחרונים למתקניה להפוך UF חוק סביבת למידה מתקדמת. התרחבות $ 25,000,000 ופרויקט שיפוץ בשנת 2005 עשו ספריית חוק UF אחד הגדול בדרום ובין 20 העליונים במדינה.

המרכז החדש מרובים מיליוני הדולרים הסנגור שנפתח בסתיו 2009 להקנות לתלמידי מתקני משפט המדינה-of-the-art.

סביבה יפה

חוק UF ממוקם בצפון מרכז פלורידה, אחד מהאזורים המבוקשים ביותר במדינה. Gainesville מדורג במקום הראשון של 400 ערים בארצות הברית ובקנדה לפי הערים מדורגות ומדורג ראשון, מהדורה שנייה וכבר דורג גבוה על ידי כגון פרסומים כמגזין Money, פורבס, ומכניקה הפופולארית.

חזון

בית ספר למשפטים מוקדשים לקידום כבוד אדם, רווחה חברתית, וצדק באמצעות ידע של החוק.

הצהרת כוונות

שליחותו של פרדריק ג'לוין מכללת אוניברסיטת פלורידה של החוק היא להשיג מצוינות בחינוך אנשי מקצוע, לקידום מחקר משפטי, המשרת את הציבור, וטיפוח צדק. אנו שואפים להכין את עורכי דין כדי לשרת את הלקוחות שלהם, במערכת המשפט, ואת הציבור עם רמה גבוהה של הישג ומחויבות לאידיאלים הגבוהים ביותר של מקצוע עריכת הדין. אנו שואפים להקנות לתלמידי השכלה משפטית היטב מעוגלת. תכנית הלימודים שלנו נועדה ללמד את התלמידים על החוק ולעזור להם לפתח את הכישורים הדרושים כדי להשתמש בידע הזה בפועל. מטרתנו היא שהבוגרים שלנו להחזיק במיומנויות הליבה חיוניות לצאת לעריכת הדין. יכולות ליבה של אלה כוללים:

ניתוח משפטי (כולל ידע של חוקים וכללים, היכולת ליישם את החוקים וכללים להגדרות עובדתיות שונות, ואת היכולת לעסוק בטיעון משפטי); מחקר משפטי וכתיבה (כולל היכולת לערוך מחקר משפטי עצמאי ולייצר כתבים משפטיים של איכות מקצועית); יסודות של שירות לקוחות (כולל ראיונות וייעוץ מיומנויות); יסודות של עיבוד סכסוכים ופתרון בעיות משפטי (לרבות ליטיגציה, התיישבות, ועסקות); ו - יסודות של אחריות מקצועית וזהות (כולל ידע של הערכים המשותפים של מקצוע העריכה הדין ופתרון בעיות אתי, כישורים כדי ליצור זהות מקצועית, ומיומנויות לעבודה עם אנשים מרקעים שונה).

מיקומים

גיינסוויל

כתובת
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 גיינסוויל, פלורידה, ארצות הברית

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: